Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
21. jún 2009

v turanoch o dedinu vedla 😉

matica2
21. jún 2009

a malá ti spinká? mne sa saška už zobudila

lucxy
21. jún 2009

hej spinka lebo sme boli u nasich tak sme prisli neskor,,,,a este ideme k svokrovcom,,,no nic idem nieco porobit doma

pepies
21. jún 2009

ahojte, tak upršaný víkend za nami, my sme včera upratovali a dnes sme trapošili po Tulipe ...... 😝

vava2
21. jún 2009

ahojte, rada by som sa k vám pridala, len neviem nájsť "nitku", ale nevadí, aj my tu sme! a hádam ju raz nájdem 😵

vava2
21. jún 2009

alebo chcem sa spýtať - kam chodíte s detičkami - malá bude mať rok, no chcela by som ju "stretávať" aj s inými detičkami, niekedy je trochu bojko, tak aby si zvykala
dík za odpov.

matja
22. jún 2009

vava, napr. do martinského rodinného centra? Zatiaľ sme tam boli iba raz, dnes ideme druhý raz 🙂 Tiež chcem, aby si malý zvykal na iné deti. Robíme pokroky, už nežiarli aspoň na to bábätko v zrkadle, čo drží mamina 😀 😀 Pekne sa mu prihovára a usmieva sa naňho 😀

saskarisko
22. jún 2009

Ahojte,
my sme mali v sobotu krst a oslavy. posedenie sme mali nakoniec v Gitke, ktoru odporucam. len skoda, ze prsalo, lebo deti sa tam potom uz zacali nudit. kebyze je pekne, tak sa smykaju aj hojdaju u nich na terase.

Vava - vitaj.ako Matja pisala dobre je MC, alebo sa pridaj na nase stretka (na ktore sa uz aj my opat chystame z dlhodobeho hladiska 😅 😀 ). my do MC zacneme chodit opatovne na jesen

ellab
22. jún 2009

Ahojte 🙂 prajem vám pekné upršané ránko 🙂
ja už v robotke, detičky v škole a školke, už počítame dni do konca školy 😀

ellab
22. jún 2009

lenkamt-ako sa páčilo v škole v prírode? Adam bol veľmi spokojný 😉 akurát, že posledný deň sa im podarilo rozbiť lampu v izbe 😀 😀

lucxy
22. jún 2009

ahojte,,,ja som hned rano varila a teraz mi mala dava pukacky na hlavu,,,jaj budem kocka 😀
vava vitaj 🙂

pepies
22. jún 2009

caute kocky, este dnes taketo pocasie a zevraj od zajtra pekne alebo co? 😉

matica2
22. jún 2009

dobré ránko 🙂
vava vitáááj
lucxy aj ja budem pekná hned z rána lebo saška ma češe len neviem či mi potom na hlave niaky vlas ostane 😀

lucxy
22. jún 2009

matica vidis mozme sa stretnut a porovnat ako nas dve nase slecny vyfintili 😀

matica2
22. jún 2009

😀 to môžeme. ja som babám aj na vianoce kúpila hlavy na česanie ale aj tak je na to najlepšia maminkina 😀

pepies
22. jún 2009

kocky zavidim VAM tie baby, ked si predstavim, ze my sa budeme orientovat na auticka, vrtacky, kabliky .........
aj ja chcem dievca ☹

lucxy
22. jún 2009

dd&fghbhjnbnnbvc xcjjmnggjn,.,,,. to je od Laury

lucxy
22. jún 2009

no pepies tak musis este dievca s muzikom spravit 🙂

bocmanka
22. jún 2009

🙂
no teda, to kto objednal toto počasie??????????,
😖 to je za trest, či čo?
tak zase vonku v pršiplášti a gumákoch..ešte nech pustia radiatory a leto môže pokojne začať...

matica2
22. jún 2009

no toto bude zas den 😝 😝 už som bola doktorka aj pacient 😀

lenk30
22. jún 2009

dobré ránko
pepies, na dovolenke 🙂 , neboj nám zase doma opravia elektrospotrebiče a pod.

vava2, ahoj. určite je dobré pre dietky nech sa stretávajú s inými detičkami, tiež už môjho trénujem aby nebol bojazlivý........ale zatiaľ sú to väčší kamoši a ťahajú ho za líčko ako napr. Jakubko, však pepies?

ale Filipko bojazlivý určite nebude, veď v sobotu sme boli pozrieť kamoške na svadbe - hluk, ľudia, svetlá, z rúk do rúk, si ho tam fotili a ten spokojný. domov sme šli o 22. socku na nás!

tak krásny upršaný deň

lucxy
22. jún 2009

moja modeluje teda kraja maso tak to bude vsade 🙂

zuzu13
22. jún 2009

ahojte
tak my sme domka...dorazili sme vcera...ja som stale chora... ☹ no a aby toho nebolo malo, tak som v sobotu stratila hlas a dodnes som ho nenasla...tak mame doma ticho 😀 😀 😀
to pocasie je unikatne... 😖
idem sa liecit...pozdravujem vas vsetky a prajem pekny dnicek...aj ked uprsany 😎

matica2
22. jún 2009

zuzu tak sa len kuríruj 😉 ja som bola pred nedávnom tiež bez hlasu a to je na nervy ked nemôžeš hovorit ☹ najlepšie bolo ked niekto volal 😀 😀 😀

pepies
22. jún 2009

babenky ani nestraste, ze na dovolenke spravime babu...........
ja len dufam, ze nezachovame tradiciu - bo muz uz cosi splietal o dievcatku.............. 😝

julyb
22. jún 2009

Ahojte,
my sme boli cez víkend tradične plávať...Matúško sa nám rozblabotal poriadne, tak máme doma zábavu, už si musím dávať normálne pozor na jazyk...Cez víkend aj nás čaká svadba, tak hádam sa to počasie umúdri...
Pepies,no veru dajte pozor, aby ste doma nemali malého egypťana a malú talianku 😀

bibinka
22. jún 2009

ahojte po dlhšom čase, vidím tu nové kobylky, vava vitaj 😉 😉 😉

veru, upršaný deň a vraj má byť ešte dlho takto. No čo už, hádam bude aj lepšie. aspoň môžem zvesela poupratovať všetky skrine 😉 😉 😉 . Inak my chodíme v gumákoch permanentne, chalani ich majú doslova prirastené k nohám. Alexander ich dokonca nosí aj po byte(umyté samoška 😀 ) A stačí mu len spomenúť, že prší tak páli ku poličke s čižmami a naťahuje si ich na nohy. Také je to milé 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu- no čo ,ani výletík nepomohol? kua, treba ťa asi preliečiť aj zvnútra aj zvonka 😀 😀 😀 😀 čiže sex sex sex- a nato hlas nepotrebuješ 😀 😀 😀 😀

pepies- neboj, chlapci majú niečo do seba, o dievča by si sa bála omnoho viac, chalani sú takí v pohode. aspoň nemusíš riešiť sexuálnu stránku 😀 😀 😀

matica2
22. jún 2009

bibi v poslednej vete máš feeest pravdu o baby sa maminy boja viac ale aj tak som spokojná že mám baby 😅

julyb
22. jún 2009

ale chalani sú zase viac pricicnutí na maminy, aspon do istého veku, mne sa to tak zdá, no u nás je to na 100% 🙂

bibinka
22. jún 2009

matica- ja som si pohlavie ani nikdy nevyberala, ako každá mama som chcela aj to aj to, ale nedala by som za nič na svete. Matka sa tak nastaví na to dieťa, že ani neuvažuje ,žeby mala iné než to čo má.

ale aj o chlapcov sa bojím, a fest, hlavne po tom čo mal Fifko febr.kŕče ako bábo, neprajem nikomu. A Alexík mi minulý týždeň olizoval Bref, som myslela, že skolabujem 😕 😕 😕 😔 😔 , našťastie "len začal" si nedokážem predstaviť, že by si chlipol ☹ takže sa bojím ešte viac, mám stále oči nalepené na jednom i druhom, ako paranoička 😀 😀 😅 😅 a to sa nechcem vidieť keď pôjdu do puberty 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre