Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pasoa
20. mar 2009

chudák Iľko, tak si to zlízne 😠

pepies
20. mar 2009

zly RNDr. Iľkisko-dedisko 🙂

lucxy
20. mar 2009

my sme sa prave vratili domov z 1,5 hodinovej prechadzky,,,,celkom mi to prospelo,,,,ono nie je az taka zima ale ten vietor je fakt hnusny

abetka
20. mar 2009

mna skoro pri Sucanoch odfuklo aj s autom 🙂

lenkamt
20. mar 2009

ja som pridala fotky 😀

lucxy
20. mar 2009

no idem kuknut 😉

lucxy
20. mar 2009

peknucke fotky,,,, 😉

abetka
20. mar 2009

leni- tie tvoje baby su na zjedenie. Su strasne zlate, okane okate 😀 😵

lenkamt
20. mar 2009

ďakujem, sama som si robila 😀

zuzu13
20. mar 2009

lenka, pekne si si to urobila 😀 😉

pasoa
20. mar 2009

Lenkamt, obdivujem všetky mamičky dvojčiat. ja mám pocit, že by som potrebovala na pomoc sem ešte aspoň ďalších 3 ľudí, neviem si predstaviť mať takéto detičky dve 😖

lucxy
20. mar 2009

no leni najviac ti nezavidim to neustale kladenie otazok,,,,myslim tym dvojnasobne ja by som bola na psychyatrii 😨

pepies
20. mar 2009

lenka super fotky, a ked som videla vahu oboch dievcat, ked sa narodili, tak Ta obdivujem, ako si ich obidve nosila, vynosila a porodila 😀 krasne si to urobila 😀 😀 😀, su zlatucke .............

lenkamt
20. mar 2009

Pasoa - ide o zvyk 😉 a ja pomoc mám 😉 takže dá sa 🙂

Lucxy - ty ma nestraš, héééééj 😀 ja sa najviac bojím školy - úlohy a potom frajerov 😀

Pepies - no donosila, a ešte by som nosila, našťastie som doktora v 38tt ukecala nech ich vytiahne. vždy ma strasie keď si spomeniem na tie posledné dva týždne. von 40C a ja furt v kope 😀

pepies
20. mar 2009

ale stálo to za to, no nie???? 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkamt
20. mar 2009

jasnéééééééééé 😀

lenkamt
20. mar 2009

som teraz zaujímavejšia 😀

pasoa
20. mar 2009

Lenkamt, tak teda idem túžobne čakať, kedy sa tá moja mátožnosť a nevyspatosť premení na zvyk a budem to brať v pohode. zatiaľ mám stres z každého pučenia sa a zaplačkania... 😒

lenkamt
20. mar 2009

Pasoa - ibaže my sme boli od začiatku na fľaši - takže 3hodiny spali, potom jedli a tak stále dookola. v noci jedávali len 2x a to tak že vycucli a hneď zaspali.
kojenie je oveľa ťažšie 😉 tak sa držkajte, určite si rýchlo na seba zvyknete 😉

zuzu13
20. mar 2009

😀 hello 😀

pasoa
20. mar 2009

Lenkamt, môj malý niekedy po papkaní zaspí ako anjelik a buva a niekedy sa pučí a pregrckáva a tak. ale tak či tak, ja som v strehu a som hore pri každom jeho prudšom nádychu. tieto nervy našpanované na prasknutie zo mňa urobia cvoka

matica2
20. mar 2009

lenka baby su zlatunke mne sa pačia dvojičky ale nachcela by som mat mne to stači po jednom 😀 a na tej poslednej mas na stene mesiačik to si kde zohnala ja taky chcem 😉
pasoa to asi každá bola pri prvom vždy v pohotovosti 😉 ja aj teraz niekedy v noci počúvam či dýchajú 😀

pepies
20. mar 2009

pasoa zvyknes si, ja skacem doteraz, ked pocujem z postielky naznak zamrncania a to ma maly 7 mesiacov a myslim ze este dlho budem skakat............... muz si spokojne spi a ja mam v noci sluzbu......
kojenie ja vycerpavajuce, mne maly 2-3 mesacny spal 6-7 hodin v noci, potom sa to otocilo a do 5-tich mesiacov som kojila v noci kazdu hodinu........... 😀

a co z toho vyplyva babenky moje?
ze uz sa tesim, ked prestanem kojit a dame konecne nejake to pivecko, jedno-dve-tri ............ 😉

matica2
20. mar 2009

pepies ved pivecko možeš čierne 😉

pepies
20. mar 2009

matica2 vsak mozem v podstate aj svetle, sem-tam zhresim, ale nie je to ono.......................
inac som citala, ze je to len mytus, ze cierne pivko je na mlieko, zevraj to nema s tym nic spolocne .......
😕
ja lubim aj vinecko, zvykli sme si otvorit s manzelom po veceroch vinko, teraz mi to chyba, ale sem-tam si dam, vsak nemozem malemu vsetko dobre, co som mala predtym, odopriet, no nie? 😀

pepies
20. mar 2009

teraz vyzeram ako alkacka, no co uz, nemozem zato 😀 😝 😀 😝 😀 😝

matica2
20. mar 2009

aj ja si myslim že je to mýtus lebo sa my nezdalo že by mi niak pomahalo 😀 a ked si das zavše pohar vinka neuškodí

zuzu13
20. mar 2009

Nie,nevyzeras ako alkacka...

zuzu13
20. mar 2009

Inak ked uz pijeme...co ja prave skutocne popijam(xixi,a nie som alkacka)co to stretko?mam moznost na 15.5. Na pozvanky...vsak nicol...

pepies
20. mar 2009

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre