Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
4. okt 2009

Pepies - gratulujem 😉 ja som sa ešte včera úplne dorazila na squashi, tak som úplne dead, bolí ma celé telo 😝 ale ideme aj budúci víkend 😀 😀
zuzu- to jazdia po byte? včera som nakoniec upiekla štrúdľu, a len tak sa po nej zaprášilo, musím častejšie 😀 😀

zuzu13
4. okt 2009

ellab, presne tak...po byte... 😀
ja som dnes piekla dobosove rezy...na zelanie synatora... 😀 vcerajsie buchty padli hned ako som ich vybrala z rury...
cakame, kedy vstane Lucka a ideme k nasim...aspon chvilku si oddychnem...
pekny zvysok nedele 🙂

matica2
4. okt 2009

ahojte 🙂 baby kde v okolí martina by sa dalo povozit na koníkoch. naše princezné sa minule vozili na dožinkách a sa im to páčilo
zuzu hod recept na tie dobošové rezy ak nieje niaky rodinný 😀 ja som ho minule goooglila ale lepší bude odskúšaný

ellab
5. okt 2009

Dobré ránko 😉
matica - myslím, že sa jazdí v Kľačanoch na salaši, kedysi sa jazdilo v Záturčí, ranč amadeus valentová,... myslím že je toho dosť 😉

lenk30
5. okt 2009

bré ránko. aj keď ja ho mám od 5. ten môj čertík nieže v noci zle spí, ale už začal vstávať o 5. teraz hodil šlofíka.

Konečne mi je dnes dobre, na Mošovskom jarmoku som do seba pchala piate cez deviate a neeeeeem bolo mi dobre.

Peti, viataj. malá je krásnučká. že 3 týždne...............jáááááááj. uži si že ešte spinká 🙂
Ja tiež včerra večer vypekala, to ma prvý krát chytilo od narodenia malého. do teraz len tak pre chuť somariny, trepaná torta, smotanové somariny, gofri a pod.

julyb, tie fotky sú krásné. aj ja som s tou Peťulou volala, poslala mi mailom nejaké svoje ukážky. koľko to fotenie trvalo? 100Eur sa mi zdá veľa, no ale stoja asi za to. koľko ich je za tú cenu?

Matica, mala si byť s malou v piatok vo Vrútkach. tam vozili na koníkoch deti pri Kriváni.

Malý je iný jarmočník, výska, skáče, rozhadzuje rukami. aspon vtedy vydrží aspoň chvíľu sedieť v kočíku. a ako výskal pri kolotočoch 😀 už sa teším na budúci rok 😀 😀

petka035
5. okt 2009

ahoj lenk30,no malej sa práveže nechce moc spať, niežeby sa intervaly spanku predlžovaly,ale naopak budí sa každe dve hodiny aj v noci a strašne dlho vydrží hore

abetka
5. okt 2009

ahojte. Ja prave obedujem 😝
Tomas tu besnel, dnes je doma, lebo ma este trosku sopliky, tak mame free. 😉 . Prave som ho ulozila na obedny spanok a rozmyslam, ze aj ja si pojdem schrupnut, lebo v noci som toho moc nenaspala. Strasne ma boli ucho, asi prievan a nedalo sa mi spinkat a ja spanok zboznujem.

adiku
5. okt 2009

ahojte tu to nejako vsetko spi?? kde je Lenka?? nechali si ju chlapci v Bratislave???? alebo sa tak vycerpala ze este spi?

adiku
5. okt 2009

inac danko uz druhy tyzden doma mam pocit ze v skolke sme boli asi 10 dni teraz berieme ATB lebo ma staphylococa ci ako sa to pise Natalia ta je zase total prechladnuta a ledva dycha takze mam veselo

adiku
5. okt 2009

no som zvedava ako to pojde dalej lebo platiti take strasne prachy a v skolke sa takmer neukazeme no neviem neviem verim ze sa to rychlo zlepsi koli vsetkym 😉

pepies
5. okt 2009

caute babenky,

ja mam dnes za sebou vyberanie stehov - dalsie znamienko - maly mi ich rad skrabka, tak potom skoncim v nemocnici, ale asponze histologia je dobra 😉

Lenk30, tie fotky urcite stoja zato, fotenie trva cca 1 hodinu....... Mas to pamiatku na cely zivot............. Petula je dobry fotografka, vie to s detmi a vie fotky krasne upravit. Mozete sa dat odfotit aj cela rodinka .......

adiku
5. okt 2009

pepies a kde ti ho vyberali?? priamo v nemocke??

pepies
5. okt 2009

ano, v nemocnici - plasticka chirurgia ..... 😒
som povedala, ze tam uz v zivote nepojdem, ale musela som urgentne, lebo mi maly zaskrabol znamienko

adiku
5. okt 2009

to len tak som zvedava lebo mne znamienko vypalovala na koznom a uz tam nie je

adiku
5. okt 2009

a kde ste vsetky?? halooooooooooooooo??

matica2
5. okt 2009

halooooooooooo ( toje akože ozvena )

adiku
5. okt 2009

baby no naozaj kde ste vsetky??

zuzu13
5. okt 2009

ja som tu...doziiivam...
hlasim prichod a zaroven aj odchod...
pa ☹

adiku
5. okt 2009

o zuzu aspon ty si to tu zachranili to asi skapal kon ci co 😒

adiku
5. okt 2009

boze a ja pisem ako talian 😀

zuzu13
5. okt 2009

hmm..asi skapal...

adiku
5. okt 2009

asi....

matica2
6. okt 2009

ahooojte to čo sa tu deje 😲 to kde ste 😕

adiku
6. okt 2009

mne dnes nesiel vobec kon teda ze ide som zistila az teraz

zuzu13
6. okt 2009

ahojte
dnes nesiel kon...takze absencia...
ja som prave prisla z rodicka...
adiku Natalke este raz vsetko naj... 😉

adiku
6. okt 2009

si zlata dakujem
veru nesiel teda u nas isto nesiel

adiku
6. okt 2009

a co bolo na rodicku??

zuzu13
6. okt 2009

ale nic...znamky, spravanie....atd...klasika 🙂

adiku
6. okt 2009

a ako???

bibinka
6. okt 2009

ahojte,

adiku- Natálke prajeme všetko najlepšie k dnešným meninám 😉 😉 😉 😉

téééda, taký výpadok koňa 😀 😀 😀 😀.....ešteže ja už zarezávam, lebo by som sa asi zbláznila 😅 😀 😀 😀 😀
ja práve varím na zajtra,jedno dieťa mi spí, druhé sa baí, muž na gauči, no proste idylka 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre