Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zoeno.1
27. máj 2009

lucxy , nicolmt aj tak diky 🙂

lenkamt
27. máj 2009

Zoeno - však sa informuj na www.martico.sk , podľa mňa na podháji majú rozvody, lebo už si internet objednali aj kámoši na stráňach 😉

zuzu13
27. máj 2009

zoeno mas IP

zuzu13
27. máj 2009

dnes bude teda dlhy den...hrozne pocasie...brr...boli sme na balkone pustat bublinky z bublifuku, ale po chvilke sme to vzdali...je zima...takze Lucka pozera chobotnice z II. patra...a ja varim...a netujem...a popijam kafe... 😀

bibinka
27. máj 2009

babuľky, ďakujem 😉..............hádam si aj môj muž spomenie 😀 😀 😀

zmena času, zmena plánu. dnes som chcela vybehnúť do mesta, traba mi ísť na mestský úrad, ale musí mi prísť babysitterka..... 😉 (mama).chystám sa na tú ľadoveň, celkom rada tam chodím,lebo na tom "našom" ihrisku nechodia žiadne autá, ...iba bicykle a behajú detičky. Tak sa nemusím strachovať, že by mi decko zabilo nejaké porsche 😕

lenkamt- ja som kukala na detské sandálky, čosi si písala,aby ti niekto kúpil, ale tam bol taký obrovský výber, že som sa nemohla z toho vysomáriť- brnkla by som ti aj poslala mms, no ale vidíš ako to dopadlo. Ja som kúpila len Fifkovi,ale také podľa mojich predstáv.

na vláčiky prídite kto chcete a môžete sa potom zastaviť u mňa, upiekla by som pizzu 😉 aj matica už takto bola

lenkamt
27. máj 2009

naše pozerajú krtka 😀

ja mám navarené, dnes iba žehlím 😝

bibinka
27. máj 2009

aj Alexík mi tu obieha okolo pc, hádam mu pustím tiež krtka 😉

ja som navarila ešte včera, bola som v takom švungu, dnes som iba dovarila tarhoňu.a práve dopíjam kávičku. 😉

zoeno.1
27. máj 2009

diky baby idem to pokukat 😉

zuzu13
27. máj 2009

dovarene.... 😀
zeleninova pol., vyprazany karfiol + sampinony, zemiaky

zuzu13
27. máj 2009

no idem sa venovat Lucke...prisla ze ideme hrat pexeso...takze zatial papa.... 😀

bibinka
27. máj 2009

zuzu- ty máš menu ako v super reštike 😉

julyb
27. máj 2009

Ahojte,
Nicol, super fotečky vyšli, Maťka so Sárou som si aj stiahla, akurát tie moje sexy nohy musím z tadial odstrániť... 😝 .

Kati, vela štastie a trpezlivosti pri kojení, ja som tiež mala málo mlieka, Matúš dokázal byt pricicnutý aj 45 minút potom si pol hodku pospal a potom hajde zase bol hladný a prsia prázdne... ☹ .

Matja, bábätkovo bolo super, boli sme tam asi 5x, potom nám to už kôli cvičeniu nevychádzalo, robí to velmi zlatá baba Adka, pozdrav ju....ak chceš viac info zavolaj si do centra ale najlepšie urobíš, ked pôjdeš rovno na bäbatkovo a ak sa to to zapáči tak tam budeš chodit ak nie tak nie... 🙂

Nám doviezli hlinu na záhradu, tak kto chce môže si prísť postaviť bahniaka
😀

😀

matja
27. máj 2009

julyb, dakujem. S akym velkym babom si tam chodila?

julyb
27. máj 2009

Matúš tam bol vtedy najstarší tuším mal 9-10 mesiacov...najmladšie tam mala vtedy asi 4...

lenkamt
27. máj 2009

Julyb - 😀 bahniaka - ďakujem neprosím 😅 😀

mne sa chce spať, fuj počasie, fakt neviem ako idem behať po za s deťmi 😝

matka26
27. máj 2009

ahojte, aj ja vas zdravim, zase nestiham citat, taklen takto na skok 😉

zuzu13
27. máj 2009

...dneska je hezky... 😝
lucia neche spat...asi si idem pospat s nou...ci co

zuzu13
27. máj 2009

no moje dieta sa rozhodlo spat....tresla dverami na izbe a isla spat sama...zeby uz nadisiel cas, ked bude stacit pusa na dobru noc...a nie cela mamina????uvidime...

bibinka, no menu...syn nema rad vypr. karfiol, tak jemu sampinony...a ja idem mat zapekanu cuketku s hraskom, bielkom a syrom...takze naozaj restauracia...asi zacnem podnikat s lenkou...lenka vyhra jackpot, spravi penzion pre matky s detmi a ja budem vyvarat 😀 😀 😀

lenkamt
27. máj 2009

dohodnuté 😀

čo mi pripomína, mohla by som si prísť v piatok vyprosíkať kyslú kapustu??? Verča otravuje so segedínom 😔

ukana
27. máj 2009

no uz ked o vareni, vcera sme mali spenatove halusky na veceru so syrovou omackou, ta este ostala, tak k nej dnes len cestoviny uvarim 😝 🙂

leniii, segedin som dlho nerobila, urco cez vikend spravim, mnaaaaaam 🙂

zuzu, ty si sa pomylila v povolani 😀

zuzu13
27. máj 2009

lenka jasne...ale musis padnut na kolena...jasne??? 😀 😀 😀 😀

ukana mnaaaam....

lenkamt
27. máj 2009

😀 😀 😀 jasan

zuzu13
27. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
27. máj 2009

no vonku sa riadne ochladilo, ze 13stupnov 😒 potesila by som sa 22stupnom

bibinka
27. máj 2009

ta dobe...lenka bude mať na starosti výstavbu, zuzu reštauračné služby a ja vám to budem všetko menežovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy- ja som bola v meste, teda dosť fúkalo, ale keďže som behala po úradoch, poriadne som sa zapotila, lebo tam snáď majú 100 stupňov, cáry mi stekali po chrbte. takže vítam také malé ochladenie 😉

pepies
27. máj 2009

caute,

tak ja sa hrabem do Polska kvoli tomu, ze pondelok nastupujem do prace, ze uz sa mi potom nebude dat cez tyzden a dnes sa dozviem, ze do prace nenastupujem, ale aj tak dobre, lebo este nie som pripravena odist od maleho.......... 😉 Bude to asi najskor o mesiac ......
Takze ked sa budu na buduci tyzden organizovat stretka detickovske, rada sa pridam..............

inac baby, Anculka tu hodila link na tu druhu baby s tortami, ta by aj mala cas mi ju spravit, chcela som to pivo a ta stoji 60 EUR a keby som chcela pocitac, ta stoji 100 EUR.
Som si myslela, ze tak do 35 EUr som ochotna dat, ale 60 EUR sa mi zda aj vela, no nie je to drahe, co?????
Som vedela, ze su drahe, ale az tolko do prdele?

matica2
27. máj 2009

ahojte no konečne som prečítala. jeden den som tu nebola a mám čo robit 😅 oslávenkyni posielam cmuk a všetko naaaaj........ 🙂 včera so mala den "D" losovali sme si byty tak sa čoskoro budem stahovat 😀 hurááááá 😵 .

lucxy
27. máj 2009

matica tak gratulujeeeeeemmm 🙂
pepies podla mna to je vela 🙂 dat tolko penazi

matica2
27. máj 2009

dakujem 🙂

bocmanka
27. máj 2009

🙂 no ja som dala dnes 62 euro za oblečko pre deti na leto, kamoška mi prieviezla z londýna, pomer 1 k 1dnej, čiže za 62 libier som jej dávala toľko isto eur...sa vytešujem,
takže torta aj celkom dosť stojí...ale zase, mňam dobrá torta nie je nikdy zláááááááá 🙂
🙂 ja mám za ňu 12 kusov oblečka pre moje pokladíky...
🙂 🙂 🙂
a inak novinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10.januára budem tetou, môj jediný brácho nám dnes slávnostne oznámil, že čakajú s priateľkou bábätko, 8tt
sa tešííííííííííííííím
😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre