Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
4. sep 2009

Lenka vsetko naj k narodkam 😉
Vsetkym pekny vecer................... 🙂

julyb
4. sep 2009

Ahojte, ja pozerám Vydáš sa a basta!!!! celkom vtipné, muž je na tenise a dieťa zatial spí....
Lenka všetko naj 😉

ikulka
4. sep 2009

ahojte tak už aj ja hlásim chorobu saška má soplíky a teplotu tak už sa niečo asi na nu v školke nalepilo..... ☹
lenka aj od nás všššeeetko naj...

bocmanka
4. sep 2009

🙂 leni, tak na teba by nikto nepovedal, že máš v 15 tich dve deti....šak to je nenormálne drzééééé..xixixix
všetko naaaaaaaaaaaaaaaj a ďakuj niekomu tak hore, že vyzeráš ako vyzeráš a deti sa na tebe nijako nepodpísali, že im môžeš s pokojným svedomím vyjedať brumíky a nutelu a my, asi nás je väčšina si musíme každé kilo oddrieť....hahahah...howk
do spitia

zuzu13
5. sep 2009

dobre ranko...
ikulka, saske skore vyliecenie, ja som tiez zvedava ako to bude s chorobnostou....teraz ma antb. tak uvidim ako dlho bude bez choroby..dufam, ze velmi dlho...
musim ist do mesta kupit si topanky...sa mi rozpadli po tyzdni v praci 😀 😀 😀 ...a toto pocasie ma vobec nelaka.... 😝 prideme ako mysi mokri...

matica2
5. sep 2009

ahojte som si počítala na ráno 😀
lenka všetko naj...... veeela zdravíčka a štastíčka.
chorôbkam čo najrýchlejší ústup bacilov.
ikulka aj adka bola zo začiatku často soplavá to kým si zvikne. som zvedavá ako na tom bude saška. 😉
juuj a my sme v piatok už išli s palčom do školky. presne som to predpovedala že to príde na tretí den. ale všeeetky detúrence palakali to mali slzavé údolie

adiku
5. sep 2009

ahojte dievcata tak Danko uz ma tiez 3 dni za sebou kazdy den to bolo lepsie tak verim ze sa to casom urobi, sice zatial vzdy trosku poplakal ale ucitelka tvrdi ze je to pohodove dieta a zvlada vsetko fajn tak som rada, tie zaciatky su vsade tazke musime len vydrzat

abetka
5. sep 2009

boc 😀
No tak nas ked ide do sanatoria reve stale a ked pridem pre neho , tak uteka ku mne s neskutocne lutostivy/im
placom ☹

ukana
5. sep 2009

abetka, moje dieta zasa z nervov zvracia, ale uz je v pohode, v pondelok nabiehame do skoly 😵 zaciatky su tazke 😒 vsade 😒 musime vydrzat 😵 jeeeeeej vyslo slnko, konecne 😵

abetka
5. sep 2009

ukana - to vazne. CHuda, male. Takto sa stresovat. A ja po tej nasej bliakam ako strelena, ked nieco robi zle, tak by som mala asi prestat, nech sa dobre adaptuje. Pozdravujeme Martinka 😉
No veru, vyslo slnko, tak mame co robit 🙂

pepies
5. sep 2009

ahojte,

Ukana drzim palce, musia to byt riadne nervy, chudak.

Chorobkam skore uzdravenie..............

My sme doma, oslava zasa nevysla, ale akosi sa rysuje slnko, tak hadam zajtra to vyjde.
Ideme sa okupat do ZA.

abetka
5. sep 2009

ja som prave vstala, som spala s malym, ale este by som si schrupla 😀

expertka8
5. sep 2009

...caute babule....vidim...ze riesite adaptaciu deti v skolskyx zariadeniax....nuz....kazde dieta je jedna velka individualita..a tak sa ma ku nej aj pristupovat...ja som nesmierne rada..ze placlive dieta v druzine bolo zatial len jedno....ale nastastie sme sa slz ryxlo "zbavili" nielen vdaka vreckovkam... 😅 😀

adiku
5. sep 2009

ahojte veru exp kazde dieta je ine, ja verim ze Danko sa adaptuje rychlo a bude len a len v pohode
je ovela lepsie odprevadzat usmiate ako placuce dieta no nie??

abetka
5. sep 2009

veru kazde je ine. Ja napr. ine tie moje nemozem porovnavat, lebo su uplne odlisni 😅 . Mam pocit, ze vo vsetkom su odlisni.
Alzbeta skolku zvladala celkom dobre, mala som pocit, ze je spokojna , kym som ju nedala do inaj skolky a vtedy sa mi zacala stazovat na tu pradchadzajucu.A predtym nic, ale dieta ked mi zacalo rozpravat, tak som mala dost.
A krpaty, ten reve pre vsetko 😠 . Ako chodime do toho sanatoria, tak je to des, chodi zaveseny na mojej nohe, placlivy, no jednoducho kazdy z ineho cesta 😀

expertka8
5. sep 2009

...baby..poradte mi.....
...xcem detom kupit nejake hracky do prace....len netusim ake???....samozrejme ...ze som im v prvom rade zabezpecila hracky..hry ...xarakteristicke pre ix rozvoj ....vzhladom k veku..pohlaviu....ale zaujima ma aj stanovisko vzhladom k povahe deti???
...s cim sa radi hravaju vase deturence /6-7 rokov/...??? 🙂

julyb
5. sep 2009

Abetka a dokedy bude Tomáško do toho sanatória chodiť????

My sme boli doobeda v Žiline, konečne som si kúpila rifle v ktorých si môžem čupnúť a netrčí mi polka zadku 😀

julyb
5. sep 2009

EX, ja také dietko este nemám, ale ako prváčka som mala strašne rada gorálky, guličky v tom vrecúšku...iné ma nenapadá...

ukana
5. sep 2009

u nas vedie lego a dinosaury...........potom dlho dlho nic 😀 .............knizky o prirode, auticka 🙂

expertka8
5. sep 2009

...tieto hry su super...rozvoj jemnej motoriky u prvacika nikdy nie je na skodu..len budem musiet ustriehnut plny pocet goralok... 😅 ...co bude pri pocte 32 dost obtiazne....ale vyskusam.... 😀 ...diiiiiiiiik......dalsi tip prosim... 😀

expertka8
5. sep 2009

...ukana....doniesla som do prace celu zbierku dinosauro/cca 20ks/v...a musim vazne skonstatovat...ze u xalanov jednoznacne vedu... 😉 .....nas Dajo z nix mal panicky strax....tak sa mi zisli aspon medzi mojimi detmi v praci......stavebnice mam /drevene/....lego je super.... 😉

adiku
5. sep 2009

no exp ja ti neporadim ale ved ty si sikulacka isto daco super vymyslis

inac abet mne to nejako vypadlo preco maly isiel do toho sanatoria ty uz zarezavas??

ukana
5. sep 2009

geomag mame radi
http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/167_325
a puzzle nas obcas bavi, hlavne ked si nan spomenieme, ako dnes 🙂
http://www.martinus.sk/puzzle/100-200-dielikov/

julyb
5. sep 2009

U môjho muža ešte vedú Transformers, Matúš sa mu s nimi niekedy potajomky hráva a samozrejme vojenské autá, vrtulníky a tak....

abetka
5. sep 2009

nasa sa rada hra clovece, potom stavebnica Seva je celkom fajn, lego a kocky, tie co sa skladaju podla obrazkov...

abetka
5. sep 2009

a este ma napadli tie paradne plasteliny v teglikoch s roznymi vytlacatkami

saskarisko
5. sep 2009

ahojte,
mna slak triafa, asi si kazdu Riskovu chorobu nalezite odteplotujeme. a to uz z tych teplot ma aj slaby selest ☹ ale dufam, ze uz po tejto noci bude za vodou. inak na to, ze je chory, dnes cely den nespal 😖

Exp - u mojej neterky v tom veku viedlo lego, a potom obliekanie plysoveho havka (toho ma od narodenia), ale to mozno len preto, ze ja som v tom obdobi cakala Riska. no a potom to bolo nezabudnutelne Janosikovske obdobie, vsetko co suviselo s Na skle malovanym a Janosikom bolo jej 😉

saskarisko
5. sep 2009

Exp - a este toto. tato stavebnica bavi Riska uz teraz, a u neterky to trvalo este vo veku 6 rokov.
http://www.montisystem.sk/product_info.php?cPat...

expertka8
5. sep 2009

..baby diky za tipy... 😉
...zajtra xcem ist do dracika....nieco vydumam....stavebnicu Seva uz mam...puzzle..detto... 😉
...mam pokazene auto..takze po dllllhej dobe idem busom...brrrrr.... 😝 😅
...ono to stoji na kazdej zastavke.... 😅 ...a v praci som za 1/2hod. co za inyx okolnosti stiham do 5 min....a to neratam usetrene praxy za MHD a cas... 😒
....saskarisko....prednedavnom som Ta videla s deturencami....len som nexcela trubit...nex Ti nevyplasim deturence 😅

abetka
6. sep 2009

hello krasky 😉
dovaram obed a neviem co s detmi podniknut poobede. Poradte, dajte inspiraciu 😉 Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre