Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
4. mar 2009

jej tu sa zase cvičí...aj ja dnes športujem...máme v práci slovenskú hádzanú 😀

zuzu13
4. mar 2009

a aby som nezabudla ...parfemy sú objednané 😉

bibinka
4. mar 2009

zuzu, takže do konca týždňa prídu? alebo skôr na budúci týždeň?

pepies
4. mar 2009

zuzu ake parfemiky robis? 🙂

abetka
4. mar 2009

tak ako ste si zacvicili?

lucxy
5. mar 2009

dobre ranko,,,,,no vonku je 6,5stupna teda sa oteplilo,,,,len dufam, ze nebude prsat 😎
no ako ste si zacvicili? ja som vcera cvicila doma a mam trochu svalovicu, musim sa rozhybat, no idem si vypit kavu a cajik 🙂

lenkamt
5. mar 2009

všetky sú zničené 😀 halooooooooooooo, kde ste???

zuzu13
5. mar 2009

dobre ranko...
bibi mali by byt zajtra...
l....to som aj ja zvedava ake bolo cvicenie... 😀

bibinka
5. mar 2009

čaute, včera som už nemala silu sem písať,. Ale nie preto, že by som bola zničená, ale keď som došla domov, tak boli obidve deti v dezolátnom stave, muž na pokraji vyčerpania .... a kým som to tam dala dokopy, tak som dala prednosť tichu a .....mojej diplomovke 😅

bibinka
5. mar 2009

no k tomu cvičeniu- bolo celkom fajn, no na mňa trochu light....teda nie že by som bola masochistka, ale očakávala som, že mi Kika "dá viac do tela" 😀 😀 😀 . No vcelku som sa rozhýbala.A vypila tam vééééľa vody 😀 😀 😀. Hneď po cvičení som však letela domov kde som našla to čo som písala vyššie. Tá hodina od 18-19 mi teda nevyhovuje až tak ako som si myslela.....
musím pohľadať niečo do 17hodiny....

bibinka
5. mar 2009

zuzu- môžem si prísť pre ten parfém v utorok? Do konca týždňa mi to bohužiaľ nevyjde. To ťa mám prepadnúť v práci? Nezbijú ma tam? 😀 😀 😀

anculka
5. mar 2009

ahojte!
Tak ja som oproti Bibinke bola vcera akosi KO system. SOm normalne chytila aj tocky.(ale vnoci som toho nenaspala, tak mozno aj trochu z toho)
Bibinka, to v tej sportovej hale je pre uplnych zaciatocnikov! 😉

bibinka
5. mar 2009

anculka- ja viem, veď ja som to písala nie, že kritizujem, ale ja potrebujem asi pritlačiť...či čo, alebo že by som mala ešte akú takú kondičku? ale veľmi oceňujem, že sa nás tam toľko nazbieralo, bolo to také príjemné cvičenie

bibinka
5. mar 2009

a ja som sa tam aj dosť mýlila, lebo som bola úplne na kraji a sústreďovala som sa na Kiku a nie na to čo hovorí-myslím jej pokyny na jednotlivé prvky- a tak som mala viac vykrútený krk 😀 😀 😀
ale neva, celkovo to hodnotím pozitívne, bolo fajn

pepies
5. mar 2009

bibinka vobec som Ta nevidela nikde, ani Ty si ma asi nespoznala vcera, som myslela, ze si nakoniec nesla.

baby vcera bolo super, normalne nemam svalovku a po cviceni som sa citila normalne super. takze uz sa tesim o tyzden.

pepies
5. mar 2009

anculka ja som bola k.o. predtym, teraz na moje velke pocudovanie som celkom aj stihala, hoci som sa potila ako kon.
len tie posilnovacky som moc nerobila, kvoli kojeniu, vsak vies 🙂

matica2
5. mar 2009

bibi to vás kika len nechce zodrat lebo vie že ked pridete domov tak dalšie kolo cvčenia vás čaká doma 😀

pepies
5. mar 2009

ja som len rada, ze sa krotila, vsak je to pre zaciatocnikov, nemozeme hned skakat ako Zora 🙂

lucxy
5. mar 2009

caute cvicitelky 🙂

lucxy
5. mar 2009

ex dobra fotos stym kuratom,,,som sa zasmiala 😀

bibinka
5. mar 2009

pepies- ja svalovku nemám, asi som už vytrénovaná z mojich drakov čo ich stále nosím na rukách, častokrát aj obidvoch naraz. a celé druhé tehu som behala-šprintovala aj s bachorom za Fifkom, lebo on zásadne bežal a nechodil ako normálny človek 😝
per začiatočníkov je to fakt dobré.

matica- ja si myslím, že Kika časom pritvrdí 😀 😀 😀

pepies
5. mar 2009

myslim ze ten prvy raz co som bola bol horsi ako vcera, vtedy moc neprihliadala na zaciatocnikov, vcera ano, viackrat to vsetko zopakovala, presne to som potrebovala 😀
ja som nikdy v zivote necvicila a kedze kojim, nemozem zasa podavat nejake brutalne vykony, posilnovacky a podobne, preto mi to vyhovuje, zacat postupne so vsetkym ..... 😝

bibinka
5. mar 2009

pepies- hlavne, že sme boli, no nie? 😉 😉 😉 , veď tam sa naozaj nikto nechcel nejako prezentovať....všetci trochu fučali a všetci sa trochu mýlili....aj Kika. 😉

pepies
5. mar 2009

bibi a kde si ty cvicila? ja som bola uplne vzadu, nabuduce musis ist povinne s tabulkou s tvojou prezyvkou, aby som ta aspon pozdravila 😀 . Anculku som vymakla konecne, teba nie.......... tak nabuduce, alebo chces byt inkognito???? 😎

bibinka
5. mar 2009

bola som plne vpredu vľavo a hned po skončení som pálila domov.... nebudem inkognito,neboj.

matica2
5. mar 2009

baby ako robíte žemlovku 😉

zuzu13
5. mar 2009

no ako ste si pekne zacvicili...
ja som dnes doma...bola som so synom v nemocnici na kontrole...a odisli sme aj s terminom operacie... ☹

pepies
5. mar 2009

zuzu tak to ma mrzi ........ a co mu je? ☹

bibinka
5. mar 2009

matica- navrstvím plátok veky(vianočky),nato jablká,tvaroh, pocukrím,poškoricujem a dám zo dve vrstvy. Zalejem rozšľahaným vajíčkom s mliekom a pečiem.

zuzu: juj a čo mu je? ☹

zuzu13
5. mar 2009

ja robim z rozkov, nakrajam na kolieska namacam v mlieku s cukrom, poukladam na pekac, na to dam postruhane jablka, posypem skoric. cukrom, vrstva tvarohu vyslahaneho s 2 zltkami a cukrom, a opakujem do spotrebovania vsetkeho...dam piect a asi 5 min. pred dopecenim vyberiem a na vrch roztrem vyslahane bielky, dopeciem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre