Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
17. mar 2010

super leni, tak dame meating bezdetny ked zbehnem po listky 😉 😝 sa tesiiim i ked vidim ze ty viac ked budes nova od kadernicky 😅
inak ten opis ma pobavil 😝 ano katrinka, ked uvidis dve flegmaticky postavajuce blondiny s tromi okolo behajucimi a vrestiacimi blondatymi anjelikmi tak to sme my 😝 😀 😀 boooze nech uz je teplo a otvoria ihrisko!
no a poriadne tie detuchy vyliecte lebo sa uz vyhrazali ze buduci tyzden bude 15 stupnov! tak nech mame s kym vonku meatingovat 😉
ozaj matusko aka medialna hviezda 😉

lenkamt
17. mar 2010

budem si pýtať províziu - najprv kámoška z usa, potom ja, ellab, julyb, saskarisko...... 😀

Nina - môžme aj v piatok, celkom rada by som niekam vypadla ked príde chlap domov 😀

bocmanka
19. mar 2010

🙂 no čaute v novej verzii....
kto to mal absťák???

matica2
20. mar 2010

ahooojte 🙂 som sa tu musela trochen zorientovat xixi
my sme chorý saška angína a adka kiahne tak mám veselo 😉
musím dozadu poprečitovat aby som vedela čo porábate 😀

ellab
20. mar 2010

Ahojte 🙂
matica - to mate fakt veselo 😉
my zajtra letime domov, tesiiiiim sa 😀 aj ked deti chcu este zostat a uz sa tu pozvali aj na prazdniny 😀 😀

pepies
20. mar 2010

caute, nová verzia je super, čo poviete?
boc ja som mala absťák, no aspoň som si konečne poupratovala, keďže MK nefungoval ........ mali by to robiť častejšie, min. 1x do týždňa, bo ináč nič neurobím, je to závislosť. Preto radšej ani nechodím na Facebook 😝

Ejuš nejako to rýchlo ubehlo, prajeme šťastný let a ozvi sa cez týždeň. V pondelok ideme do Poľska objednať tú detskú izbu, ale od utorka som freee. A stredu cvičiť predpokladám, bo som nebola 2 týždne. 😠

Pekný víkend všetkým. 😉

lucxy
20. mar 2010

ahojte,,,ako sa mate? co ja viem pepies ja som bola zvyknuta natu predtym tak si musim zvykat, co mi ine ostava,,,no a mame po obediku tak idem doupratovat 🙂

lucxy
20. mar 2010

matica tak to musite mat perne,,,drzim palce aby to cim skor preslo

matica2
20. mar 2010

ja už neviem ako by som ich zabavila tak dnes sme piekli medovníky 😉 (no ved ak ostane bude na vianoce xixi ) aspon sa zabavili dve hodky. ale von je taaak krááásne a my sa možme len s okna dívat 😒

bibinka
20. mar 2010

no čaute, dnes bolo nádherné predpoludnie 🙂 , konečne vykuklo slniečko aspoň na dve hodinky 🙂 🙂 🙂

my sme dnes boli na urológii s Alexíkom, náš vynikajúci detský urológ sa mu musel kuknúť na predkožku ☹ , ale našťastie sa to bude zatiaľ len mazať a za tri mesiáááce kontrola a potom prípadné stiahnutie (nasilu ☹ ). malý bol taký vykukaný, že čo ho tam dvaja držia, že ani nemukol, len ústa hodil do "lúpačky", ale nerozreval sa.by som sa hanbila jak pes 😅 😅 😅 .

poobede sme sa len váľali doma a podvečer som mojich chlapov vyhodila na prechádzku, aby sa vylietali, hádam budú dostatočne unavení a zadrichmú 😅 😅 bo majú toľko energie ako duracellky 😀 😀 😀

matica- no prajem obom kočenkám skoré uzdravenie. Inak, aj my by sme potrebovali tie kiahne, lebo to chceme mať rýchlo za sebou. nemáme prísť na návštevu?? 😅 😀 😀

ellab- prajem vám šťastný let .vidím, že chalani si sami zariadili prázdniny 😀 😀 😀 😀

matica2
20. mar 2010

bibi zajtra ta čakám 😉 ale nám sa infikovanie na návšteve nepodarilo tri razy dostala to prirodzene xixi už som myslela že nebudú mat

pepies
20. mar 2010

bibi držím palce Alexovi, s tým urológom, mám taký pocit, že aj my asi pôjdeme za polroka, nám to totiž vôbec nejde stiahnuť, tak sa bojím... doteraz sme s tým nič nerobili ..............

prajem všetkým krásny večer.

saskarisko
20. mar 2010

Ahojte,
Matica - drzim paste, a tusim ako sa citis, bo my sme doma zavrety uz tyzden, a mame dost 😒
Bibinka - drzim paste. Riskovi ju uvolnili tou sklenou tycinkou, ked mal rok, a je klud 😉
Ella - stastnu cestu damoj 😉

matica2
20. mar 2010

dík baby
saskarisko no ved neviem ešte dokedy budeme tak len aby som vymýšlala program lebo ked ich nehám tak byt hore nohamy 😉

lenciatko
20. mar 2010

Ahojte holky, idem vas pozdravit. Len teraz som prisla na to, ze existuje diskusia pre Martincanky. Na kona chodim uz odkedy som otehotnela,len om sa udomacnila v jednej diskusii zo spolocneho terminu. Tak ak vam nebude vadit, obcas aj k vam nakuknem. 😉

Teraz podla fotiek zistujem, ze niektore z vas poznam z videnia - MRC napr, inych z anglictiny,... 😀

lucxy
21. mar 2010

dobre ranko,,,,ako ste sa vyspali?
lenciatko vitaj a pis castejsie,,,,a to si si fakt nikdy nevsimla tuto temu? 🙂
co idete dneska robkat?

matica2
21. mar 2010

dobré ránečko 🙂
my budeme doma 😒 neni inej možnosti
lenčiatko vitáááj 🙂

saskarisko
21. mar 2010

Ahojte,
my pojdeme asi vonku na dvor odhrabavat listie, ak sa bude dat. a potom fakt neviem co
😅
Lenciatko - my sa pozname osobne zo Zvieratkova 😉

julyb
21. mar 2010

Ahojte,
Peti tá knižka úlohy pre deti je super, Matúša to fest baví, dakujem za typ a všimla som si až ked som vybalovala Just, že je tam aj Kubkova fotka velkonočná 😀
Lenka ahoj, zajtra sa vidíme na angline. pa 🙂

sykorka
21. mar 2010

ahooojte,novy MK sa mi veľmi páči 🙂)))

po sto rokoch sa citim strašne :( boli ma hrdlo,som usoplena,boli ma hlava ☹ ☹ ☹
baby su tiež trochu sopľave.. tak dufam,že to tak aj zostane a nezhorši sa to...
kika zaspala... tak idem ukecat aj katku,že si ideme zdriemnut.. dufam,že sa mi to podari...

papa

pepies
21. mar 2010

ahojte,
July, som rada, že sa Vám knižka páči, moja segra ma vždy super tipy na knižky, tak aj nabudúce rada pomôžem pri výbere.
No veď už som čakala, že kedy si všimneš aj veľkonočný pozdrav od Kubka 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
21. mar 2010

o akej dobrej knizocke to pisete, ha? 🙂

pepies
21. mar 2010

Lucxy je to ruska kniha, vola sa to Ulohy pre najmensich alebo tak nejako ........ Maju ju v Pantha Rei a je v akcii za 5 EUR 😀

lucxy
21. mar 2010

tak ju skusim pozriet,,,dikes
ako chodite este cvicit?

pepies
21. mar 2010

ano, chodime kazdu stredu, len teraz sme mali 2 tyzdne pauzu ....
chces sa pridat Lucxy? 😀 kludne .... 😉

lucxy
21. mar 2010

hm ja som bola na pilatese,,tu vo vrutkach,,,,byva kazdy utorok,,,vy chodievate do harmonie, ze?

pepies
21. mar 2010

ano, chodievame do Harmonie, Ella Ta moze zobrat, keby si sa chcela pridat .....
Mna by Pilates asi nebavil ............ Potrebujem skor take "skackačky" + posilnovanie problemovych partii a toto cvicenie Fat Burner mi super vyhovuje. Nie su to ziadne tazke tanecne kreacie, ale je to tak akurat aj pre takeho lenivca, ako som ja 😀

lucxy
21. mar 2010

a o ktorej to byva?ty lenivec,,,, 🙂

lenciatko
21. mar 2010

OK, budem k vam nakukovat castejsie.

Saskarisko - no ved vravim, niektorych z vas poznam, ale kedze napriklad ty nemas fotku v profile, tak az terza mi doslo, o koho sa jedna - ked som sa podivala na mena deti. 😀 😀 😀

July -tak, tak, v pondelok..... Vies o tom, ze vlastne poznam aj tvojho manzela?Je to moj spoluziak z 8-rocneho gympla....

pepies
21. mar 2010

v stredu o 17,30..........
chcela by som chodit aj pondelok, to byva tiez 17,30, ale nikto v pondelok nemoze, okrem mna a samej sa mi nechce 😀

Lenciatko - no co sa tu clovek nepodozveda ....... Veru Martin je riadna diera 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre