Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
28. apr 2009

Ahojky aj od nás malému tobiaškovi všeeetučko naj ...
no veru aj ja potrebujem so saškou ku kožnej nevieme sa zbaviť tej žltej kože vo vláskoch a má toho stále viac tak ak viete nehodte july do Ip ale tu pekne do eteru 😀

julyb
28. apr 2009

Ikulke aj my sme to mali, pomohol ten olejček tuším Salicilový a vyčesať...

ikulka
28. apr 2009

no nám nepomáha olejček salicilový som síce neskušala ale natieram to stále olejom a nepomáha... aten salicilový je na volný predaj dostať? lebo viem že masť je na predpis

saskarisko
28. apr 2009

Ahojte,
Terqa - gratulujem k Tobiaskovi, a vsetko dobreho do zivota mu prajeme 😵

My sme boli u koznej na poliklinike v meste, a myslim, ze je to tam rozdelene podla ulic. ale neviem, ci ma len deti alebo aj dospelych. a zapisovali sme sa tam na objednavku, a cakali sme max. tyzden (ale to bolo pred rokom). meno si uz nepamatam

lucxy
28. apr 2009

terqa tiez gratulujem k Tobiaskovi 😵 😵 😵
ja co mozem poradit dobru koznu sukromnu je vo vrutkach pri policajtoch,,,,taka starucka kozna vola sa poliakova a robi tam aj s jej dcerou a mozem odporucit a vzdy mi pomohli 🙂 robia aj doobeda a potom poobede tusim od 3tej do 5tej,,, 🙂

anculka
29. apr 2009

Aj mi Blahozelame k narodeniu Tobiaska a zelame vsetko len to naj! 😵

bibinka
29. apr 2009

čaute, kde ste všetky? 😕 sa trajdáte asi po vonku, čo?
Ešte k tomu kožnému, vraj je dobrá aj dr.v strojárenskej poliklinike (bývalé ZŤS) a býva tam veľmi málo ľudí, lebo je to od ruky.

my sme si dali s Alexíkom už dve prechádzky, teraz zbaštil obed a konečne spí.Tak kto ide so mnou kecať? 😀 lebo nerada trpím samomluvou 😀

lucxy
29. apr 2009

cau bibi,,,ja som tu skoro rano pisala tri krat a ani raz mi to neodoslalo tak som sa nato vyprdla,,,,ja som bola smalou vmeste v parku tam sa vyhrala,,,no a dufam,ze zaspi 🙂

bibinka
29. apr 2009

lucxy, v ktorom meste? xixixxi MT či Vr? 😀

my sme si ráno cestou zo škôlky dali koliečko okolo Turca cestou z pekárne a potom pred panelákom pred obedom sa Alexík pohrabal v prachu 😀

lucxy
29. apr 2009

bibi v MT 😀 pekne mhd 😀

bibinka
29. apr 2009

😀 😀 😀 😀 a sa malej páčil výlet mhd? 😀

pepies
29. apr 2009

ahojte,
sa mi páči váš často používaný výraz - že "trajdáte" - to som ešte v živote nepočula ... 😀 😀 😀
to je asi čisto martinské ..... 😉
takže aj my sme sa doteraz trajdali, je kráááásne ...... 😉

julyb
29. apr 2009

a kde ste sa trajdali, aj mne sa páči to slovo, som jeho fanúšikom od dnes????

pepies
29. apr 2009

boli sme v CK doplatiť zálohu na dovolenku, potom v okolí Tulipu a potom u segry na záhrade .....
a vy čo ste robkali July a Matúško?

zuzu13
29. apr 2009

ja sa trajdám v práci 😀 😀 😀 sem tam na vás kuknem, ale nejako nestíham.... 😀

julyb
29. apr 2009

my na tom kožnom a doma sme trénovali štvornožkovanie, kedže mi dnes kožná povedala, že mám opozdilé dieta (ale v dobrom) ale že to bývajú velmi úspešný ludia, lebo sú húževnatý 😀 tak sme húževnato trénovali a cvičili....

pepies
29. apr 2009

July tak to je fajn ... len pekne trénujte .......... ináč náš Jakub mal teraz 8 mesiacov a je riadne lenivý, tak len dúfam, že už konečne začne loziť ...... však si videla, že len dozadu .....

neviete mi poradiť autosedačku od 9-18kg? ževraj najbezpečnejšie a najpohodlnejšie sú Romer Evolva, konkrétne Romer King Plus.....

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

aké máte skúsenosti s autosedačkami? 😉

julyb
29. apr 2009

my máme chicco a som spokojná, al aj táto romer vizerá super 🙂

lucxy
29. apr 2009

no trajdame sa trajdeme vsetky 😀 😀 😀
tak pepies ja mam autosedacku tuto http://kociky.dema.sk/produkty/autosedacky/beli... a som spokojna
bibi no pacil sa jej vyletik 🙂

lucxy
29. apr 2009

julyb a co u koznej? 🙂

pepies
29. apr 2009

ešte sa musím rozhodnúť podľa crash testov .....

matica2
29. apr 2009

ahojte 😉 tak čo ideme s načatým večerom 😀

matica2
29. apr 2009

a ozáj aj my sme prijatý do školky 😉

ikulka
29. apr 2009

matica gratulujeme
😉

matica2
29. apr 2009

ikulka 😀 😀 😀

bibinka
29. apr 2009

čaute, uf, doteraz som spala 😀 😀 😀 a teraz sa môžem trajdať po nete 😀 😀 😀
Ani neviem odkiaľ je ten výraz, myslím že nie je martinský, ale ostravský- tam je taký zvláštny jazyk, pozbieraný odvšadiaľ a ja ho teraz prenášam aj do MT. Ale už je v MT skoro 15 rokov, tak je teda !"martinský"......až som sa zamotala z toho vysvetlenia 😀 😀 😀

julyb, pepies- mne Alexík ležal skoro bez pohybu do ôsmeho mesiaca, aj dr. Vladárová( neurologička) ho označila ako opozdeného 😅 , no ale okolo toho roka to začal doháňať a dnes lieta ako šarkan 😀 Takže ty Julyb sa nestresuj, Matúškovi sa možno len nechce hýbať -veď a načo, keď má doma "full servis"? Pepies sa nestresuje a má recht 😀

zuzu13
29. apr 2009

matica, gratulko k prijatiu do skolky 😉

julyb
30. apr 2009

Ahojte,
Bibi ja sa nestresujem, už dávno nie, 2 mesiace cvičíme Vojtovku a dietko sa pomaly stavia na nohy a ťažko porovnávať 2 deti ked každé je iné, Pepies sa samozrejme stresovat nemusí ked sa Kubko dvíha do vysokej opory a posúva dozadu, môj Matúš má hypotóniu, oslabené svalstvo na chrbte tak trochu stresu tam bolo na mieste 😉 a Full servis doma samozrejme má, ved ktoré prvorodené dieta ho nemá 😅
Lucxy,inak boli sme u kožnej v Priekope a som zatial spokojná....

Pekný den 🙂

zuzu13
30. apr 2009

dobre ranko 🙂

saskarisko
30. apr 2009

Ahojte,
gratulujem vsetkym novym skolkarkam 😉

co sa tyka toho porovnavania, ved niektore deti ani nestvorkuju, ale rovno chodia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre