Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

expertka8
10. okt 2009

...bocmanka...rohypnol...makovy odvar...gumene kladivo....co si vyberas??? 😅 😀

bocmanka
10. okt 2009

🙂 exp..ja si vyberáááám, no pošlem ich k tete expertke, tá má v hlave toooľko hier a energie...že namiesto toho iste upratuje..

matica2
10. okt 2009

ahojte 🙂
no foto som nedala bo by tu na kona už nik nechodil 😀 a to by bolo škodááá 😵
konečne sme sa dotrepali domov som bola doobedu v práci a potom na nákupoch tak už majú baby zimné boty. ja už len do vane a lenošit 😀
baby boli u kaderníčky tak sú ostrihané foto hodím neskoršie a bola síce aj ja objednaná no ale práca mala prednost 😒

zuzu13
10. okt 2009

ahojte, uz mame po oslave...pocet pritomnych sa zvysil, takze som lietala ako handra...a len chystala, dokladala, dolievala.... 😀 😀 😀
ale uz je klud...riady umyte, vsetko na poriadku, tak sa idem aj ja odpratat do postele, lebo som ako odstaveny pomaranc 😀
bocmanka, verim,ze uz mas deti v posteli a konecne sa ti splni celodenny sen...spanok... 😉
expertka, super tipy 😀

zuzu13
11. okt 2009

dobre ranko....

bocmanka
11. okt 2009

🙂 máme krásny dníček...
ako je to dnes v jahodnických hájoch
je tá "oslava jesene" v skanzene???..a zemiaková slávnosť???
možno okolo obeda by to stálo za prechádzku, lebo sa zase celý deň doma znudíme..

zuzu13
11. okt 2009

bocmanka, neviem...my dnesok stravime doma...Lucka je chora, takze von nehrozi...je urevana, zlostna...no horor... ☹

pepies
11. okt 2009

ahojte, toto pocasie ma zabije, otras .......
snivam o slnku a morskych vlnach ......................
a o nekojeni - ach jaj 😉

zuzu - Lucke skore uzdravenie ...... 🙂

lucxy
11. okt 2009

ahojte,,,bocmanka aka pekna fotka v pase,,,, 😵 si kocka 😉
Lucke skore uzdravenie,,, 🙂

zuzu13
11. okt 2009

dakujem...dufam, ze staneme len pri soplikoch...uz 3 tyz. mala byt ockovana...a nemoze, levbo mali a aj maju v skolke kiahne...potom soplik...tak ja neviem... 😠

zuzu13
11. okt 2009

staneme=zostaneme 😅

matica2
11. okt 2009

čafte kočky 😀
zuzu čo dobré si pripravila na oslavu daj tip aj nás čaká jedna 😉

zuzu13
11. okt 2009

matica, klasika...chlebiky, misa...kolace slane, sladke...chrumky, tycinky, kopa zeleniny...cesnakova, zelerova natierka s orechami....a to je asi vsetko 🙂

zuzu13
11. okt 2009

baby, nechcete niekto chladnicku s mraziakom na chatu...A trieda, 6.rocna...funkcna...mame novu...a tuto nasu uz predavam 4 mesiace a nic...cena 30 Eur....resp. dohoda

ellab
11. okt 2009

Ahojte 😉
my sme dnes boli na pohrebe ☹ ☹ ☹
pozerala som www.shmu.sk a hlásia tam sneženie 😲 😲 😲 😲

zuzu13
11. okt 2009

hmm...ellab...nie prijemne stravena nedela...ale taky je zivot... ☹

zuzu13
11. okt 2009

halooooo
kde ste kto???
Lucka uz spi...nespala cez obed...idem sa nachystat do prace....zajtra zarezavam... 😝

pepies
11. okt 2009

ajojte,
Ejus, smutna nedela .....
Mna caka pohreb bud. tyzden .......

Zuzu tu sme, ale az teraz, varime masko a zlostime sa - maly je riaden nerko 😔

adiku
11. okt 2009

haloooo aj ja som uz tu, boli sme u nasich v detve takze som sa sem dostala az teraz, vidim ze niekde sa oslavovalo, inde zase smutilo... no veru aj o tom je zivot
my sme mali celkom fajn vikend kedze sme sa vcera v lejaku vybrali k nasim vobec nam to nevadilo, pretoze sme absolvovali zopar navstev a den zbehol a ani nas nemrzelo ze sme boli cely den len dnu kedze lialo
dnes sme uz poobede boli tu, hlasim ze sme uz konecne zdravi, Danko zajtra po 2 tyzdnoch do skolky a my s Nat doma a veget

ellab
12. okt 2009

Dobré ránko 😉

adiku
12. okt 2009

dobre ranko tak Danko mi dal pusu a stastny nebahol do triedy, som zvedava ako dlho vydrzi byt zdravy

ellab
12. okt 2009

adiku - to je super, ja tiež dúfam, že deti vydržia, čo najdlhšie, každé ráno pozorujem a analyzujem ich zdravotný stav 😀 😀

pepies
12. okt 2009

ahojte,
nastalo obdobie dazdov a jesennych depresii - he he he .......

lenk30
12. okt 2009

čavino. No a kde je ten sneh?
🙂
včera sme strávili cez hodinu na stanici vo Vrútkach. sme sa s mužom smiali, že ako sa nám zmenili zábavky. Boli sme kývať vlakom. Bola dobrá hodinka, tak o 16.hod sme vypravili 3 + 1 meškajúci 😀 😀 😀 . S mužom sme si kúpili hamburger a smiali sa ako strávime nedeľu na stanici. Malý v eufórii vykrikoval. A takých podobných výpravcov tam bolo viac, tak zdravím všetkých ak aj niekto z koňa.

čo dnes? fuj to je hnus vonku

pepies
12. okt 2009

lenk30 - maly mi prave zaspal - nepredvidane a ako inac - na ciciku, takze ked sa zobudi, pozyvame sa k VAM na kafe .......
co mame priniest? 😉
nejake kolaciky z Tulipu? 😉 😉 😉 😉

nicolmt
12. okt 2009

adka super ze ste zdravi aspon sa pridas na domace protidazdove stretka co s lenkou striedavo organizujeme doma 😉
leni dnes idem skor, a budem doma od ca 13tej takze ked sara vstane volam a dohadujeme ,-)

julyb
12. okt 2009

Ahojte,
my máme teraz zaujímavé noci, pravidelne nad ránom plačeme a potom spíme do pol deviatej, anglinu o deviatej sme ledva stihli....Aj vaše deti to robili či to len Matúš je taký divný 😅
Nina ako je v robote, už si si zvykla????Nepozábudala si???Ja musím oprášiť učebnice aby som sa potom nemusela učiť v kurze pre začiatočníkov 😀
Elle v stredu ideš???Nejako to flákaš 😀 Boli ste hrať squasch cez víkend????

lenkamt
12. okt 2009

ahojte 🙂

Zuzu - ževraj je škôlka zavretá kvôli kiahňam???? 😕 a videla som vás v zozname u dr. dúfam, že nič vážne
😉
naša Lucka je záhadne chorá či ako to nazvať, najprv ten akože mumps, min. týždeň vysoká sedimentácia a teraz cez víkend jej 2x vystúpila teplota nad 38C , tak som šla k dr. crp bolo nízke a ani dr. nevie z čoho by to mohlo byť, lebo zuby nevidno zajtra mám ešte doniesť moč. la som vás v zozname u dr. 😉 tak dúfam že ste len prechladnutí 😉

Ellab - no som zvedavá ako toto počasie prežijú naše deti po tej ľadovej vode na plavárni 🙄

Ninuška - kľudne ku nám prídte ak sa nebojíte záhadnej choroby 🤐 😔

pepies
12. okt 2009

july my dnes mame zvlastny rezim - spali sme do 8 a uz o 10 zaspal ako inac pri ciciku a zobudil sa nedavno, tak neviem, co budeme robit v tento krasny slnecny den az do vecera ..............

Lenkamt tak by mali patrat dalej, ze co to moze byt ...... Aby to nebol nejaky zapal. Tak drzim palce, nech je sedimentacia tak ako ma byt 😉

Nicol Ty uz pracujes? To mi akosi uniklo ... 😉 A kto Ti strazi malu?

lenkamt
12. okt 2009

nejako mi doskákal príspevok, ale však sa rozumieme, tie posledné dve vety sú zo začiatku 😀

Peti - neviem, ale crp mala len 8, či to je niečo úplne iné ako sedimentácia? 😅 počkám na Bibinku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre