Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
23. máj 2009

ukana tie vláčiky ma zaujali 😉 díky 😀 na tom strečne bude asi nával 🙂

zuzu13
23. máj 2009

ukana...neboj...casom sa to napravi 😀 😀 😀 zvuknes si 😀
mne prave odisla navsteva rodicia a svokrovci...a k tomu som dostala mrchu...takze mi je unikatne...ale nevadi...dam si este pivecko...a pojdem spat s Luckou...xixixi
ukana...noo...dam na schvalenie rodinnej rade...vyzera to dobre...vlaciky ja mozem...

matica2
23. máj 2009

http://www.pizzapuborea.sk/ tu si pozrite ten detský zábavný park 😉

ikulka
23. máj 2009

ahojky takmaraton dopadlol dobbre až na tu zimu čo bola 😒
mati to som ani nevedela že v orei je niečo také musíme ísť kuknuť.......

matica2
23. máj 2009

to mi dnes letak peto doniesol a mne to pripadá ako raj pre deti 😀

lenkamt
23. máj 2009

čafte, idem uložiť deti, a pridám fotky.

ja som bola do druhej nakoniec, takže o 7 som bola normálne vyspatá. aj ja som dostala mrchu 😝

matica2
23. máj 2009

to čo ste pili ked sa na vás mrcha lepí 😀 alebo je to vírusovo 😅

lenkamt
23. máj 2009

ja neviem, ale radšej mať ako nemať 😀

fotky pridané, no fest sme fešandy 😵 😎

lenkamt
23. máj 2009

dievčatá prosím vás skontrolujte sa či ste správne napísané pod fotkami, lebo práve som si všimla že som furt písala len Ukana a Bibinka mi vypadla 😅 idem ja radšej spať 😀

ráno pri káve chcem vidieť Sárkinu tortu 😉 🙂

lucxy
23. máj 2009

cau leni dobre fotky a aj dobre si to napisala myslim mena 🙂
no nicol,,,daj fotky ale urcite si unavena, ze? 🙂

nicolmt
23. máj 2009

utahana jak kon 😝 fotky dam zajtra 😉

lucxy
23. máj 2009

no konecne mi mala zaspala uz som myslela ze ma porazi,,,,a inak dneska vstala rano 5,10 tak dufam, ze tuto noc potiahne dlhsie lebo ja uz fakt neviem ze co

saskarisko
24. máj 2009

Ahojte,
a tu nikto ? 😕

Ja som este chcela dodatocne popriat vsetko naj k narodeninam Sarke 😵, a tiez July 😵
Kukla som fotecky zo stretka - evidentne Vam bolo fajne 😉

Na MDD bude na Strecne kvantum ludi, ale pri tych vlakoch asi tiez. Ja chlapov vyslem na vlaky, nech sa prevezu aspon z jednej stanice do druhej, a potom este do depa. 😉

nicolmt
24. máj 2009

leni ako pre teba 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
este raz dik za marcipan a farbicky...sa s tym super robilo..i ked takto po ranu po stretku tazsie 😝 😀

lenkamt
24. máj 2009

krááááááásna, krajšia ako moja 😅

takže teraz je na rade Abetka s pečením 😉

mne je 😝 ešte aj tlak je nejaký naprd, dnes som ani domestos nepoužila 😀 iba polihujem 😔

lucxy
24. máj 2009

no nicol fakt nadherna,,si fakt sikovna,,,a aj ty Leni,,,inak ako dlho trva taka torta?
leni mozno poobede ti bude lepsie,,,,tak dneska aspon usetris domestosu 😀

lenkamt
24. máj 2009

čo ja viem? jeden deň si upečiem korpus, to máš aj s pečením za hodinu, druhý deň urobím krém /30min/ no a dať dokopy to je asi tiež 30min, ak nerobíš niečo extra.

to mi pripomína že idem Abetke hodiť recepty do ip 😉

lucxy
24. máj 2009

tak hod aj mne 🙂

lenkamt
24. máj 2009

máš 😉

lucxy
24. máj 2009

diky a poslem ti ip

lenkamt
24. máj 2009

aj ty máš ip

a kedy ideme do tej orei, už aj Matica hodila link a vyzerá to super, ja môžem zobrať Zuzu s Luckou a Nicol zoberie teba s Laurou 😉 ostatné by sa tiež mohli pridať 😉

lucxy
24. máj 2009

no dobre,,,ja som to tiez pozerala tusim vcera a fakt to tam vyzera super,,,,,tak sa mozme dohodnut s nicol a pojdeme

lenkamt
24. máj 2009

tak čakáme na Nicol 😀 ja idem do sprchy a zase ležať, lebo mi ide rozhodiť kríže. fakt by mrchu mohli zrušiť 😝

lucxy
24. máj 2009

tak ja idem pozehlit,,,povesat pradlo 🙂 ale nechce sa mi nic

zuzu13
24. máj 2009

ahojte laaasky...tak veru...mrchu mame v jeden termin 😀 😀 😀 ...ale je to tak...radsej mat ako nemat...my sme prave prisli domkov...Lucka rano vstala o 8,45 , doobeda sme sa presli mestom a o 13-tej sme isli k svagrovcom do zabokriek...no a mladsie dieta prave veceria a ide haji. starsie je vo vani......{dopapa a ja s odkracam nou do hajan}...ale najprv si dam asi jedno orosene... 😝 ...od vcera mam mrchu a je mi hrozneee...keby ste nas videli vcera vecer...no rodinka uzanych...syn chodil nahrievat termofor na moje brucho a mangel mi fenom vyhriieval krize....

zuzu13
24. máj 2009

lenka fotky super.....
nicol...wow...krasna torta....mnaaam...teraz by som si dala sladke...mam sice cucoriedkovy kolac s mrvenickou....ale nejako nan nemam chut.... 😀

nicolmt
24. máj 2009

super napad s tou oreou 😅 ja som tam bola prvy krat minuly tyzden, ked akurat tak lialo 😝 takze vizualne to uz mam otestovane 😝 a jasne ze beriem aj stoparky 😉 vsak skoda len 2 v aute..len autosedacku si musite zobrat

a diky za pochvaly torty 😕 na to ze som spala 5 hodin pred jej vyzdobou sme to vcelku dobre spackali 😀

lucxy
24. máj 2009

no tak boli sme v orei,,,ale bolo tam dost deti az potom o 6tej bolo fajne,,,,ale je to tam skor pre vacsie deti

pepies
24. máj 2009

nicol torta bola perfektna !!!
ja VAS uz ani nestiham poriadne citat, to je Tvoj vytvor? ak ano, hlboko sa sklanam ...... 😉

inac baby neviete mi poradit, kde by som objednala pre mojho muza nejaku srandovnu tortu? bude mat o 3 tyzdne narodky......... chcem nieco originalne, napr. tortu v tvare piva alebo taku nejaku, v Piestanoch to robila jedna pani, neviete, ci niekto robi take nieco aj tu, poradte please, lebo bude mat muz babovku odomna a to nechcem !!!! 😉 😉 😉

kukala som fotky, vidim, ze ste mali stretko, super !!! slintala som pri pohlade na Vase zapivnene stoly .....

bocmanka
24. máj 2009

😵 čaute kočky, tak ja už mám absenciu na stretku už po neviemkoľkýkrát... bolo vás hojne, ale rada by som vás aj osobne spoznala... 🙂
🙂
my sme boli zase celá family flinston od štvrtka až dodnes /som mŕŕŕŕtvaaaaaaaa..../ na lyžiarskom sústredení v bojniciach, zase šicke caky paky so sebou, od korčulí, cez bicykle, plavky a....čo len chcete, boli sme tiež riadna tlupa, mali sme kráásne počasie 😎 , decká boli jak odtrhnuté reťaze, ale zase žiadny tréning nemali šancu odfláknuť a aj ja som zase zmenila trošku prostredie...pivkoooo som mala aj ja, pripila som na vaše zdravie a nabudúce aj s vami....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre