Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
2. nov 2009

no neviem, teda vyslovujem dôrazné pokarhanie 😀 však to vyzerá že jediná nič iné nerobím, len sedím pri pc 😅

lenkamt
2. nov 2009

no a Saskarisko je na fb, tak snáď nám príde zreferovať čo nové 🤐

saskarisko
2. nov 2009

Ahojte,
Leni si ma vymakla, ale sklamem Ta. ja som isla nakuknut na FB asi o 12.15, a odvtedy chodim striedavo od jedneho dietata k druhemu. bo jednu este nespi, a druhe sa uz vyspalo.

a to mam kopec zehlenia, takze cakam, kedy obaja zaspia 😅 lebo, ak nie, tak som nahrata, a to Risko nespal uz dve poobedia po sebe 😖

lenkamt
2. nov 2009

😕 a to čo? mne vymýšľali včera na obed so spaním, zaspávali hodinu 😅 potom som ich musela o tretej budiť a večer do 21 pozerali s nami superstar 🤐

ellab
2. nov 2009

Bola som s Arturom u dr., že zapálené hrdlo a z toho grcia 😕 😕 teda už asi dve hodiny nie, tak hádam už nebude, bol už aj hladný, tak som mu trošku dala, tak uvidím, či mu nevysotí 🤐 🤐 teraz spinká...
lenkamt - ako sa mala Verča v Prahe? páčilo sa jej? nintendo ešte určite príde na návštevu 😀 😀 😀

lenkamt
2. nov 2009

páčilo, spravila partiu s ôsmačkami a ešte o 23.00 robili bordel na hoteli 🤐 ja som zatiaľ doma smoklila, že čo to moje maličké chúďatenko samé vo svete robí 🤐

adiku
2. nov 2009

no veru baby kocice ste boli a aj ste a lucxy by som ani nespoznala, bola to lucxy ze???

adiku
2. nov 2009

no vidis a Verca je clen tak sa ti len tak vo svete nestrati 😀 cela mamina 😝

lenkamt
2. nov 2009

asi 😀

hej Lucxy - veď som písala že je vychudnutá a nosí šošovky namiesto okuliarov 😉 kočka riadna, nežeby predtým nebola 😉

ellab
2. nov 2009

tie fotky 😀 😀 😀 😀 sme sa fakt zladili 😀 😀 😀
nabudúce spravíme to stretko hello kitty 😀 😀 😀

lenkamt
2. nov 2009

v kozli? 😀

adiku
2. nov 2009

no veru este aj to oblecko ako dohodnute 😀

nicolmt
2. nov 2009

no aby nebol ten vyhrazny telefonat 😝 😀 😀 sara je vyhadzana, horucky uz nema, prisla som dnes k dr zhodnotit ze mame/sme mali siestu chorobu aj je 😎 pre zmenu moje hrdlo chytene a idem zajtra ja k dr nech mi hodi dake atb vsak co som horsia 🤐 fest je pekne tak neviem co ideme robit, bo chodit von u nas tak na pol hodku..fotky som neskontrolovala ale su to hadam tie z FB a k tomu uz nemam co dodat 😀 😀 a este som v praci...fuj, hajde domov 😀

bocmanka
2. nov 2009

🙂 ja hlásim, že žijem...
ale stále sa dávam dokopy...
chrípka je otraaaaaaaaaas!!!!!!!!

adiku
2. nov 2009

dievcata rychlo sa uzdravte my sme uz takmer ok ale nechala som danka este doma nech ide uplne fit do skolky, Nat trosku kasle ale nic vazne takze fajn ja a mm sme ok 🙂 drzte sa

ellab
2. nov 2009

Ak si chcete niekto pozriet foto 😉
http://picasaweb.google.com/elena.bobocka/Foto#

expertka8
2. nov 2009

...caw zveri...aby som vam nic nezavidela...diagnoza-KIAHNE.... 😝 😝 😝
....aaaaaaaaaaaaa 10 dni doma....ved zabudem aj "pracovat"..... 😨

lenkamt
2. nov 2009

Ellab- krásne 😵

Ex - 😝 nezávidím, neboj nezabudneš, snáď si aspoň trochu odýchneš, jedno či dva kusy dieťaťa?

adiku
2. nov 2009

ellab uzasne kto Vas to fotil??? ex aspon trosku zrelaxujes, teda dufam ze budete bez teplot

abetka
2. nov 2009

ex- vela trpezlivosti, ale ty jej mas dost, tak vela sil a bezproblemovy pribeh.. Aspon sa tu castejsie ukazes. A samozrejme mala ricala v druzine v druhej triede, tak ma skoro z nej slahlo 😠 .
Ja som dnes konecne pozehlila uz sa mi nic nechce. Zhanam bundu pre MM . Naviete o nejakom dobrom obchode???

bibinka
2. nov 2009

ex, ellab- chorôbkamm prajem skoré uzdravenie

lenkamt- Verča sa nezaprie v aktivitách , celá mamina 😀 😀 😀 😀 , aj tá keď ide "pařit", tak to stojí zato. 😀 😀 😀 😀 😀
kočky z akcie- seklo vám to 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , nabudúce sa už na 10000000% pridám aj ja, ale zaručujem, že blond nebudem 😀 😀

abetka
2. nov 2009

zeny, ale vam to pristalo na ,,blondinkovskej akcii,, 🙂

ellab
2. nov 2009

dúfam, že sa nabudúce pripoja aj ďalšie duše 😀 😀 😀
Artur už vyzerá byť v pohode, doktorka mu predpísala atb, že má zapálené hrdlo, ale váham, či mu ich vôbec dať, vyzerá byť v pohode,už ožil, nič ho nebolí, nemá teplotu, ani sopel, tak neviem, sme večer kloktali a dala som mu homeopatiká na hrdlo,...poradte!!!!!!!!!!

ellab
2. nov 2009

adiku - fotila nás už viac krát "ospevovaná" petula 😉 😉

expertka8
2. nov 2009

...abetka....ja z Alzbetky umrieeeeeeeeeem... 😀 ...to je maly ...zlaty....vydierac 😅
...no moji milacikovia.....dnes som sa v praci ohriala hodinu a uz som balila po akutnom telefonate zo skolky veci a prasila k pediatricke....joooooj....a tak som sa tyx kiahni bala.... 😖 ...a predsa si to na nas pockalo..... 🙄
....stavim sa...ze uz v stredu ma to bude tahat do prace.... 😅
...my sa na zimne veci a spol. xystame v decembri do Polska....ak dozijeme...a spojim to aj s nakupom malyx darcekov a Jezisko je vybaveny.... 😉

...neminali sme sa dnes nahodou na ceste??? 😅 ....neslo mi radio...tak som bola mierne prispata... 😅

anculka
2. nov 2009

cafte, cefte! ospravedlnujem sa, ze som sa minule neozvala, ked som slubila!
Mame sa fajn, my zatial zdravy klop klop klop.Rastieme ako zvody, pomaly sa snazi brblat, je to sranda! A kedze mam doma len jednu, tak aby som sa nenudila zacala som chodit do skolky na Lipovec ucit deticky anglictinu! 😉
ellab supis foto!
a zopar foto je aj tu
http://www.facebook.com/album.php?aid=34003&id=...

abetka
2. nov 2009

anculka-mala je strasne zlata 😵
Ex- a kiahne ma len maly???Kristinka uz mala??
Ano, dnes som nesoferovala, tak ja som ta zaregistrovala, ze to ides ty 🙂
Inak to Polsko je dobry napad, ale ist tam len koli bunde. No ved uvidim, co MM povie, ci si nieco nekukne v ZA.

expertka8
2. nov 2009

...babule....este ze Kristi to ma za sebou 😉
....mimoxodom....liecime sa originalnym navodom od pediatricky....ziadny tekuty puder...ale natieranie TANTUM VERDE FORTE...xapete????...o par dni dam vediet...ci si to dam patentovat??? 😀
....mne uz asi hrabe z prace...ale dnes som ukecala mangela....ze xcem ist v stredu medzi svoje "pracovne" deti...a tak zatial na 50% idem makat 🙂 😵
...Boze...ja tie moje decka v praci vazne LUBIM.... 😵 😵 😵

...pokojny spanok vsetkym 😵

adiku
3. nov 2009

ahojte dievcata kde ste??? asi sa kurirujete aby ste boli skoro fit ze???

zuzu ako vitko?? kedy bude mat vysledky krvi??? ma sa uz lepsie???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre