Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
26. mar 2010

a ešte fotka 😝

matica2
27. mar 2010

ahojte 🙂
ellab teeeda tak to my máme slabý odvar , saška ešte vyhadzuje ráno som našla kopec nových má zatial dvojnásobok ako mala adka.
idem ja gabat čo mi príde pod ruku 😅

abetka
27. mar 2010

ahojte. No kahne su otras. Mala vyzerala ako Artur, ale Tomas bol na tom podstatne lepsie, ale prejde to a bude dobre 😉
Ja neviem co idem varit a uz by bolo aj nieco na case. 😝
Krasny den prajem

lenciatko
27. mar 2010

Ahojte, ako vikendujete?
Ja som vcera bola s Vikinou a mojim ocinom v aquaparku,prikladam aspon par foto tej nasej aquabelky. 😀

lenciatko
27. mar 2010

Vidim, ze vas niektorych trapia kiahne. ☹ My sme dali Vikinu pred asi pol rokom ockovat, tak dufam, ze to bude ucinne a kiahniam ako takym sa vyhne. 🙂

bibinka
27. mar 2010

lenciatko- pjenkné fotky 😉
ja som nedala zaočkovať proti kiahnňam, akosi tomu neverím, lepšie je vari ak si tým deti prejdú, aspoň budú mať prirodzené protilátky. ale neodsudzujem ani to, že ak niekto dá dieťatko zaočkovať 😔

dnes osm stretla ukanu(potvorka neprispieva, ale isto číta 😀 😀 ) a inšpirovala ma upratovaním skríň a hlavne topánok, tak som sa aj ja na to vrhla 😀 😀 a trocha bolestne som sa rozlúčila s pár kúskami a topánkami 😅 😔

matica2
28. mar 2010

dobré ránko 🙂
bibi nesmút ved to je šanca kúpit nové 😀 😀 ja som veci aj topky triedila ked sme sa stahovali 😉
idem robit ranajky ale sa my vydrapuje mi tá hodka menej aj chýba xixi

matica2
28. mar 2010

lenčiatko nevidím na fotke dobre ale ak má viky na plavočkách scobydoo tak máme také isté 😉 😀 asi to bude hit tohto leta 😀

saskarisko
28. mar 2010

Ahojte,
Ella - no skarede ich veru mal. ☹
Kiahne sme nedali, ani sa nechystame ockovat.

kto ide doobeda do skanzenu ?

saskarisko
28. mar 2010

Lenciatko - pekne fotecky. ste boli v Turcianskych ?

ellab
28. mar 2010

Ahoojte 😉
tak my sme včera v mexiku utopili morenu 😀 😀 ako na dedine 😀 😀 na dvore už stojí trampolína a záhradný nábytok a jar môže začať 😎 😎
lenciatko - pekné fotky 😉

matica2
28. mar 2010

a to je kde to mexiko? alebo čo to je 😅

ellab
28. mar 2010

matica - mexiko, je časť Vrútok 😀 😀 😀 ani neviem prečo sa to tak volá 😅
nejaké foto 😉

matica2
28. mar 2010

ellab dík 😅

ellab
28. mar 2010

dnes vás zasypem fotkami 😀 😀
ešte nejaké narodeninové 😉

bibinka
28. mar 2010

no ellab, krásne fotky z oslavy, a tortička bola famózna 😉 😉 😉 , určite mal Arturko radosť
keby som vedela, že ideš vraždiť Morenu, tak by sme došli celáá rodina 😀 😀 😀

my sme dnes boli v Jedľovinách, urobili sme si dvojhodinovú vychádzku po lese, decká sa vyblbli, prehrabali snáď všetko ihličie ako dva diviaky a takí "čistučkí" sme došli dom 😀 😀 😀 😀 ..............zajtra sa mi normálne nechce do roboty 😅 😀

lenciatko
28. mar 2010

Matica - ano, plavky su scooby 😀 Tentokrat sme boli v Dolnom Kubine, inak zvyjneme do Teplic, obcas do Mikulasa do Tatralandie.....

Ja som dost veci vyradila pri stahovani do Martina. Este stale sa ale najde par veci, ktore by som vyradila...len problem je v tom, ze fakt nemam komu tie veci davat....

Vikinine veci sa predaju vacsinou na burze, ale aj tak mam vela vriec jej oblecenia...ach jo, ako sa toho zbavit... 😀

saskarisko
28. mar 2010

Ahojte,
my sme boli dnes skoro cely den vonku, vsak som aj s detmi KO. Risko si dnes v skanzene urobil prvu kraslicu 😵

Ella - super fotos s oslavencom. torta je krasna. kto ju robil ?

lenciatko
28. mar 2010

Ella - torta je fakt napadita. 😉

petka035
28. mar 2010

Ahojte.tak ja som pred chvilkou prišla z urazovky,napúšťala som malej večer vaničku a nechala som ju vzadu na posteli pri stene a zrazu len plač,tak som dobehla a ona na zemi ☹ A ja sama doma,lebo mm išiel dnes do nemocky, zajtra mu idú operovať koleno,Tak som chytro volala ocovi nech príde:som obliekla malej mikinu a seba tiež,Sa mi inak ruky triasli. Našťastie je OK(teda dúfam)Chudatko už bola aj hladná a unavená,kedže to bolo pred spaním

bocmanka
28. mar 2010

🙂 pekný večer, máme tu novú peťku?
tak vítam aj ja...
to je blbé ten pád z postele, asi si tým musí prejsť každý rodič,
výnimkou som nebola ani ja, ale deti majú zvláštnu schopnosť, že pokiaľ padajú, tak majú akúsi samo-záchranu..zväčša plačkajú, lebo sa zľaknú...
želám bezbolestnú nôcku,,..

ellab, krásne fotočky, mňamkovoo vyzerajúca tortička, fajn utopená morena a hnusnéé kiahne

my sme došli po *3 dnoch z oravy, chalani pretekali na goralskom klobúčiku, ja som vyprala tri práčky
a idem posťahovať foto..

aha ešte vítam lenčiatko, tiež chutné fotočky

nicolmt
29. mar 2010

caute holky 😉 navrhujem utorok ze 19 stupnov 😲 ladovcanky detske stretko? ca 16.oo hadam na otvorenom ihrisku 😉

lenkamt
29. mar 2010

ahojte.

Ninuš aj dnes by sme sa mohli, lebo mám tvoje dve maslá a organizéry 😀

Arturkova torta krásna 😵

naše posun času nejako nezaznamenali spali v priemere o 3hodiny viac ako zvyčajte, to znamená ráno dlhšie, na obed dlhšie a večer zaspali o 20.00 a spali do 7.30 😕

my sme doobeda boli na balkone 😀 poobede ich zobrala ségra von, lebo ja som mala migrénu s vracaním 😝

ale dnes som už fit, idem ku kaderníčke 😀 😀 😀

saskarisko
29. mar 2010

ahojte,
a stretko plati len pre ladovcanky ??? 😕 😠 😀

lenkamt
29. mar 2010

to bolo myslené asi že na ľadovni 😉 😀

matica2
29. mar 2010

ahojte 🙂
ellab tak tortička bola suprová 😉
petka no kadečo sa stane s detúrencami 😉 hlavne že je v poriadku 🙂
nám posun času pomohol 😅 baby vstávali už pred šiestou tak teraz už aspon vstanú normálne 😉

saskarisko
29. mar 2010

Lenka - ja som si myslela 😀 len neviem, ci my prave zajtra nepojdeme do ZA. ale vsak este budu stretka 😉

hm moje deti vstavali klasicky, takze s posunom je to uz realny cas, akurat Saska mala v noci zurku.

Peta - mne spadol Risko z postele ako 8-mesacny (ibaze mne nejako preletel cez ruku.), stres jak ..., tiez sme leteli na pohotovost. ale vsetko bolo OK.

ellab
29. mar 2010

ahojte 😉
my sme ťažko vstávali pred posunom a ťažko aj dnes 😅
som rada, že sa tortička páčila 😉 robí nám ich jedna šikovná pani 😉
dnes nás čaká rodičko, držte palce, lebo sa bude rozhodovať o zlúčení tried a o našej obľúbenej pani učiteľke ☹ ☹
bibinka - 😀 😀 no ma to nenapadllo vás zavolať, ale určite by sa páčilo 😀 😀

lenciatko
29. mar 2010

No mne Vikina padala pravidelne, pretoze ona bola a aj je nenormalne zive dieta. 😀 Pud sebazachovy dodnes ziadny. 😅 ale prezila...a to sa dotrieskala do hlavy furt.

Ja by som to stretko na Ladovni asi aj brala. 😉 UZ vas chcem konecne spoznat!!!!!

lenciatko
29. mar 2010

A posun casu?No tak vysledok je ten, ze Vikina vcera napr sla spat o 22,30. 😀 Ale zase si dobre pospala do 7.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre