Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

abetka
7. sep 2009

julyb- ved ja este teraz placem. prave mi zo spanku plakal, tak som musela k nemu ist a utisit ho. N to som zvedava, co bude dalej

saskarisko
7. sep 2009

Ahojte,
Abetka ☹ , a stoja vobec tie vsetky stresy za to ?

Expertka - no mala si zatrubit, aspon by som ta spoznala 😉

abetka
7. sep 2009

saska- aj ja som si polozila tu otazku. Rano sa nahanam jak jeden blbec a nervy k tomu. Ale vraj , ked som ho uz tam dala, nech to vyskusam.Ale vraj ked je uz tam sam, tak sa krasne hra a aj sa pekne napapa, tak ja dufam, ze to odlucenie je take tazke este pre neho a samozrejme aj pre mna ☹ . Ja pockam tych par tyzdnov , ako to bude a ak to bude mat taky zly pribeh, tak ho asi zoberiem. Ja sama neviem a este aj ist do prace. Sa zosaliem 😠

abetka
7. sep 2009

a este ma aj sestricka sfukla, vraj ma zle papucjy, lebo su nejake nizke a su origos v lekarni kupene. Tak chce, aby som mu kupila dalsie a vyssie. A som sa kukala na nu, ze co jej este treba. Su ortopedicke, s klenbou, na suchy zips a to ich mam asi nechat v krabici a letie pre ine??? Tiez nestoja 1 euro 😠

adiku
7. sep 2009

abetka hlavu hore zvladnete to som si ista, vsetko potrebuje svoj cas niekto sa adaptuje rychlejsie niekomu to trva dlho len my to musime najma zvladnut je to riadny stres a nervy viem to ale co sa da robit, deti v nasej ere chdoili uz do jasli ja konkretne od 9 mesiacov a pozri sa som tu ziva a zdrava bez ziadnej ujmy
a zit z niecoho musite takze neboj nic podla mna to chce len cas vela siiiiiiiiiiiiiiiiil 😉

pepies
7. sep 2009

abetka drzime palceky, nech to vsetko dobre zvladnete.......

July IP 😉

lenkamt
7. sep 2009

ahojte 🙂

Zuzu - ako Viťo???? 😕

Adiku - tak paráda, snáď už nebude plakať 😉

Laurika je šikulka, že už aj kýva a neplače 🙂

Ikulka, Abetka - mne Verča plakala, revala, vracala celý mesiac, a nielen ráno ale aj poobede, večer proste stále, potom to prešlo 😉 fakt to treba vydržať

nové fotky: dávam do pozornosti nové účesy 😀

http://picasaweb.google.com/vicenkovci/LuckaALe...

http://picasaweb.google.com/vicenkovci/VyletyAS...

lucxy
7. sep 2009

lenka krasne ucesy 🙂 aj fotky
no Laurinka ma velmi prekvapila ved vies co sa snou dialo teda aka bola 🙂

adiku
7. sep 2009

jaj Leni veru parada dufam ze uz bude dobre
kocky su uzasne ako vzdy a maminy tiez samozrejme 🙂

ukana
7. sep 2009

lucxy, super, ze Laurika takto zvlada skolku, tie ucitelky su tam zlate 😵 😵 Matko ich stale spomina, i ked som rada, ze si zacina vsimat aj ucitelku v skole 😅 a celkom sa mu paci 🙂 tak snad mame tazke zaciatky za sebou....nech sa vsetkym skolkarom a skolakom dari 😵 😵 😵
leni, kocky mas doma 😉 😉 , ocko si musi nachystat gulomet na napadnikov 😀 😀

lucxy
7. sep 2009

ukana konecne si pridala dake foto,,,,preco si nedas aj do pasu? 🙂 hmmm

pepies
7. sep 2009

caute baby,

Lenka, babulky su bohovske 🙂

ukana, maly je do Vasej rodiny, normalne sa mi podoba aj na Tvoju segru, ked bola mala, no nie?
A co nedas foto do pasu, hmmmmmm

Dobru nocku

lenkamt
8. sep 2009

dobré ránko, kto pije kávu????

Ukana - malý je strašne zlatý 😵

Zuzu - ako marod??? Lucka ide kedy do škôlky? aby sme na ňu mohli pozitívne vplývať myšlienkami 😵

ellab
8. sep 2009

Ahojte, ja som už deti rozviezla a prácu som si doniesla domkov, takže uvidím akú mám pracovnú morálku 😀 😀
Lenka, ukana - krásne foto 🙂 🙂

abetka
8. sep 2009

ahojte. Dakujem za podporu, no dnes reval ked sme len isli dnu, vsetci kukali, co sa mu robi, ale dala som ho dnu na nocnik a prestal. Totalne prestal revat, tak snad si niekedy zvykne, aj ked ja clovek citlivy, tu revem jak mala.
Ukana/ nasa tiez dnes, ze ju boli bruskoa ze nevie pekne malovat a sa boji a tak, tak som ju trosku utesovala, ale vnutorne sa mi nezdala taka ako ona byva. Som zvedava ako bude dnes.
Adiku/ ako dnes v skolke
Ja 15.9 uz nastupujem do prace, ale na dohodu, tak som zvedava a ak sa nam to nebude dat zladit, tak sa na to vykaslem a pojdem az od aprila k svojmu zamestnavatelovi

ukana
8. sep 2009

abetka, to mi je luto, ze to takto prezivate, aj ja som na nervy, ked nie je maly v poriadku, ako kazda mama.... ☹ .........
pepies, dakujem, a segre odkazem, ale syn je ockova kopia, keby si ich videla, ako naklonovani 😀 😀

zuzu, Viktor uz je na tom lepsie? asi ani nemas cas sem chodit, co... 😒

majkaa
8. sep 2009

ahojte, neviete prosim vas kde su v martine predajne kocikov. Vieme len o dvoch v Tulipe a na namesti pri rybe. Kde by sa oplatilo ist kupit kocik napr. aj v Ziline???

pepies
8. sep 2009

majkaa v Ziline je viacero predajni - v centre predajna Chicco, potom blizko Maxu predajna Kinderzentrum a este obchod Pre deti. Ceny su vsak neskutocne vysoke.

Urcite sa viac oplati nakupovat v Polsku, skus cez internetovy obchod dino.pl alebo bobowozki.pl.
Poliaci Ti dorucia kocik aj na Slovensko a stale sa to velmi oplati.
Je tu aj tema Kociky z Polska + ostatne dalsie temy, ako objednat kocik z Polska cez netovy obchod a pod.

Teraz mame plienky z Polska - modre pampersky za 350,- Sk !!!!!!!! V Tescu stoja momentalne 647 Sk,- v Terne maju akciu za 511,- Sk.
Stale preratavam na koruny - sorry. 🙂
takze Poliaci stale vedu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lucxy
8. sep 2009

majkaa mi sme kupovali kocik tam pri tej cukrarni v meste,,,v nikolke

pepies
8. sep 2009

lucxy myslim, ze ta Nikolka uz je zrusena. minule som tam bola a bolo to zatvorene a ani jeden kocik nemali vonku vystaveny.
ale mali tam celkom dobre ceny, hlavne tych polskych "kapsacovych" kocikov.

adiku
8. sep 2009

dievcata tak nas Danko asi uplne adaptovany sa normalne tesil a povedal ze v skolke je dobreeeeeeeeee no hura hadam to nezmeni 😉
zuzu je busy ale Vitko je uz celkom ok takze fajn

lucxy
8. sep 2009

hm pepies ked som bola naposledy vtej cukroske tak mali otvorene
adiku tak to je super,,,moja dneska plakala rano doma ze nejde,,,ale ze vskolke dobre,,,,az nato ze pridem ponu je nevladna a doma nechce zaspat ani zasvet oci cervene a bude kricat ze nejde spat

zuzu13
8. sep 2009

ahojte lasky...veru nemam cas na vas...ale vecer sa ide na pivecko...aspon na hodinku...takze kto ma chut...volajte... 😀
Vitko je uz s teplotami vysporiadany...ale zacina ho riadne boliet hrdlo...
zajtra idem na poobednu...t.j. o 10,30 mi ide bus a koncim o 20,00...doobeda idem vybavit odhlasenie rodic. prisp., nahlasit Lucku do skolky...vybavit si vypoved v starom zamestnani...takze veselo...
Lucka od stvrtku nastupuje do skolky...
😀

ukana
8. sep 2009

zuzu, takze praci cest 😀
a skolkarke malo slz a rychlu adaptaciu 😉 😉

nas Matko dnes zalomi skoro, skola, ulohy, trening, uz je teraz hotovy, pockam kym sa zotmie a ide spat 🙂

ikulka
8. sep 2009

ahoj tak aj ja lucke prajem bezporblémový nástup nech to nieje ako u nás ☹ 😖 😢 už teraz mám hrozu čo zas bude zajtra lebo dnes bola doma má soplíky ale bojím sa ju nechat dlhšie doma lebo potom ju tam nedostanem už vobec

lenkamt
9. sep 2009

ahojte 🙂

Martinkám všetko naj 😵 😵 😵

Zuzu, už by ti mohli dať do práce internet a poskytnúť trocha času, bo bez teba to tu upadá 😀

dnes sme maľovali, kuk album 😉

nicolmt
9. sep 2009

baby komu sa bude chciet dnes sa s lenkou potulujeme na ihrisku v meste pri moskve 😉

abetka
9. sep 2009

Ahojte. TAk dnes to bolo s Tomaskom trosku lepsie, aj ked si poplakal, ale nebolo to na cele sanatorium a dal sa utisit, tak snad si niekedy zvykne.
Stretla som Sasku a aj Riska s maminkou a mala je ako cukrik 😵 .
Zuzu- ja verim ze Lucka sa adaptuje na skolku a ani o tom nebudete vediet 😉

pepies
9. sep 2009

ahojte babenky,

vcera sme sa boli dat pofotit, este mam len zopar fotiek, tak kuknite posledne 3 fotky v albume.
Vsetkym pekny dnik.

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

matica2
9. sep 2009

ahojte 🙂
lenka díky a aj mne príd namalovat je to pééééknéééé
pepies super fotky to si bola u tej čo si tu o nej písala že robí foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre