Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
23. jan 2010

Ahojte,
ja som dnes absolvovala Poland shopping 😀 Hlava ma boli ako kona, ale "pakupky" vysli.

Sykorka - ak nezaspime, tak ja sa zajtra s Riskom chystam na to babkove divadlo. bar muzeum je v tom muzeu na kopci (SNM pri gymnaziu). a chceme ist na 16.00

Lenk - no jedine Yamaha skola, o dalsom neviem

Jasensku si zapisujem, a dufam, ze nebude takato pekelna kosa, aby sme sa tam mohli vyhrabat. inak dnes v Bielksu teplota o 9.00 len - 17 stupnov

matica2
23. jan 2010

ahooooojte 🙂
ja mám konečne víkend som prišla z práce 😒
ikulka ja sa nepridám hihihi ale prežijem to s tebou 😉
ja so tetááááá mám krásneho synovca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
inak nič nové u nás a dni mi tak utekajú že ani neviem a baby sa budú vydávat hihihi 😅

matica2
23. jan 2010

ikulka to si teraz ako kinderko 😀

ellab
24. jan 2010

Ahoojte 😉
Boc- my sme tiež boli na martinkách, aj som ťa videla 😉 lyžovali sme už všetci štyria, bolo úplne nádherne a vôbec nebola kosa. dnes ideme tiež, ale asi nie lyžovať, len sa prejsť a vyvenčiť Deli 🙂

martina7905
24. jan 2010

ahojte a to je prekvapko uz dlho som tu nebola a Ikulka gratulujem my dnes oslavujeme Laurinka ma 3 ročky neskor hodim aj dake foto a matica ty sa mas ako

matica2
24. jan 2010

gratulujeeem Laurinke a všetučko naj......
tak to už idete do školky 🙂 to ale ušlo všáák

martina7905
24. jan 2010

no uz pojde do skolky od 1.2 a dakujem maťa ved dobehni uz niekedy pozret

matica2
24. jan 2010

no ved sa už musím k tebe vybrat ale ked bývaš tak daleko 😀 😀 😀

pepies
24. jan 2010

ahojte
aj my sme sa vcera chystali na lyze do Jasenskej, no Jakubko nam skrizil plany - chudak, od piatku grcka a grcka a grcka .... Uz sme schudli hadam vyse kila .... ☹

martina7905
24. jan 2010

no ved ozaj daleko byvam co to mas par metrov 😀 😀 😀

lenk30
24. jan 2010

baby neviete mi poradiť? je na MK aj téma o kojení, kde radí Annag - ale už tam asi dlhšie nebola, tak neviem......
Končila niektorá z vás s kojením pre dohryzené bradavky? ja už sa idem zblázniť. hryzie na schval. povie no no a rehoce sa. o týžden a čosi má rok. už si myslím, že mu aj stačilo.......včera som mu skúsila 3 druhy UM - nič nechce, jačí tak, až mu popraskali cievky na líčkach, tak som zas vytiahla boľavé rozhryzené prsia. neviete čo robiť?

ikulka
24. jan 2010

ahojky aj od nás laurike všeeeeetučko naj naj naj máte dnes aj oslavu?

martina7905
24. jan 2010

ikulka ano este dnes som jej dorabala torticku a okolo 15:00 pridu a ty sa ako mas?

ikulka
24. jan 2010

mati no ja celkom fajn som zvedavá na fotky ...dobehni ma pozrieť dakedy som teraz doma.....

bibinka
24. jan 2010

čaute, ani my sme neboli dnes plávať, je taká kosisko, že by to bola hotová choroba. ale nabudúcu nedeľu by sme mohlii zájsť do tej Jasenskej, dáme si tam scuka??? 😀 😀

ikulka- len sa šetri, nevoľnosti ti hádam rýchlo pominú. 😉
martina7905- Laurike gratulka ku 3. rôčkom 😉

lenk- jednoducho ho odstav, naraz bez pardónu, on je podľaa všetkého beťár a skúša tvoju trpezlivosť, držím palce.

saskarisko- a čo ste pokúpili? mali nejaké akcie? aj my sa chystáme, len ozaj neviem kedy 😖 😝

pepies- a čože je Jakubkovi, nemá nejakú virózu?chúdiatko malé ☹ ☹ , skoré uzdravenie

ellab-ta čo pôjdeš cvičiť? ja isto áno 😉

ellab
24. jan 2010

Ahoojte - tak sme boli nakoniec lyžovať na martinkách, bolo super, len mám svalovicu z toho ako som sa naťahovala s Arturom na vleku 😝 😝
bibinka - cvičiť nejdnem, lebo ideme v stredu do Rakúska 😝 nechce sa mi, radšej by som išla cvičiť 😕

martina7905
24. jan 2010

ikulka a do kedy si doma ci mas malu choru?ved uvidim kedy budem mat cas ved ked tak ozvem sa ti

bocmanka
24. jan 2010

🙂 ellab, nejako nám nevychádza dať si na martinkách aspoň jedného "jágra..", si videla môjho marka, čo stváral na vleku na tej javorine, tá je za trest asi..furt k.o. vlek 😝 😝
nabudúce ma neobíď...
😵

ellab
25. jan 2010

krásne zamrznuté ráno 🙂 🙂
boc- jasné, "jágra" musíme dať 😀 😀 tá javorina je fakt od veci, aj ja tam mám problém niekedy chytiť kotvu a ako tam deti lietajú 😲 😲 😲

nicolmt
25. jan 2010

caute lyziarky 😉 na moj vkus by uz mohlo aj leto vypuknut 😀 😀
hlavne nech nezabudnem:
kdo chce male flasky na presnidavky??? od kupovanych vyziv, mam velaaaaaaa a upratujem a idem ich vyhodit. tak sa hlaste ak sa niekomu zidu, pridte si zobrat. 😉 nie som si ale 100% ista ci sa daju naozaj zavarat, lebo na nich je ine ako nase klasicke viecko, kdo sa vyzna posudi 😝

adiku
25. jan 2010

ikulka aj ja blahozelam tiez sa vsak k tebe nepridam, ale je Vas tu dost takze sa urcite niekto najde 😝

ikulka
25. jan 2010

ahojkajte no teda vy ste teda káááámošky žiadna sa nechce pridať...necháte ma "v tom" samu 😀 😀 😀
nikol vidím, že máme rovnaký vkus s tým letom 🙂 😉 a tei falšky sa myslím azvárať nedaju oni by mali byť jednorazovky teda z niektorých ja som ich už povyhadzovala

saskarisko
25. jan 2010

Ahojte,
my sme dnes boli v MC, a Risko nariekal, ze on domov nejde 😅 Leni, vsimla som si, ze ste uz zapisane na stredu 😉 .

Ikulka - no, teda ani ja sa nechystam k tebe pridat. u nas uz tento pocet staci 😉

Bibinka - no, hlavne zlavy na oblecko som uz nevychytala, ale aj tak som detom a muzovi nakupila oblecko lacno. chytili sme akurat akciu na detske knizky, kde mi naozaj nezalezi, ze pri obrazku je nejaky polsky nazov (a ked tak, budu vediet niektore slova aj po polsky). ale cenovo asi tak, ze co u nas stoji knizka cca 7 eur, tak tam 1,50 eura. no, a klasika potraviny - to si myslim, ze ani akcia nemusi byt, a nakupi sa tam skoro vsetko vyhodne.

bocmanka
26. jan 2010

🙂 tak vidím, že poľsko stále láka, aj ja som chcela ísť v nedeľu, ale nakoniec zvíťazili lyže a krásne počasie na martinkách,
ja zimu teda môžem , pokiaľ vyslovene nie je -20: 😀

bocmanka
26. jan 2010

😵 ellab, šaty na ples som si kúpila v žiline, je tam jeden úžasný obchod, kde kúpiš pekné oblečenie aj spoločenské aj plesové a nie pre anorektičky, normálne veľkosti aj nad 40..aj mi ich v rámci ceny upravili, skrátili, len ešte nejaké doplnky a bude to..
letos: fialová varianta...

ellab
26. jan 2010

boc - kde je prosím ten obchod 😉 fialová sa páči aj mne 😀

lenkamt
26. jan 2010

ahojte.

zajtra sa vidíme v mc 😉

Ellab - ja by som chcela ísť s tebou do za, celkom mám chuť na nákupy 😀 tak ak pôjdeš sama , rada by som sa vtierkla 😀

v sobotu kriváň????????????????????????????????????????????????

nicolmt
26. jan 2010

aj ja chcem ist na nakupy 😀 😀 😀 😀
zajtra meating MC neviem kedy dojdeme, ale do 16tej urcite, kedze zacina kruzok 😝 mame tam vyhradeny stolik pre male deti 😀
a na krivan sa nehlasim 😎 v sobotu mame oslavu, nedela jasenska, este ze si v pondelok pojdem do prace oddychnut 😕

lenkamt
26. jan 2010

Nina - v nedeľu môžme ísť s vami???? bože ja sa tu dnes iba natískam 😀 😀 😀

saskarisko
26. jan 2010

Ahojte,
baby na to malovanie mozem zobrat aj Sasku ? ci sa tam treba plne venovat Riskovi ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre