Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
23. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee
oslavujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...Lucka je prijata od 2.9. O9 do skolky....uz teraz stoji pred skrinou a rozmysla co si oblecie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matica2
23. apr 2009

zuzu gratulujem 😀

adiku
23. apr 2009

zuzu tak to sa velmi tesiiiiiiiiiiiiiim akurat dnes som sa na to pytala tvojho mangela a on este nevedel

zuzu13
23. apr 2009

dakujem....volali nam zo skolky, nech si prideme prevziat papiere

lucxy
23. apr 2009

zuzu tak gratulujeme buducej skolkarke 😵
adiku ty sa ako mas? 🙂
matka a ty pekne aj napis 😉

bocmanka
23. apr 2009

🙂 škôlkárke gratulujeme aj my...

saskarisko
23. apr 2009

Ahojte,
tetusky doktorky sa aj bali, ze co bude, lebo donedavna tj do februara bola kazda navsteva u lekara spojena s mega vreskotom, a potom pomohli knizky a neustale vysvetlovanie (Matica, Julyb - viem, o com pisete 😅 )

Ikulka - let trva 2 hodiny, presun do strediska podla vzdialenosti cca 1 - 2 hodiny autobusom
Zuzu - gratulujeme skolkarke 😉

lucxy
24. apr 2009

dobre ranko a to co vsetky spite? ja uz mam skoro navareny granadir,,,,
no a moja tiez nenormalne reve u doktorky,,,,aj vcera doma strasne revala zato ze som ju davala spat na obed ,,dneska vyzera ze bude krasne 😅

matica2
24. apr 2009

dobrééé ránko 🙂 vyzerá slniečkovo aaaaale ten studený vietor si to mohol odpustit 😒

zuzu13
24. apr 2009

pekný dníček, piatoček 😀
ďakujeme za gratulácie, normálne mi spadol kameň zo srdca, keď som sa to dozvedela... 😅

pepies
24. apr 2009

ahojte,
pred sikovnymi gazdinkami klobuk dole 😉 ..............

skolkarkam blahozelame................

zuzu, takze to uz aby som sa obzerala po skolke, neviem sice, aka je na Podhaji, neviete niekto poradit?
to by sme mali len cez cestu ...................... 😉 ale ak nie je dobra, pojdeme inde ...... 😉

saskarisko
24. apr 2009

Ahojte,
Peppies na Podhaji su 2 skolky. sukromna datelinka, a statna na gorkeho 😉

pepies
24. apr 2009

a ta sukromna je kde? ze datelinka .......... 😉 😉 😉 😉
Saska nevies, kolko sa tam plati?
A na Gorkeho nevies, ci je dobra skolka? to mame cez cestu .......... 😉
sice neviem, ci tu dovtedy este budeme byvat ...........

bocmanka
24. apr 2009

http://www.farm.sk/
tak sem sme mali ísť na víkend, matejko je stále chorý, taaak ma to mrzí... 😒

pepies
24. apr 2009

boc... vyzera to dobre a nie je to ani daleko....
Vy jazdite alebo je to aj pre takych, co na koni v zivote nesedeli?

pepies
24. apr 2009

july nasla som nieco blizsie, hotel Sonnepark Lutzmannsburg ****, je to pri Neusiedler See, ale od Madarov, teda z opacnej strany, je to cca 300 km z MT, kukni ...........

http://www.sonnenpark.at

ikulka
24. apr 2009

ahojkajte
divčatá čo ste boli nedávno v polsku aké je to tam obmedzenie na ceste? viem že tam niečo robia len neviem kde a nieje nejaká obchádzka že by sa tomu dalo vyhnuť? lebo máme ísť do polska bud zajtra alebo stredu...

bibinka
24. apr 2009

ikulka- a ktorým smerom idete-na Skalité alebo na Tešín? Lebo za Skalitým smerom na Zywiec sa robí cesta a sú tam obchhádzky,ale to sú len uzavreté pruhy na ceste, takže ideš v protismere, o žiadnych zachádzkach nič neviem. Na Tešín sme nešli.

zuzu13
24. apr 2009

boc. prave som googlila ekoagroturisiku...tiež by som privítala predlžený víkend v prírode...a najlepšie niekde na farme...kravy, kozy, ovce....kone....jaj ale by som sa vyžívala...ako prasa v žite 😀

inak mám už fajrooooooooooont...takže vypínam, idem nakúpiť do tesca a šup šup domkov....

tak vám prajem krásny zvyšok piatočku...a chorobkam skoré uzdravenie 😉

pepies
24. apr 2009

Ikulka my sme isli do Bielsko na Tesin, je tam kusok za Tesinom aj dialnica. Ziadne obchadzky tam neboli, ale to bolo pred viac ako mesiacom...........

Skus mrknut na temu Kociky z Polska a opytaj sa tam bab, ci nie je niekde obchadzka .......... 😉

majkomajka
24. apr 2009

uf, to je fakt taky problem dostat dieta do skolky? To su tak preplnene? radsej sa informujem uz teraz aby nebolo neskoro ako Vas tak citam 🙂

bibinka
24. apr 2009

majkomajka- no pre Ľadovenčanky je to vcelku vážny problém,ale napr. u nás vo Vrútkach je to v pohode.

zuzu- Tak Lucinka už je škôlkárka? juj, dobre, že ti ju vzali, blahoželám. 😉

lucxy
24. apr 2009

bibi cau 🙂

bibinka
24. apr 2009

lucxy- ahoj 😀 čo, už ti malá spí? 😕

lucxy
24. apr 2009

hej hej spi,,,,boli sme potom pozriet vlaky a v akvaristike a na smykacke/nik tam nebol/ 🙂

majkomajka
24. apr 2009

no, my by sme asi maleho na Ladoven nedali kedze byvame v Zaturci, to by bolo na druhom konci. A su tu aj nejake detske jasle? Na nete som nic nenasla.

pepies
24. apr 2009

nie su nahodou jasle tam v centre? myslim, ze by to mali byt sukromne jasle aj skolka, ale nie som si ista .......

lucxy
24. apr 2009

hej tam niekde suseda dava malu od 14tich mesiacov a je velmi spokojna 🙂

pepies
24. apr 2009

moja mama tam kedysi robila .............. v jaslickach ............ 😉

lucxy
24. apr 2009

a viem ze je to riadne drahe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre