Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
20. nov 2009

treba sa prevetrat, kym je este slniecko, o chvilku bude tma.......
no mne maly spi uz 3 hodiny .......... 😀

zuzu13
20. nov 2009

my sme prisli z prechadzky...zo skolky...dokupili co bolo treba a uz len doma vegetime.... 😀

adiku
20. nov 2009

aj my sme doma zo skolky zatial Danko vyzera ok tak som zvedava ako budeme pokracovat

ikulka
20. nov 2009

ahojkajte no vidím, že ste sa rozbehli v tom písaní... 😀
zuzu 😀 o ste dobre vydržali my sme boli 3 týždne ok zatoho teraz máme choroby až moc ☹ dnes sme boli so saškou 3x tento týžden u dr, tak máme hrozný nález na prieduškách zmenila nám atb naa suprax máme hádam 5 sirupov, dýcha akoby mala astmu, oči sa tie nelepšia zas máme nové maste no proste hruuuza ja teiž na atb no proste radost zit 😠

ellab
21. nov 2009

Dobré ránko 😉
až teraz som sa dostala k počítaču 😝
na školení fajn, prednašajúci je dobrý, len už ma zadok bolí 😀 😀 😀 ale čo už, aspoň budem dobrý šéf, ale neviem komu 😎 😎 😎 😎
Aj ja sa hlásim na stretko.
pekný víkend všetkým, papa 😉

bocmanka
21. nov 2009

🙂 čauteee, ja už som po kaderníčke, bola som objednaná na 5.30 ,aby som nevypadla zo sobotného upratovacieho rytmu..

krááásnu hmlu máme
uvidíme, čo budeme dnes robiť, dajte tipy čo variť

abetka
21. nov 2009

baby ja musim stretko zrusit. ☹ .Nemozem ist. Sorrry, ale urcite sa dobre zabavite aj bezomna 😅

julyb
21. nov 2009

Abetka prečo???? To kedy ta konečne uvidím naživo? 😀

bibinka
21. nov 2009

čaute, toho 28- meho je ktorý deň? sa mi nechce pozerať do kalendára 😀 😀 😀 , asi aj pôjdem, len musím doma povedať 😅 😀 😀 😀 . a hlavne kde? Jakub?

hlásim, že som "vyžúrovaná", bože, tak dobre mi to padlo, konečne bola zábava ako sa patrí, s kolegyňami sme tancovali až do rána, no svaloviciu mám riadnu 😀 😀 😀 , pomedzi to som sa poriadne pozoznamovala s kolegyňamia aj kolegami .... foto nemám...............radšej 😅 😅 😅 😅.

dúfam, že ste všetky zdravé aj detičky, a tie ktoré sú choré, tým prajem skoré uzdravenie 😉 😉

abetka
21. nov 2009

julyb, ja som sa strasne tesila, ale nemozem ist. Nechce sa mi tu dovod vypisovat, lebo je to na dlho. Urcite sa niekde stretneme 🙂
Bibi, tak ste mali,,urologicku,, zurku??? 🙂 Superrrr

lenkamt
21. nov 2009

ahojte.

Bibi - super 😵 kde ste boli????? 😕

Abetka - 😔 tak neviem, lebo ja mám na 28 pozvánku aj od kámošiek že sa ide do šangaja 😀 spojíme to??? najprv kriváň a potom podľa ľubovôle šangaj??? 😕 😕 😕

strašne sme vyťažené, keď už ani žúrku nestíhame 😀

pepies
21. nov 2009

ahojte baby. tak sa planuje stretko?
no ja som s kojenim uz pokrocila - hlasim uspech - po 15 mesiacoch bdenia a hodinoveho kojenia som sa konecne vyspala a maly vydrzal celu noc !!!!!! 😉 sice spavame oddelene, ale kludne vydrzim aj do 6 rokov, ak to takto pojde dalej .......

pekny zahmleny dnik a za chvilu vecer prajeme zo Zaturcia 😉

bibinka
21. nov 2009

pepies- no super, pomaly ale isto........................a u teba je to úúúplná pravda. 😉

lenkamt- kľudne to spojme, bude prča 😀 😀 😀 😀
boli sme vo Viktórii 😉

julyb
21. nov 2009

Peťa gratulujéééééééém 😉
No ja Martin teda nepoznám, šangaj nie je gay club náhodou?

lenkamt
21. nov 2009

Julyb- no je 😉 a je tam super zábava 😉 v živote som sa tak dobre nezabavila ako tam medzi gaymi 😀

lucxy
21. nov 2009

no skoda, ze nebudem moct ist 😖

zuzu13
21. nov 2009

ahojte
hlasim prichod a hned aj odchod, nakolko mi moje ml. dietko sedi na kolenach a kuka do PC...spala 3,5 hod. poobede, takze ma pockala...

zuzu13
21. nov 2009

no a co sa tyka stretka...ja si pockam na letne terasove party... 😉

lucxy
21. nov 2009

no vidis zuzu,,,aka je zlata ze na teba caka,,,,

lucxy
22. nov 2009

dobre nedelnajsie ranko 🙂

pepies
22. nov 2009

july, bibi dakujem.............................

a vsetkym krasne zahmlene ranko. chlapi este spia a ja uz neviem, co so sebou ............... asi som zvyknuta vstavat kazdu hodinu................ 😀

ani ja som este nebola v Sanghaji, ale tiez som pocula, ze sa tam da super zabavit ...........

Lucxy, super foto v pase 😉

lucxy
22. nov 2009

pepies tak si zacvicit ked nevies co zo sebou a budees mat super pocit,,,no to som sa vcera fotila,,,
ja uz tu mam zase vsade vsetko navlacene,,,to moje dieta je rychle 😀

lucxy
22. nov 2009

ozaj baby uz nejsem taka blondata 😀

lucxy
22. nov 2009

no idem makat,,,,rano do robotky,,vstavat budem o 4tej uz som ztoho za ten tyzden vysla tak dufam, ze nezaspim
co idete varit?

pepies
22. nov 2009

no lucxy, si sikula..........

bibinka
22. nov 2009

jéj lucxy, máš super fotku v pase 😉

lucxy
22. nov 2009

a ja ze idem nakuknut co ste popisali,,,ale baby dakujem za pochvalu 🙂

bibinka
22. nov 2009

lucxy, všetci asi spia 😀 😀 😀 😀

ja opäť pečiem, rodinná rada rozhodla, že bude želatínový koláč 😉

lucxy
22. nov 2009

no to nikoho nikde,,,,,bibi tak dobru chut,,,,ked rodinna rada rozhodla,,,,ja mam asi na 90percent alergiu na vsetko co je z muky,,,,tak radsej nato nemyslim co vsetko nemozem

zuzu13
22. nov 2009

hello...
ja mam zajtra volnoooooooooooooooooooooooooooooo....ale moc si ho neuzijem, lebo idem s malou k dr. kasle a je zachripnuta...no ja som tiez v stave hodnom na PN...a poobede ideme na nozicky...do Vrutok... 😅
takze moj den volna, je poriadne nabity 😀
lucxy...super foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre