Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

abetka
31. júl 2009

tak ja som len teraz dopiekla, tak asi to uz nestihnem. A MM prisiel len teraz a zajtra vraj kopeme zaklady, tak idem este nieco ukuchtit, tak mi to vobec nevyjde. Tak si to uzite.papa

ukana
1. aug 2009

dobre ranko 😎

larisa
1. aug 2009

Ahojte mamičky,
chcem sa vas spytat nebojite sa prasacej chripky. Ja teraz akosi často na chripku myslim mam strach pretože mám male deti. Nebojite sa. Možno som divna, ale važne mám strach....

ukana
1. aug 2009

larisa, a obycajnej chripky sa nebojis? umrtnost pri nej je niekolkonasobne vyssia, mne idu na nervy media, co vyvolavaju paniku 😠 😠 😠 😠 napisu ze kolko ludi je v ktorej krajine nakazenych, ale ze sa vacsina vylieci, to uz nenapisu 😠 ......larisa, vitaminy a pozitivne mysliet 😉 😉 😉 😉 urcite nic nehrozi, farmaceuti sa chcu nabalit 🙄

larisa
1. aug 2009

ukana ahoj, tak obyčajnej chripky sa nebojim dokažu zabrat ATB aspon si to myslim.
Vitaminy papat neviem či dokažu ochranit pred prasaciou chripkou....ktora je už všade po svete.

ukana
1. aug 2009

larisa, ATB nie su na ziadnu chripku, to je virus, na to ATB nezaberaju.........len vylezat v posteli........ATB su na ine ochorenia, sposobene bakteriami 😉 skus pozriet v teme prasacia chripka 😉 .......

ukana
1. aug 2009

kde ste vsetci 😕 😕 😕

zuzu13
1. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee
my este stale makame...to je roboty ako na kostole...uz normalne nevladzem 😝
ako dopaklo vcerajsie stretko?
my sme boli vecer na pivku s mangelom a potom prisla aj adiku...boli sme v novej krcmicke...vola sa to u katky...maju najlacnejsie pivecko...a hlavne priamo v areali super detske ihrisko...takze menime pivarsku adresu... 😉
idem rychlo este doriadit...pa...

ukana
1. aug 2009

zuzu, tak nech mate rychlo hotovo 😉 😉 😉 ...vcera stretko dopadlo dobre, sme zatvarali o 1.00 😅 ...........ja mam vytknuty clenok, ale to este cestou na stretko som blbo skocila 😖 😖 😖 tak cely den lezim 🙄 🙄 mam ho modry az fialovy 😢 😢

adiku
1. aug 2009

ahojte tak sa tesim ze stretko sa vydarilo mate aj nejake foto???
My sme mali dnes fajn den poobede sme ho stravili na zahrade u znamych takze super ked clovek trosku vypadne z panelaku a deti sa skvelo vyhrali

adiku
1. aug 2009

ukana daj sa rychlo do poriadku hlavne nech to nie je nic vaznejsie, drz sa a davaj na seba pozor

lenkamt
2. aug 2009

ahojte 🙂

stretko super, niekto do 1 niekto do 4 a niekto ešte dlhšie 😀 ak ste si mysleli že ja som discotékový živel tak prrrrrrrrrrrrrr, Ninuš je väčší 😀 no a vrelo doporučujem vrútkovské stretká v kriváni bolo tam supiš 🙂

týmto ešte raz gratulujem Ellabke a Nicol k narodkám, krásnym 22druhým 😀

Larisa - ja by som sa chrípky bála, keby sme niekto mali nejaké dlhodobé ťažké ochorenie, takto je to pre mňa obyč chrípka, proti ktorej nedávam očkovať. a chrípku treba fakt len vyležať, žiadne atb 😉

na ten výčap u Katky kukám každý deň z balkóna, tak snáď sa tam dnes dostaneme 😵

a dnes sú koníky v trebostove, koho stretneme?????????????????????

bocmanka
2. aug 2009

😵 😵 ahojte kočky...
peknú slnečnú nedeľu želám..
doma z dovolenky, práčka perie o 106...
romy mi tu nosí plavky, že !kúpať, kúpať!.....tak neviem vrátime sa späť k moru?....
doma sme to skontrolovali, tak žeby zase...?????
alebo až o rok?
čo je tu nové? 😵
žiadne nové detičky?...alebo tehuľky?........
my sme sa mali morsky úžasneeeee..potom pridám fotosky, keď sa trošku udomácnime...

zuzu13
2. aug 2009

ahojte
tak my uz mame hotovo...huraaaa
ukana, pekne lezkaj ...a rychle uzdravenie
ellab a nicol vsetko naj...a aj vsetkym oslavencom , na ktorych som zabudla... 😅
bocmanka...vitaj doma 😉 ...aj u nas sa perie o 106...a to sme ani nedovolenkovali 😀 😀 😀
adiku, tak ste mali peknu sobotienku.... 😀
lenka...my6 dnes budeme doma...Lucka nespi...nevie sa vytesit z izbicky...tak sa len hra...no co uz...vecer zalahne o 18-tej a budeme oddychovat...

matica2
2. aug 2009

ahojte 🙂
zuzu to ste ale šikovne namalovali 😉
oslávenkyniam všeeetko najlepšie..... 🙂

mirka_mt
2. aug 2009

Ahojte 😉

Zuzu, Adiku a Lenkamt - dodatočne vám dakujem za info o MUDr. Gundovej 🙂

zuzu13
2. aug 2009

matica, sikovno???ja som uz myslela, ze sme slimaci... 😀 este nas caka synova izba...predna chodba...no a kuchyna a zachod potrebuju prerabku, takze na to kaslem...to sa spravi naraz...
hodila som foto nasej prace 🙂
mirka nemas za co 😀

mirka_mt
2. aug 2009

Zuzu, ale mám, bo som mala trochu pochybnosti a zvláštne pocity z posledných návštev, ale upokojili ste ma. 🙂

ukana
2. aug 2009

zuzu, ake to mate pekne 😉 😉 dodatocne oslavenkyniam vsetko naj, vitam bocmanku naspat 😉 😉 😉
Lenka, vy ste s Ninou dracice, takto do rana trsat 😀 😀 😀 ja som padla mrtva do postele uz o tej jednej 😅

matica2
2. aug 2009

zuzu ved si malovala dve velké izby a za krátky čas aj ogabala. a aké to máš farby marhulkovú a broskynovú? ostatné ideš aké?

lamada181
2. aug 2009

caute ak osa mate co nove

ikulka
2. aug 2009

ahojky tak vidím že stretko dopadlo super ja som dnes v noci počuvala u našich piesne brigsu z jakuba tak som mala didžinu v pohodlí domova 😀
oslávenkyniam aj od nás všššeeeeeetučko naj
zuzi no ste šikovný dobre ste to zvládli pekné farby ...len si to užívajte teraz ja konečne chodím s radosťou domov ako máme hotovo už nám len dvere chýbaju na ten otvor čo sme burali

lenkamt
2. aug 2009

ahojte 🙂

Nicol ešte nedorazila? 😀

Zuzu - super ste to spravili, tá detská je perfektne vyriešená 😉

my sme nakoniec na kone nešli - príliš teplo, tak sa deti mágali v bazéne na balkóne 😀

a fotky z vonka: http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Dnes?aut...

Boc - vitaj, pekne čakaj rok ako my ostatní 😀

Mirka - mala si nejaký problém u dr. ? 😕

Lamada - parádne sa máme 🙂

nicolmt
2. aug 2009

jak nedorazila 😝 😀 😀 hlasim, zijem ..raz to hadam aj dospim 😎
piatocna akcia super truper..rano 6.oo rovno do obchodu po rozky 🤐 sobota s brachom, dnes uz len symbolicky 😎
a dik za gratulace kocky...oslavime neviem kedy, lebo kedy bude dalsia priepustka netusim 😀
no ale tu "katku" testneme 😅 v stredu ideme k dr ci sara moze aj medzi ludi a hadam...

lenkamt
2. aug 2009

ja z teba zdochnem že o 6 😀

a choď si ma potvrdiť na fb, idem kontaktovať niektorých tvojich kamarátov, že čo sa dialo do 6 😀 ale nie, chcem vidieť fotky, preboha 😀

ja som musela ísť, lebo sa Lucka budila a plakala za mnou 😔

nicolmt
2. aug 2009

jo a leni uzasne fotky, mate novy fotak 😕 su krasne, dokonca aj baby sa divaju don 😲
boc vitaj z dovolenky, my len na buduci rok..mozno 😎

nicolmt
2. aug 2009

fotky tam este nie su 😎 a uprimne sa doznavam ze som dake mazla aj rovno tam 😀

lenkamt
2. aug 2009

nie, to bol kámoš pofotiť svojim akože na skúšku, budúci týždeň na dva rôčky by som chcela niekde na lúke, akože umeleckie, keď sa namaľujem, lebo mne ani profi foťák nepomohol 😀

dúfam, že si zmazala aj nejaké kde som bola ja ee 😅 😀

nicolmt
2. aug 2009

krasne, aj ja sa s nim chcem kamosit 😝 😀 😀 my neprislo z FB idem ta hladat 😕

saskarisko
3. aug 2009

Dobre ranko,
nejake skore ho dnes mam 😖 😠

Nina - vsetko najlepsie k narodeninam 😵 , a na fb mas aj moju ziadost 😀

a vcera sme stretli Abetku na zmrzline (teda tipujem, ze to bola ona s manzelom a detmi) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre