Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
21. júl 2009

ahojte
Danielom vsetko najlepsie 😉
nicol...jasne ze idem...zbehnem si kupit auto, autosedacku a o 15-tej vyrazam... 😀 😀 😀 ...takze zase nic...
nevadi...
zaliala som si kaficko a idem k Lucke...pozera Stratenu melodiu na STV1...takze mam cas na pokojne vychutnavanie kavy...{lenka, nie je to tvoj serial? oblubeny z detstva???sa mi cosi mari...ak nie tak som nic nepovedala 😀 😀 😀 }

lenkamt
21. júl 2009

Zuzu, šak píšem že môžem zobrať 1+1 😠 už sa dá zapnuť aj na podsedáku 🙂

bola som si kuk seriál a nepoznám 😨 asi som príliš mladá 😀

nicolmt
21. júl 2009

leni tak predsa to ides sama prehadzovat 😲 teda nie ze by to u nas nedopadlo tak isto 😝 😀

zuzu a kup si modre nech s nami ladis 😉 idem smsnut matke este

ja idem teraz este na chatu, a pojdem odtial pravdepodobne takze 15.30-16.00 v Orei sa vidime kto chce a moze 😅 viac modrej sa nam iste zide 😅
inak sari vsak riskovi brat kocik nemusis..ber len pre sasku 🙂

zuzu13
21. júl 2009

lenka...mne sa cosi zdalo, ze si to ty vravela...o tom serialy...no asi som mala mimozu 😀 😀 😀 😀
a do orei nejdem...cosi...Lucka nesmie este sediet na podsedaku...a nebudem sa dohadovat so Sucancami...ak nas chytia...to zase nie som taka bohata, aby som prispievala policii na plat...to urcite...ee...radsej budem doma...setrit na auto 😀 😀 😀

lenkamt
21. júl 2009

však pôjdem v krátkej sukni 😀 ale nie rešpektujem 😉

tak ak by to Lucxy riskla tak môžme ísť pre nu, Nicol to švihne cez priekopu, zoberie verču, ja Luciu s Laurou a ide sa. tak ak už nezpojazdnim pc napiste sms 🤐

adiku
21. júl 2009

aj ja vsetko naj Danielom a za tych mojich dakujem pekne

anculka
21. júl 2009

Ahojte, tu sa zije vo velkom!
Vsetkym oslavencom zelame vsetucko najlapsie!cmuk 🙂 😉 😎 🤐 😵
My sme vikend prehoruckovali a mame silnu anginu.A Este sme mali aj alergicku reakciu na antibiotika, tak supis.
Expertka- preto som sa Ti neohlasila.

julyb
21. júl 2009

Ančul, tak mi sme dnes boli na kontrole našťastie už máme po angíne, aké ste mali ATB????

anculka
21. júl 2009

Duracef a teraz mame Amiklo... neviem co.
Tak vy ste si to odsedeli doma cez tie navacsie tepla!?

zuzu13
21. júl 2009

anculka, malej skore vyliecenie... 😉
julyb...suoer ze uz ste ok...tak uz mozete brazdit po vonku 😀

julyb
21. júl 2009

hej od utorka sme boli doma, dnes prvý krát sme boli doobeda vonku, my sme mali Penbene, našťastie zabrali hneď....držím palce!!!!!

anculka
21. júl 2009

Dakujeme!

saskarisko
21. júl 2009

dakujeme, a Saska ma brusko uz v poriadku - hura 😵

Chorusikom rychle uzdravenie

Ako dlho budete na stretku ?

lucxy
21. júl 2009

caute,,,,lenka nejdem dneska lebo ideme prec takze nic preto som nenapisala,,,,,
Danielkovi vsetko najlepsie 😵 cmuk
a chorobkam skore uzdravenie 🙂

zuzu13
21. júl 2009

saskarisko...super 🙂 tesim sa s vami 😉

nicolmt
21. júl 2009

ja idem nakoniec z ladovne..musim daco zmaknut pre bracha este...som zvedava ci sara dnes aj spat normlane bude a stihnem to
sari super 😅 no myslim klasicky do 18tej 😕 aby sme deti uz len doma do vane hodili a potom sup spat 😀

pepies
21. júl 2009

caute babulky, tak zasa som premeskala stretko. My sme boli od rana vonku, maly je doma taky nervozny, ze uz sa citim miestami ako bezdomovec, co sme od rana do vecera vonku..................... Furt sa tulame s kocikom po celom Mt a Vrutkach..................
Tak hadam nabuduce ............................ 🙂

zuzu13
21. júl 2009

hello...kde sa tarate???
pepies...ty nas bezdomovec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...prid na Ladoven...je nas tu viac....bez domova 😀 😀 😀 😀

lucxy
22. júl 2009

dobre ranko,,,ake bolo stretko? detom sa pacilo? 🙂

saskarisko
22. júl 2009

Ahojte,
stretko bolo super 😵 Saska ho cele pekne prespala, a ani kocikovat som nemusela 😉 Risko sa pohral. Ja som si oddychla a pokecala s babami, no co mi viac trebalo ku stastiu 😀 . a o 20.15 obaja pekne zalomili a spali 😉

ja som mega spokojna 😉

zuzu13
22. júl 2009

dobre ranko
saska, tak si si oddychla...a foto bude??? 🙂

ellab
22. júl 2009

Ahojte - som rada, že som poniektoré spoznala aj osobne 🙂
ČO sa chystáte dneska robkať? Vyzerá, že bude pekný deň 🙂

zuzu13
22. júl 2009

ellab...co dnes???dovarim polievku...idem s Luckou von a nakupit ...potom jej napustim bazen a budeme vegetit...uz teraz je von teplo... 😝 no a poobede...zase von 😀 😀 😀

ellab
22. júl 2009

zuzu - my asi tiež tak, len s tým rozdielom, že už mám polievku navarenú 😀 😀 😀

lucxy
22. júl 2009

halo nikoho nikde?

zuzu13
22. júl 2009

tady...tady...
mala prave zaspala a ja idem povesat pradlo a upratat kuchynu...robila som slivkove gule teda skor Lucka ich robila a ja som ich len doupravovala...tak si viete predstavit ako vyzera kuchyna 😀 😀 😀 nevadi...len nech sa dievca uci... 😀

larisa
22. júl 2009

ahojte,
čitam mali ste stretko s detičkami jeeej.
nebudete mat ešte stretko detmi v meste aj by som sa pridala ak možem 🙂

lucxy
22. júl 2009

ja som prave dopila kavu a tiez idem povesat a dat este prat a tak dokolecka dokola 😀

zuzu13
22. júl 2009

veru stale dokola...ale aspon sa nenudime 😀 😀 😀

saskarisko
22. júl 2009

ahojte,
fotky nie su, teda aspon ja som si nevsimla, ze by niekto fotil

a ja som aj za mestske stretko buduci tyzden 😀

a dnes mi drobci nespia, a ja som si naplanovala umyvanie okien. este aj mama prisla ako aupairka, a tak sme dopadli, ze jedna je pri jednom a druha pri druhom dietati.

poobede ideme do ZA zahrat sa do lesoparku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre