Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lamada181
11. jún 2009

ahoj zuzu13

lamada181
11. jún 2009

baby ako vam je dobre ze mozete ist vonka mi sme chory a uz to chytam od deti aj ja
🙂

zuzu13
11. jún 2009

lamada skore vyliecenie, napis nieco o sebe...odkial si, kolko mas deti....atd... 😉
my sme prave prisli z prechadzky...od 9-tej sme behali po hore...nasli sme dva hribiky....jahodky...no a musim sa pochvalit...maminka aj behala...normalne som zvladla beh do hory...tak som so sebou spokojna...a asi po veceroch alebo ranach idem behavat.... 🙂
idem dat Lucku spat, do obchodu potom na sono...takze pridem az vecer...papapapapa 😀

lucxy
11. jún 2009

ahojte,,,,lamada vitaj 🙂
hm hned rano som varila a potom sme isli vonku ,,,,, 🙂 zuzu skoda ze nebyvas blizko mna chodilli by sme spolu

ellab
11. jún 2009

Ahojte 🙂 Môžem sa k vám pridať? Som z Vrútok a mám dvoch chalanov 4 a 7 rokov 🙂 S niektorými sa tu už aj poznám, však Peppies 😀 Práve sedím v robote a niet do čoho pichnúť, tak musím takto 😉 😉 😉

saskarisko
11. jún 2009

Ahojte,
no my sme sa dnes vonku nedostali resp. aj by nam to na hodinku vyslo, ale mne sa nechcelo 😅 (hanbim sa), ale pojdeme poobede.

Kocik uz mame zabehnuty, Risko ho uz stihol aj pokrstit

Lamada, Ellab vitajte 😉

zuzu13
11. jún 2009

jeej..dalsia nova kobylka...
ellab vitaj...ale sa pekne rozrastame... 😉

ellab
11. jún 2009

ďakujem za privítanie 🙂 Dúfam že sa mi tu podarí trošku zorientovať 😎 lebo ste už hooodne rozbehnuté
🙂
Dneska v práci končím, idem vyzdvihúť detičky a večer ešte nakuknem.
Pekný dník vám prajem.
papa

lucxy
11. jún 2009

ahoj ellab 😉

zuzu13
11. jún 2009

haloooo...kde ste vsetky???

lucxy
11. jún 2009

kuk 🙂

zuzu13
11. jún 2009

lucxy ahoj... 😀

lucxy
11. jún 2009

cauuuu,,,,, 🙂 no ako zmokla si?

zuzu13
11. jún 2009

nieeee...prisli sme 10 min. pred zaciatkom...ale uz musimist...premeriavame spalnu...chceli by sme ju po 15 rokoch vymenit...tak pa zajtra...lebo pri pc ostava synator... 🙂

lucxy
11. jún 2009

no dobre tak premerajte a nepomylte sa oki cau zajtra,,,daj cmuk malej 🙂

ellab
11. jún 2009

Deti spia, manžel ešte nie je doma, čo s načatým večerom ??? 😉

nicolmt
11. jún 2009

peeekna burka bola...nas nastastie chytila v tescu, takze sme si pred nim chvilu postali 😝
a kupili sme sare vianocny darcek 😝 😀 no co, tak kus dopredu 😀 😀 ..kedze sen vsetkych 2rocnych dievcatiek je mat kuchynku 😕 co teda fakt nechapem..a mali na nu 50% zlavu 🤐
jo a este som kupila bazenik (malicky) nech mame deti kde deti v stredu odlozit ked ide byt taky hic 😅
zajtra ideme na stretko, ale ... sa mi nechce ... pocasie je naprd ... tym co som sa najviac tesila ochoreli deti ... proste..asi bude dobre nakoniec 😝 dufam 🤐

zuzu13
11. jún 2009

nicol...no my mame kuchynku....barbidom....pokladnu...babiky...ale najviac sa hra s legom, kockami, autami a cita knihy...prajem ti aby ste si uzili kuchynky viac ako my 😀 😀 😀

zuzu13
11. jún 2009

nicol....jasne ze na stretku bude super...len sa dalej netes...potom budes prekvapena 😎 😀

nicolmt
11. jún 2009

zuzu v to dufam, sa vobec netesim 🤐
inak sranda 😕 presne! sara je zavisla na knizkach 😝 auticko uz rozobrala, kocky nas bavia a stavebnica tiez..tak hadam si rozsiri obzory, predsa len bude zima tak nebudeme tolko vonku pobehovat 🤐 a ked nie, sa pohram aj ja 😀

ellab
11. jún 2009

nicol - aké máš stretko? Nie som v obraze 😲

lucxy
12. jún 2009

dobre ranko,,,nicol tak nech vynde dobre stretko a nech si to tam uzijete,,,,a kam to idete?

lucxy
12. jún 2009

no a uz nam prsi

zuzu13
12. jún 2009

dobre ranko...aj ked uprsane...
moj syn isiel do Gadera na vylet...no super...poriadne zmoknu....

lucxy
12. jún 2009

no to hej zuzu ale myslim ze nebude dlho prsat

ikulka
12. jún 2009

nicol aj my máme kuchynku tiež saška dostala na vianoce a aj sa s nou dosť hrá....myslím že to je dobrý darček....bože to počasie je na nervy už ma to nebavííííí.....

matica2
12. jún 2009

ahooojte 🙂 počítam to tu neskor lebo vela ste toho stihli popísat 😉 aspon písat možem ked rozprávat nie lebo my vypadol hlas 😒 to mám vždy také zakončenie nádchy 🤐

lucxy
12. jún 2009

matica si bola chora? 🙂

pepies
12. jún 2009

ahojte,
ja ziram Ellab - cau kamoska, si ma tu vymakla !!!!
Inac s Ellou sa chystame o 2 tyzdne na dovolenku 😉 Tak vitaj !!! 😉

Leje ako z krhly, dufam, ze vikend bude pekny, mame oslavu muzovych narodiek u nas na chate.

Baby neviete kde by som kupila nejake srandovne ozdoby na tortu? som mimo 😒

matica2
12. jún 2009

lucxy mám nádchu a do toho ešte aj mrcha. mna vždy odpáli ked je velký výkyv počasia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre