Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
22. jún 2009

babeny ja si nemozem pomoct, ja strasne chcem dievca. Jasne ze by som Jakubka nevymenila za nic na svete, je to taka vutorna tuzba a ako sa poznam pri mojom "stasti", tak aj druhy bude chlapec. Ale zas na druhej strane, vsetko ma byt asi tak, ako to je .............. 😉
Ale asi si to dam vypocitat, aby bola baba, mozno sa podari...........................
Len neviem, ci ma zmysel planovat, ani Jakubko nebol planovany, ja by som sa totizto k tomu asi nikdy neodhodlala.................... 🙂

July no v tom Taliansku absolvujeme asi najspolahlivejsiu antikoncepcnu metodu - chrbtom k sebe a kazdy sam 😉

matica2
22. jún 2009

mne bolo jedno čo budem mat len aby zdrave bolo ale som takto spokojná že mám dve jedného druhu 😀

pepies
22. jún 2009

jasné že každý chce aby mal zdravé, že to je najdôležitejšie, ale strašne som chcela babu. Ak by som mala prvé dievča, druhé už asi ani nechcem............. 😉

bibinka
22. jún 2009

ja som dens v jednom obchode videla také rozkošné dievčenské šatičky, juj také milé to bolo, ale po dievčatku som nezatúžila. Plne mi stačia tí moji dvaja čertíci.

pepies- komu chceš dať vypočítať pohlavie? Jonášovi?

abetka
22. jún 2009

a ja chcem tretie dievcatko 😉 . Ale mam z kazdeho druhu a poviem vam su ako od inej mamy a ineho otca. Upne rozdielni. Alzbetka je zodpovedna, tichucka, pocuvna a Tomas cert ako sa na chlapca patrei 😀 . Lubim ich , aj ked sa priznam , ze som mala co robit, aby som chlapca spracovala v mojom podvedomi, ked mi o nom povedali 😀 . Mala som v hlave, ze bude aj druhe dievcatko 😅

bibinka
22. jún 2009

abetka- možno sa ti sen splní. 😉 nám keď vo 4.mes.povedali, že bude to dievča, tak sme sa nastavili na Evičku,ale o mesiac bolo všetko inak a "vrátili" sme sa k Filipkovi. U Alexíka to bolo hneď jasné, že to bude ON 😀

matica2
22. jún 2009

abetka aj tretie plánuješ? mne to stačííííí 😉

pepies
22. jún 2009

abetka aj ja som si myslela, ze to budem dlho spracovavat - to ze je to chlapcek, boli sme na 4D sone v Heliose a bolo to na 100%. Tesila som sa, ze je zdravy a vnutorne smutila, ze to nebude baba. No ked sme vysli z ambulancie, moj muz ma pred vsetkymi tymi mamickami a parmi tak vyobjimal a vybozkaval, ze som sa rozplakala, taky bol stastny.Mal dokonca slzy v ociach. vsetci sa po nas pozerali a asi nechapali - mozno aj chapali 😉 takuto reakciu som necakala....... a zacala som sa aj ja tesit........................... preorientovala som sa na modru farbu a auticka. ale zakazdym, ked sme napr. v Tescu, chodim kukat ruzove vecicky a mam hrcu v hrdle. 😉

vava2
22. jún 2009

ahojte, ďakujem za pekné privítanie 🙂
matja, napíšeš mi ako býva otvorené MC? - dík
inač ja som tiež vždy túžila po dievčatku a vyšlo, ale je to malá loptoška teda skôr riadna, minule skoro spapala hlinu z kvetináča a vkuse je taká aktívna, že normálne mám každý deň dosť, a hlavne večer už som hotová každý deň, ale je to radosť jasné
tak musím bežať, lebo kým malá spala, stihla som si navariť a tak, no už vstala, takže zase idem na to 🤐

vava2
22. jún 2009

pepies možno druhé budeš mať dievčatko, nesmúť, veď je úžasné, že je zdravý, a čo druhé - možno bude dievčatko, nie? 😉

matica2
22. jún 2009

čo ste si dali šlofíka 😀 ja pijem kávu a čakám na zázrak 😀

matja
22. jún 2009

k nám do marcovej témy zo začiatku zavítala jedna baba, čo mala doma tri dievčatká, tak si s mužom povedali, že skúsia chlapčeka. A viete, čo z toho nakoniec bolo? Ďalšia baba 😀

vava, pozri si stránku mrc.sk. Dnes som tam bola a povedali, že cez prázdniny budú otváracie hodiny iné, ale zabudla som, sleduj stránku, tam je aj program.

lucxy
22. jún 2009

no tak niekto bude mat asi vzdy len baby alebo vzdy len chalanov,,,,,,matica slofika sme si nedali,,,,mne tu krpana vymysla,,,ze nechce spat vkuse cikat,,kakat,,,papat

abetka
22. jún 2009

matica- ja by som brala aj tretie, ale asi neskor. NIe teraz 😉 . MInule mi MM navrhol , ze si este musime vymodlit jedno, lebo on nema takeho maznacika. Tomas a Alzbeta sa tulia ku mne, aj ked Alzbatka sa prituli aj ku nemu, ale nie casto 😅
mna chyta panika z prazdnim, lebo budem musiet prisposobit program obom a neviem ako 😝

lenk30
22. jún 2009

lucxy, no na toto sa teším, keď to bude vedieť aj povedať. mne ešte nerozpráva, ale dnes unavený a nie a nie zaspať, lebo mi ho ráno zobudili, tak som musela s ním v posteli a držať ho a hladkať po hlavičke a tak zaspal, teraz som sa mu vyvliekla, tak už pomrnkáva. no nieže by to nebolo príjemné si hodiť takéhoto šlofíka......... 🙂

ja som chcela chlapčeka, len tie dievčatká sa môžu tak obliekať, parádiť aj tie vecičky sú ozaj krajšie a hlavne je ich ružových všade viac.......................to asi tá EMANCIPÁCIA.

Druhé by som chcela dievčatko, ale Filipkovi by bol asi lepší braček, aby sa s ním mohol biť

ellab
22. jún 2009

Máte dobrú tému 🙂
my tiež plánujeme ešte tretie, možno to bude baba a možno nie 😀 😀 ale pri treťom už ostaneme, ďalej to nebudeme pokúšať 😉
Minulý týždeň som stretla v parku ocina s 5 deťmi, vekovo od 1,5 do 7 rokov, to bol živel 😀 😀 deti sa vrhli na mojich psov, tí nevedeli, kde sa majú skryť a ocino úplný vegeťák 😀 Si to neviem predstaviť večer to uspávať 😝

lucxy
22. jún 2009

mne este stale nespi,,,,no a ma zase ukecala ze chce cikat,,,asi ma porazi,,,,neviem co mam skorej robit

matica2
22. jún 2009

no ja som si teda aj zdriemla ked tu nik nebol 😀

abetka
22. jún 2009

maly bol dnes cely den bez plienky 😵 .Som zvedava dokedy mu to vdrzi 😉

matica2
22. jún 2009

paráda nech mu to vydrží 🙂

ikulka
22. jún 2009

ahojky dobru temu mate 😀 no ja som od mala malinka vždy chcela mať chlapca o dievčati som ani neuvažovala ale ked som zistila že som tehu hned som vedela že to bude dievča a priznám sa ked som jej kupovala výbyvičku tak som veru nevedela ni jednu vec kupiť všetko somlen modré pozeralažr aké nádherné a ružové sa mi vobec nepáčili. ale ako si hend som sa prepla a dnes si neviem ptredstaviť mať chlapca a kupovať samé autá apod ja som proste na ružovu a tei take romantické serepetičky čo maju len divčatá som maxim. spokojnáa druhé chcem teiz dievča

lucxy
22. jún 2009

kukk 🙂

pepies
22. jún 2009

aj ja chcem druhé dievča, béééééééééééééééééé 😉
boli sme v Bystrici, teraz sme sa vratili..................... počasie na figu a ešte aj na Jadrane hlasia same divne stavy pocasia, ma porazi............................ 😉

saskarisko
22. jún 2009

Ahojte,
ja som vzdy chcela mat chlapceka a dievcatko. pri Riskovi nam do 30tt stale hovorili,ze cakame dievcatko, takze ja som sa aj tak nastavila. a po verdikte v 30tt som hodinu rozdychavala, ze cakame chlapca. ale potom to uz bolo ok. a dievcatko sa tiez zadarilo. ale pre mna bolo aj tak najdolezitejsie, ze su obe zdrave. pri Saske sme si prezili aj vela strachu. a dalsie dietko uz neplanujeme

pepies
22. jún 2009

Saskarisko presne, ako mas napisane v profile - uz ste komplet 🙂 Je to krasne mat chlapceka aj dievcatko......... Idealna rodinka 🙂
Tretie nebude? 😉

saskarisko
22. jún 2009

Peppies - este pred casom by som bola aj za tretie. ale teraz ee 😅

pepies
22. jún 2009

Katka mozno casom zmenis nazor................... a bude aj tretie........... 😉
ja ked som porodila, na sale som povedala, ze dalsie ani bohovi a zazrela som na muza, ktory sa robil, akoze tam nie je............ doktor sa len smial, ze to hovori kazda a ze o rok je tam zasa, no som zazrela aj na neho..........
o 2 mesiace som uz revala, ze chcem dievcatko, ked som sa prehrabovala v Tescu v tych ruzovych vecickach. No proste hormony hormony ............... z tych mi uz sibe...........

Katka a ako zvladas? aka je malicka? Risko neziarli, je to ok?

saskarisko
22. jún 2009

Peppies - zvladam to takto 😝 . Dnes som naratala, ze Saska spala cez den cca 3 hodiny, ale noci taha dlhsie. mame herniu pupocnika, takze sa mala stale puci a puci. Risko neziarli, velmi pomaha. ale ked ma ist spat je protivko, ale ked pocuje Sasku plakat tak uteka za nou, alebo ma posiela za nou, alebo bratsky spusti s nou (len preto,ze place ona). joj, a drahy uz nechce o tretom ani pocut, a v podstate u mna je to mozno niekde vzadu ulozene, ale zatial nam na dlhu dobu stacia dve 😀

Peppies - este pockaj 3. mesiace a sup na druhe 😉

pepies
22. jún 2009

Katka no to ked take male babatko nieco trapi, to je blbe, ale neboj, prejde to a bude dobre. A Risko je spravny velky brat, to je super, tak VAM moc drzim palce a obdivujem VAS, ze to zvladate.
takze este 3 mesiace a sup sup na druhe?
no zeby?
potom budeme v tom nasom dvojizbaku ako sardinky 🙂

Inac ak Ta potesim, ja kojim v noci kazdu hodinu niekedy dve a to ma maly uz skoro 10 mesiacov. Vobec sa nevyspim. Takze my to mame naopak, maly cez den spi a v noci je z neho prsnikovy zavislacik 😉

Dobru nocku - ja budem ako vzdy bdiet 🙂

pepies
23. jún 2009

haloooo, lucxy este nevari?????
ja vcera posledna, dnes vynimicne prva..............
dnes sa rysuje slniecko, jupi...... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre