Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
28. sep 2009

Asi všetko dokopy, sirup, kvapky, zvlhčovač, tymián, eukaliptový sprej a mamine bozky, este ho ale idem šetriť chrobáčika malého 🙂

Este stále máte toho hada? By som hned hned zavesila cez okno na strom 😀

pepies
28. sep 2009

july ano mame, ale muz ma ultimatum - do Vianoc musi had zmiznut 🙂
inac to s tym stromom nie je zly napad...... 😀 😀 😀
aj by som ho otravila, ale bojim sa ho ..... 😕

ideme vonku - k Tulipu, zatim paa 😉

adiku
28. sep 2009

vraj hadika ty kokso mam dost

adiku
28. sep 2009

inac Danko zase doma ta skolka fakt robi divy nadcha a sopliky tie mame asi od zaciatku a teraz sa k tomu pridruzil aj kasel ale taky ze az zatial mame len sirupy kvapky fenistil ak to neustupi do stredy musia byt aj ATB tak verim ze sa doma nejak pokurirujeme, boli sme aj na vyter tak som zvedava vonku krasne skoda ze musime byt doma paaaaaaaa

julyb
28. sep 2009

Peťa ved tvoj muž je dobrý kuchár tak nech ho pripraví na nejaký spôsob, pozvite známych a bude hadia-party 😀 My neprídeme 😀

adiku
28. sep 2009

noooooooooooooo julyb to je skvely napad 😀 😀 😀 ale ani my by sme asi nedosli xixixixixixi

zuzu13
28. sep 2009

sa tu na vas smejem...ze hadik...no a keby ste ho nalozili do liehu???ved to je tak drahy alkohol...by ste mali pre hosti... 😀

adiku
28. sep 2009

boze zuzu ja si to neviem ani len predstavit mat doma takeho hada brrrrrrrrrr

zuzu13
28. sep 2009

ja by som to nechcela...ani za svet...ale je to zviera...niekto ma psa...iny hada... 😀

adiku
28. sep 2009

boze zuzu ale hadaaaaaaaaaaaaaa

zuzu13
28. sep 2009

no...aj hada...ja milujem mysi...a tiez nie su najoblubenejsim zvieratkom 😀 😀 😀

adiku
28. sep 2009

mysi?? no ja ani tie nemusim

zuzu13
28. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀
deti ti spia???

lucxy
28. sep 2009

pepies co tak sa ist opytat do akvaristiky,,,,no alebo vypustit ho v zoo 😀

adiku
28. sep 2009

deti isli az teraz tak aj ja si idem trosku vegetit

bocmanka
28. sep 2009

🙂 ahojteeeeeee...

bocmanka
28. sep 2009

🙂 lepší had doma ako vták v hrsti, pepies čooooo??????
tak ho namočte do slivovice a zaneste do čínskej reštiky...ja by som to neprežila, my máme sem tam pavúka a už mám hysterické výstupy....

lenkamt
28. sep 2009

ahojte. od rána chodíme s Luckou po doktoroch - včera sa sťažovala že ju bolí pod uškom, potom mala aj teplotu tak som si myslela že posledná stolička, omyl, ráno vstala s tenisovou loptičkou na líci + horúčka 38,3 😝 tak hybaj k doktorke - tá zobrala crp - 36 a rovno nás poslala do nemocky, tak sme si vyčkali 4rady 😝 najprv doktorka tá nás poslala na sono a na krčné, výsledok zo sona zápal, výsledok z krčného mumps 😝 irónia, kedže práve v piatok sa rozhodlo že Lenku proti tomu nejdú očkovať 😝 tak naspäť k dr v nemocke a tam, výter, krv 😒 a že jej sa to nezdá ako mumps , dala nám atb a máme prísť ešte raz ráno na krv.
no tak som zvedavá 😖 teraz spia, tak sa idem najesť, lebo od rána som nejedla a už nevidím 😝

adiku
28. sep 2009

no Leni veru nezavidenia hodna situacia dufajme ze sa Lucka z toho dostane co najskor a bude fit a nepotvrdi sa mumps zelam len to naj

larisa
28. sep 2009

ahojte,
lenka lucke prajem skore uzdravenie a to kde mohla takto ochoriet. Viem ako tažko je ked je dieta chore a ešte to behanie po doktoroch.

zuzu13
28. sep 2009

lenka, chudatka moje...ja neviem co je to za doba...posielam boztek na rychle uzdravenie Lucky a Lenke nech zostane zdrava... 😉

abetka
28. sep 2009

Leni ☹ - skore uzdravenie a vela sil. Snad to nebude mumps ☹
Adiku- nas ako je v sanatoriu , tak je kazdy druhy tyzden prechladnuty a dnes v noci tak kaslal, ze som mala pocit, ze si vykasle aj zaludok ☹ . Suchy , drazdivy kasel. Tiez som mu zacala zvhcovat vzduch, dala antitusika, tak dufam, ze dnes v noci bude lepsie 😉

zuzu13
28. sep 2009

keby sa dalo tie choroby vyhnat...alebo radsej znicit...je to des...
Lucka prave vysla z vane, takze okupana, veceria...ide pozriet rozpravku a uz sa pytala aj spat...v tej skolke ich asi cely den nahanaju 😀 😀 😀

abetka
28. sep 2009

zuzu- uz veceria??? Ja prave rozmyslam , co na veceru a uz by som ich najradsej ulozila, nech mam klud, lebo mi ide hlavu roztrhnut
Teraz som ich utisila chrumkami 😝

expertka8
28. sep 2009

...maminy vela trpezlivosti a mega davky lasky...detickam najma vela zdravia 😵

...mna opat trapi zub....takze...som solidarna s vami..xorymi......a trpim masoxizmom...makam v praci a zub liecim domacou medicinou...este si trufam do stredy...a potom to akutne idem riesit.... 🙄

...abetka....kliiiidek.....ved to vsetko stihas priam ukazkovo 😉 ...mam Ta kazdy den pod "kontrolou"... 😀

lucxy
28. sep 2009

Leni dufam, ze to bude dobre,,,rano napis ked budes vediet viac 🙂
expertka aj mna zase trapi jeden zub,,,a este ktomu ekzem nadlaniach na rukach,,vcera som si nieco studovala na nete tak nejem hladku muku, mlieko ani mliecne vyrobky,,,len kysle,,,,biele,,,tak uvidim ci mi to zmizne ci nie

expertka8
28. sep 2009

...lucxy...mam pocit...ze tento rok je na zdravie maxi mizerny... 🙄 🙄 🙄
...mne nasli nalez na koreni zuba...a zubarka ma posiela na zubnu xirurgiu do MFN....ked si spomeniem na tu nekonecnu dobu..kedy ludia cakaju az von....vooobec tam nemam xut ist....ale mam citak..ze bolest ma tam poctivo dozenie... 😢

lucxy
28. sep 2009

no ex,,,ja som tam uz raz skoncila ☹

expertka8
28. sep 2009

..lucxy....ja som mala dost..ked mi tam tahali 8....masiari..koksooooo....

lucxy
28. sep 2009

ja som nastiastie vychytala velmi mileho a mladeho ochotneho dr....takze asi tak,,,,ale zuby sa mitotal ponicili tie zadne horne ☹ fnuk,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre