Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenk30
12. jún 2009

ahoooooooojte.
to je hnus vonku. ale aspoň mám mužíka doma, lebo na stavbe mu pršíííííí. Tak sa starám o 2 deti.
pepies, a v tesku pri tých mrazených somarínách a koláčok neboli také postavičky a kravinky?...........sa mi zdá. ale to vždy vidíš niekde niečo keď to nepotrebuješ a keď to chceš, tak to nie je - lebo aj v tej pekárni som to fakt videla.

idem toršku popracovať kým chaloši spia

julyb
12. jún 2009

Ahojte,
Nicol, ja som kuchynku pre Matúša nekupovala, dala som mu jeden hrniec, naberačku, rozložím mu hračky a tie krmi aj pol hodinu a este to aj trieska, aj on je závislý na knižkách Požiarník Hugo je už celý rozpadnutý chudák 😀 Uži si stretko, a predbežne sa aj my hlásime na chatu 😉

Peti, mužovi všetko naj, nech ho žienka poslúcha 😀

Včera mi Matúš odignoroval tekvicu a predvčerom tarhonu, to chlapčisko by len mäso vyjedalo, baby poradte nejaké bezmesité jedlo čo vašim drobcom chutí....dakujeme

Vitáme aj my nové kobylky 🙂

lucxy
12. jún 2009

za chvilku bude dobre liat,.,

lenkamt
12. jún 2009

to fakt? však tu svíti slunce 😅 a môj muž sa cca za hodinu chystá prísť na bicykli domov z práce 😅 😀

lucxy
12. jún 2009

uz prsi

zuzu13
12. jún 2009

aj u nas uz prsi....

zuzu13
12. jún 2009

a fuci jedna radost...

zuzu13
12. jún 2009

julyb, nasi maju velmi radi sulance s makom...granadir s kyslou uhorkou, palacinky, dolky, zemiaky pecene, zem.placky...halusky so syrokremom, bryndzou alebo kyslou kapustou...a neviem este co... 😀

lucxy
12. jún 2009

bezmesite jedlo napriklad,,,,,nitovky s tvarohom a trochou skorice + masielko

lenkamt
12. jún 2009

July - lievance, zeleninové rizoto, francuzáky /tam je iba párka/ , cestoviny s bambinovou omáčkou, špenát, tekvicovú kašu s vajcom - no a takéto kraviny im vymýšlam, a ešte majú od roka rady upečenú rybu na masle a zemiakovú kašu - tú im robím s mrkvou 😉

lucxy
12. jún 2009

no vidis lenka toho popisala a dala ti typi

lucxy
12. jún 2009

akurat som bola dneska skamoskou a jej maly zase absolutne nechcie zjest maso

lenkamt
12. jún 2009

u nás doma nikto okrem mňa nechce karfiol 😕 😠 ja by som ho jedla 5x v týždni 😅

lucxy
12. jún 2009

lenka mojej malej karfiol smrdiiii,,,,,normalne ho pricuchne a povie fuuujjjj

lenkamt
12. jún 2009

aj mne smrdí, ale chutí mi fest 😀

lucxy
12. jún 2009

ja pijem kafco ,,,,mala zase protestuje ze nechce spat

lenkamt
12. jún 2009

mne Lucia zaspala už 11.30 Lenka až o 12 zase sa budú budiť rozdielne 😝 najhoršie bude ak Lucia zobudí Lenku, tej to nebude stačiť a do večera bude zlá 😖

zuzu13
12. jún 2009

lucxy..aj Lucka protestovala...ale nakoniec predsa zaspala...najprv vysla z izby, ze musi cikat...potom kakat a neslo...nakoniec si zmyslela, ze nemoze zaspat lebo je straaasne hladna.... 😀 dobla 3 x do francuzskych a isla spat... 😀

abetka
12. jún 2009

http://www.poruke.sk/produkt/sportove/detsky_ko...
tak som sa nakoniec rozhodla tento kocik

abetka
12. jún 2009

inak sme totalne chory, teraz to chytilo hlavne mna.. Pisem vam a MM tu skace okolo sporaka a vari 😀

abetka
12. jún 2009

a vitam nove kobylky 😉

pepies
12. jún 2009

ahojte,

July, diky, odovzdam manzelovi 😉.
Dnes nam treba ist nakupit na oslavu, zajtra oslavujeme s rodinou a nedelu pridu nejaki znami, my budeme na chate aj spat.
Bola som dnes doobeda v Nay, nakoniec som mu kupila navigacny, tak aspon nezabludime do Talianska - teda dufam........... 😉
Tie srandy na tortu kuknem v Tescu 🙂 Nakoniec som objednala tortu klasicke srdce alebo bez tych hovadin ruziciek a tych vyzdob, ze ju vyzdobim sama 😝 , a asi bude holaaaaa........................ Bude marcipanova s visnovou plnkou, mnam 🙂 🙂 🙂 Po ozdobach zatial ani chyru ani slychu.......... 😒

ellab
12. jún 2009

Caute 😉 Ja som dnes trikrat zmokla 😠
Boli sme s malym na kontrole v nemocnici na hematologii, chodime tam kvoli zvacsenym uzlinam, nikto nevie, preco ich mame, tak nas posielaju kade tade po vysetreniach ☹
potom som behala po poistovni, vcera mi jedna pani nacuvala do auta, a likvidator mi neuznal jednu preliacinu na dverach, ze to nemohlo byt z toho 😠 😠 bol celkovo dost protivny!
takze asi tak 😉
Co chystate na vikend?
My rozmyslame, ze pojdeme pozriet Pata a Mata do Bojnic 😉

ellab
12. jún 2009

Tak som si do profilu úspešne vložila foto, aj keď tam asi nič nevidno 😒

ellab
12. jún 2009

Pepies budete navigovat aj nas, my sice navigacny mame tiez, ale odkedy som aktualizovala mapy, tak funguje nejako cudne, ja technicky talent 😀 😀

matica2
12. jún 2009

nooo konečne som vás pečítala 😅 ste sa posnažili teeeeda
vítam prírastky v tejto našej koníkovskej rodinke 🙂
a umývaním vláskov som mala problem s oboma ale ked už vedeli sediet zo zaklonenou hlavou tak som najprv oplachovala s pohárom a potom sme pomaly prešli na sprchu lebo baby sa báli sprchovania
aaaaaa včera sme dostali klúče od bytu tak už si ideme porobit ako my chceme

abetka
12. jún 2009

matica gratulujem 🙂

matica2
12. jún 2009

dakujem sa teším ako blcha 😀

abetka
12. jún 2009

ti verim. Ja som stale nezabudla ako sme prisli do bytu a nic sme skoro nemali, aleboli sme vo svojom. Tera mi to pride ako scifi, ako sme zili 😀

bibinka
12. jún 2009

vítam aj ja nové kobylky 😉

ellab- v lete som ťa vídala na zmrzke vo Vrútkach 🙂 Teda aspoň tam nejaká mamička kričala, že Artuuur 😀 😀

matica- gratulujem k bytíku. 😉 😉 😉 ste sa konečne dočkali

abetka- kočík vyzerá byť fajn.

ja som tiež totál chodá, už od stredy, dokonca som sa doštráchala aj k dr.,tak mám ATB. Fifka som dnes ani do škôlky nedala, lebo ráno som bola úplne vypľuvnutá 😝 😝 😝 😝 😝 . a lieky ešte nezabrali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre