Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
12. aug 2009

ja idem jesť a ležať 😀

saskarisko
12. aug 2009

Majka - nastastie nic nosit nemusi. na poslednej kontrole uz mala pekne viditelne aj jadierka. takze balit len do konca 3. mesiaca. ale uz tyzden nebalim 😅

Lenka, Nicol, Larisa - ak mate deturence, ktore sa radi magaju vo vode, tak potom berte pre istotu aj nahradne oblecko. bo Riskovi nevyhovorim, ze sa s nou teraz nesmie hrat 😅

saskarisko
12. aug 2009

a myslim, ze sa radi k nemu pridaju 😅

lenkamt
12. aug 2009

ok 🙂

zuzu13
12. aug 2009

baby co vravite na tu stihacku, co nam tu lieta nad hlavami denne 250 x ???uz mi lezie na nervy... 😠

idete sa dnes stretnut???tak si pekne uzite...my sa pridame az ked budeme zdravi...

bibinka
12. aug 2009

zuzu- no práve mi to preletelo ponad panelák, hnusný pocit 😝

zuzu13
12. aug 2009

no aj nad nami lieta...Slota nema co robit...Lenka zostrel ho nejakou lentilkou...ved to huci ako naozaj...uz ma fakt vytaca....nech si lieta nadzvukovou rychlostou nech to tu nepocut...je to hnusny pocit...ked ti ide na panelak...ved lieta mozno 200 m. nad domami...

zuzu13
12. aug 2009

bibi...uz ho tam mas znovu 🙂

saskarisko
12. aug 2009

aj nam lieta nad hlavami. aspon ze teraz nelietaju nadzvukovo, bo by tu boli zase tresky 😠

zuzu13
12. aug 2009

uz je tu zas

nicolmt
12. aug 2009

a ja som chcela akurat tiez nadavat 😝 😀 ak mi zobudia saru nech si ma nepraju 😠

bibinka
12. aug 2009

tak to si robí koliečko Vrútky-ľadoveň 😠

zuzu13
12. aug 2009

mali by sme zistit kto to je a poriadne mu to natriet...cech si lieta nad svojim domom... 😀

nicolmt
12. aug 2009

no pokial ide o saru a vodu tak to ju rovno pri branicke vyzleciem do hola..to bude najpraktickejsie 😝 ona je vodofil 😀 😀

bibinka
12. aug 2009

dúfam, že to nieje debil Slota 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
12. aug 2009

bibinka, ved pisem ze Slota nema co robit...deti mu spia...tak lieta nad martinom aby mu zena nevyhubovala, ze ich zobudil 😀

bibinka
12. aug 2009

zuzu- 😀 😀 😀 😀

zuzu13
12. aug 2009

uz dolietal...isiel sa napapat... 😀 ...alebo ho niekto zostrelil... 😀 😀 😀

zuzu13
12. aug 2009

do rit. nedolietal...uz je tu zase....idem vybrat hrach a zacnem po nom hadzat...mozno sa trafim... 😀 😀 😀

bibinka
12. aug 2009

u nás je už kľud 😔

matica2
12. aug 2009

ahojte 🙂
aj tu lieta to lietadlo 😠
baby poznáte niektorá Mudr Ľuptákovú?

bocmanka
12. aug 2009

😵 lenka..ja dodatočne dvojkám všetko naaaaaaaaaj
konečne som dnes otestovala vaše ihrisko na ľadovni...s počtom detí tri..
videla som aj sárku so starkou zrejme...že maminka si šla niečo vybaviť 😵 😵
nicol aj mne si mohla prísť povysávať....
a stíhačky..no coment, nemohla by som bývať pri letisku, hrôza...nás zobudili samozrejme

zuzu13
12. aug 2009

halooooo...kde ste kto???este na stretku??? 🙂

klamolienka
12. aug 2009

Ahojte tak ja mam otazku a mozno aj viac! Prosim Vas ako ma vypadat prva navsteva poradne???Viete mi poradit nieco na trojdnovu bolest hlavy-neznesitelnu?

lenkamt
12. aug 2009

no už sme doma, bolo super, deti mi už skoro spia.

Verči tam prišlo nejako zle, ale už leží pod perinou pozerá jetix a vykrikuje že je hladná 😕 tak asi jej už nič nie je 😅

ja ešte čakám kedy doperie práčka, lebo Lucka sa pocikala aj tam a potom pre veľký úspech aj doma 😠

ale vedia povedať Saška 🙂

lenkamt
12. aug 2009

Klamolienka - akú poradňu myslíš - tehu??? ak si tehu na bolesť hlavy môžeš asi len panadol 😉 opýtaj sa v lekárni 😉

saskarisko
12. aug 2009

Ahojte,
stretko super 😉 teda aspon nam sa pacilo (t.j Mne a Riskovi, Saska ho prespala a trosku premrnkala). deturence sa prehrali, najviac bodovala voda (ako som predpokladala) 😅
a dakujem au-pair Veronike, ze mi doviedla Riska, ked vybehol za dom. a dozerala aj na deti.
a dakujeme aj za darceky (potesili, ale naozaj ste si nemuseli robit starosti), a tesime sa na opatovne stretko.

fotky sa stahuju do PC, ked mi Risko dovoli, tak ich zmensim a hodim na net do mojho albumu

Klamolienka - poradna pre tehu alebo poradna pre babatka ?

zuzu13
12. aug 2009

klamolienka...nuz prva navsteva...hmm...zmeraju ti tlak...popytaju sa ta na problemy...a tusim nic viac...ozvy este asi nepocut...a dohodnu dalsiu poradnu...
a bolest hlavy???najlepsie asi spat...alebo viac tekutin a daj si nieco sladke...nohy na stol...a veget...alebo potom nejaku tbl. ale neporadim aku...v lekarni by ti vedeli povedat ci v 1.trimestri mozes nejake lieky...

saskarisko
12. aug 2009

Leni - cervene sponky mala Lenka ? 😕 😅 zase mam v tvojich dvojkach chaos 😅 (prepac). furt sa na to pytam

klamolienka
12. aug 2009

Dakujem za radu panadolu skusim...lebo uz umieram...no tehotensku poradnu,dnes som mala zlu skusenost a rozhodla som sa zmenit doktora

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre