Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
14. feb 2009

Matja - pri porode moze byt, aspon takto to bolo pred 2. dnami 😉 , len potom uz nepustaju

julyb
14. feb 2009

Ahojte, baby môžem už malému dať patizón??? mám doma tak rozmýšlam že mu skúsim, ak ste tu niektor poradte 😉

matja
14. feb 2009

saskarisko, aspon ze tak...

saskarisko
14. feb 2009

Julyb - mozes

anculka
14. feb 2009

Dobry vecer! Tak my sme dnes boli povzbudzovat ocinka na futbale a paraaaaaadne sme vymrzli!

matica2
14. feb 2009

anculka a aspon ocino vyhral 😉

len22ka
14. feb 2009

ancula....futbal v snehu 😕 tak o tomto pred mojím chlapom mlč 🤐 aby sa neinšpiroval a nechodil s vami 😀

len22ka
14. feb 2009

neviete mi prosím niekto poradiť kde v MT kúpim také tie biele prvé topánočky? viem že v zdravotníckych potrebách ale mám na mysli v ktorých presne, alebo niečo podobné na "behanie" po doma..nie klasické papučky

zuzu13
14. feb 2009

dobry vecer....vola ma niekto?...treba nieco organizovat??? 😀 😀 😀
no ja som dnes piekla sisky...kedze su fasiangy...no a kedze je aj Valentin...tak boli srdieckove.... 😀
no a boli sme u adiku...a teraz ideme spinkat...lebo moje dietko je ako odtrhnuty vagonik... 😅

dobru noc.... 😉

anculka
14. feb 2009

ano! Vyhrali ale nehral do konca, lebo ho jeden hrac zkopol! ]
Leni netusim o akych topanockach to pises? ale opis sa mi hodi na komunisticke cvicky 😀

nicolmt
14. feb 2009

to by aj mna zaujimalo...nikde po mt so ich nevidela...teda samozrejme v nasej velkosti 😠

anculka
14. feb 2009

o akych topanockach to tocite??? 🙄 😕
Pa pa idem do Tesca!Dobru noc

lenkamt
14. feb 2009

Lenka - www.rak-obuv.sk ja som objednávala priamo u nich a vyšli ma o 100sk lacnejšie ako v obchode

abetka
14. feb 2009

lenka - moji svokrovci siju detske topanocky a maju certifikat a aj rozumne ceny, tak skus tam. Je to obchod pri nemocnici a je tam aj detsky tovar s oblecenim. Tak skus. Viem, ze teraz nejake sili 😉

lenkamt
14. feb 2009

dievčatá čo máte menšie detičky, nebude chcieť športový kočík?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5053174 dnes je akcia 😀

zuzu13
14. feb 2009

jeeej...musim sa pochvalit....dnes som kupila 2 latky na stocky pre Lucku...tak idem sit saty na leto...jaj,...tak sa tesim...xixixi...budem potom robit modnu prehliadku pre dievcatka...koleckia kinder-girls-fashion 2009...a ak s avydari...hadam aj obj. budem prijimat.... 😀 😀 😀

nicolmt
14. feb 2009

no toto ja potrebujem! lenka este ze ta mame...a preco tam nemaju ceny na tej stranke 😒

lenkamt
14. feb 2009

potrebujem 3x rovnaké šaty - 2x v86 1x v134, biele s červenou stužkou pod prsiami. látku si kľudne kúpim.
ďakujem 😀 a keby si bola taká dobrá tak k tomu červené čelenky 😀

zuzu13
14. feb 2009

😀 lenka ok...

lenkamt
14. feb 2009

lebo asi nemajú malopredaj, ja som normálne napísala že v mt nemôžem zohnať a poslali mi na dobierku 😉

asi by som sa mala ísť venovať mangelovi 😅

baby pred týždňom som už xmelila a ťahala druhú mentolku 😀

zuzu13
14. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

len22ka
14. feb 2009

anculka-presne také asi myslíš, lebo som také ako dieťa mala aj ja 😀 proste klasické biele vyššie kožené na šnúrky s pevnou podrážkou žiadne capačky, lebo som videla buď papučky alebo už boty na von..
lenkamt - ďakujem to je presne to čo hľadám, už len zistiť akú veľkosť potrebujem 😕
abetka - a kde pri nemocnici???? 😕 niekde pri tržnici???

adiku
14. feb 2009

hi zuzu idem dat foto o chvilu

zuzu13
14. feb 2009

adiku,...no makaj...lebo uz musim ist haji 😀 😀 😀

lenkamt
14. feb 2009

Leni - ja som odmerala nožičku, ten pán čo ma vybavoval bol veľmo ochotný

zuzu13
14. feb 2009

adikuuuuuuuu
kde je foto....
ja uz musim haji..... ☹

len22ka
14. feb 2009

to tam treba asi radšej zavolať, však? ale aspoň už viem kde ich zoženiem 😅 Zajtra pomerám malému nohu..on má aj tak riadne člnky

lenkamt
14. feb 2009

ja som písala mail 😉

aj ja čakám na fotky a idem tiež spať - keď už to Zuzu tak nazvala 😀

zuzu13
14. feb 2009

😅

lucxy
14. feb 2009

halooo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre