Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
16. jún 2009

jo a my sme boli na stretku majovciatiek tu www.bungalovyjasna.sk a bolo super 😅 nielen ludia--to bolo jasne 😉 ale aj ubytovanie a pristup personalu..na co sme si spomenuli nam zabezpecili 😅 a chystame sa tam opat..my solo este urcite a uz aj baby vymyslaju ze v septembri to zopakneme 😉

pepies
16. jún 2009

nicol takze ste sa mali fajn 😉
a zajtra je to nejake stretko u Vasich na chate, alebo sa to zrusilo?
rozmyslali sme, ze by sme sa dohrabkali mozno aj s Lenk33 🙂 a radi by sme si Vas omrkli 😉 😉 😉 😉 😀

pepies
16. jún 2009

oprava Lenk30 😉

lamada181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskarisko
16. jún 2009

Ahojte,
Nicol - dakujem za IP, ak by sa nieco zmenilo urcite dam vediet 😉

Majka - gratulujem k tehu. btw to sono - bud rada, ze Ti ho robili. Nam ho pri Saske nerobili, a potom vysli zle AFP testy, a nasledovalo amnio. a celkovo to zhrniem, ze vsetko len zbytocne stresovalo. ak Ti lekar nic nepovedal, tak by malo byt vsetko OK. meranie sije a nosovej kosticky ma v tomto tyzdni velku vypovedaciu hodnotu 😉 a svalovu dystrofiu zistuju babatku hned po narodeni - je to jedno zo 4 chorob

Bocmanka - dik za info takze skusim kuknut link od Nicol na moznu septembrovu dovolenku. a dnes sme Ta videli v meste pri fontane

matja
16. jún 2009

No ty si si tiež užila...
To čo sa chodí do pôrodnice po zlatých stafylokokov? Ja som ho mala tiež 😕 v rane po cisárskom. Okrem ďalších baktérií... Malý bol v nemocke so mnou a starali sa o neho sestričky na JISke na 3. poschodí. Toľko som sa naplakala, nechceli mi ho ani na izbu dať. Až kým som nešla za doktorkou a povedala jej, aká som nespokojná so sestričkami, že na druhom poschodí bolo malému oveľa lepšie. Ale je to za nami..

lamada181
16. jún 2009

NO NASTASTIE JE TO ZA NAMI AKURAT NAS ZAJTRA CAKA KONTOLA U PANI DOKTORKY BACMANAKOVEJ ALE SOM KLUDNA

lamada181
16. jún 2009

NO a tomu ver ze uzila mam stastie ze mam dve deti lebo potom by ma nikto k tomu nedokopal po takejto skusenosti
ja som maleho rodila 4 dny a na koniec som ich uprosikala aj profesora danka o cs a pamatam si velmi dobre maly sa narodil utorok a ja v stredu dole na jiske pri inkubatore stala ani bolest nevnimala bala som sa o krpca a tento moj maly zlostko ako som sa ho dotkla zacal cosi robit ale az tak ze vsetky stoje na ktorych bol zacali pipat a ked som sa ho pustila tak prestali ale prekonali sme to rastieme behame mame zuby len malo hovorime ale keby som to mala tak brat o mesiac a par deny bude mat rok a doktory mu davaju dole dva mesiace a fakt maju nasi chlapci pekne mená

matja
16. jún 2009

ja som prišla do pôrodnice v pondelok a porodila som v stredu cisárskym, tiež to trvalo... Ale cisársky som nechcela, keď mi to povedali, tak som sa riadne rozrevala, radšej som si to chcela ešte odtrpieť. Možno by to trvalo ešte deň-dva, ale stále by to bola menšia bolesť a menšie trápenie ako to, čo som prežívala potom. No napriek všetkým komplikáciám sa teším na ďalšie tehotenstvo a na ďalšie bábo 🙂

lamada181
16. jún 2009

ja ti to zo srdca prajem len vies o tom ze ked mas prvy cs tak vacsia pravdepodobnost aj druhý aj ked nechaju chvilu trapit ale viem ze po dvoch rokoch ma to prestane boliet a ale tretie uz nie v tejto dobe sa to neda musim koncit ten moj krpec nechce ani zasvet zaspat

matja
16. jún 2009

jj, je možné, že sa cisárskemu nevyhnem, ale radšej sa o to vopred nezaujímam, lebo by som sa zbytočne dopredu bála 😀 😀
takže vravíš, že rana ma prestane bolieť až po 2 rokoch? Hm... už aby to bolo, stále je to dosť citlivé... A malý ma tak rád do toho kope 😅
dobrú noc

lamada181
16. jún 2009

skusila si mast je priamo na ranu po cs alebo bambucke maslo ale 100% dobre koncim aj ja dobru

mirko
16. jún 2009

Majka gratulujem k tehu...... 🙂

Ja som bola teraz pri druhom tehu 2 x v rakovinovom na sone a bol tam dr.biringer, toho sa musis pytat, inak ti nic nepovie...........pri patovi mi robil sono Dokus, myslim, a ten mi vzdy povedal bez opytania

a ak mas na listocku 2 razitka, pozri si na ktorom mas podpis ten dr. ti robil sono, ja som mala vzdy dve a potom pozeram ze je tam podpis na jednej...

a neboj z krvi by ti pozistovali aj to co nepotrebujes vediet

tak prajem uspesne tehulkovanie.........

lamada181
17. jún 2009

dobre ranko
baby drzte palce idem doktorke s malym a bojim s co povie tak zatial

lucxy
17. jún 2009

dobre ranko,,,lamada drzim palce 🙂
nicol tak kto pride? 🙂

lucxy
17. jún 2009

predpoved rosnicky pekne a slnecno xixi 🙂

zuzu13
17. jún 2009

dobre ranko...
som od 4-tej hore...od vecera zase skapinam...v noci som mala aj teplotu...a rano som sa tak potila ako slon...a este k tomu som dostala mrchu...takze dnesne stretko bude bez nas... 😒

lenk30
17. jún 2009

dobré ránko.

majka, gratulujem a máš IP

lambada, to máš riadne skúsenosti z nemocky. to len ja som mala šťastie na personál? čo mali nejaké dobré dni? veď som tam bola 6 dní, lebo malý mal žltačku, tak myslím, že sa vystreidali všetci a bola som spojojná. Ja som s takou vďačnosťou a spokojnosťou išla z pôrodnice, veď muž tam ešte behal s vínami a tak....Tak len dúfam, že takéto šťastie budem mať aj pri druhom babuliatku.

Inak môjmu malému vlasáčikovi začali padať vlásky, všade ich je toľko........také strašidielko budem mať, už má jednu plešinku 😀 😀 😀

tak čo teda? ide sa niekde?

ellab
17. jún 2009

Ahojte, ale ste toho popísali 😉 Ja nejako nestíham, ani čítať, v robote nejako nestíham 😖 Zachvíľu idem do Žiliny s autom do servisu, dúfam, že nebude nejaké kolóna, lebo som ani malého nedala do škôlky, urobíme si výlet 🙂
Všetkým chorým prajem skoré vyliečenie 😉

ellab
17. jún 2009

bocmanka - tie habakuky vyzerajú super, už som videla aj billboard, už sa tam chystáme, len moc nevieme kedy.....

nicolmt
17. jún 2009

jasne stretko je...i ked sa moc nehlasite ale tusiiiim 😀 ze dorazi lenka (asi vyrazila do bojnic ale lenka je sikovnica a stiha doobeda aj poobede 😝 , luxy, july, pepies a lenka30 😉
hodim vam cestu do IP..pocitam ze vsetko autom, ja vyrazam medzi 14-15.oo uvidim ako lenka a ako ide dietko spat, ale od 15.3o sme tam 😉

ellab
17. jún 2009

Keď čítam vaše príbehy z nemocnice, nič moc!!! Ja som bola spokojná, aj s prístupom doktorov aj sestričiek. Jeden pôrod som prežila ešte v starej nemocnici, na sále nás bolo viac, a tie izby 😠 😠 ale doktori boli milí, druhý pôrod bol už úplne o inom, mala som svojo pôrodníka, bol strašne zlatý, aj tá pôrodnica a izby vyzerali super 🙂

ellab
17. jún 2009

Prajem vám príjemné stretko, hlavne nech počasie nehnevá!!!!!!!!!!!! Idem do tej Žiliny.
papa 🙂

pepies
17. jún 2009

nicol ja este uvidim, bo teraz mi volala svokra, ze varia gulas na Kolonke na zahrade. Pripadne by som to urobila nejako tak, ze by ma muz zaviezol na hodinku bez maleho a potom by prisiel pre mna ........... Aspon by som si dala pivec ......
Posli mi prosim v IP mobil na Teba, diky. Ideme vonku, zatim pa 😉

lamada181
17. jún 2009

no caute vysetreniedopadlo fajn doktorka nas pochvalila takze som spokojna lenk30 ja som lezala hore na 6/3 a nia na 6/2 tam sa to dalo ako tak

lucxy
17. jún 2009

lamada tak to je super, ze je vsetko ok,,,,a inak ako sa volas menom? 🙂
a co je s bibinkou sa tu niako neukazuje 🙂

ellab
17. jún 2009

pepies - a ja by som si dala gulasik 😀

lamada181
17. jún 2009

lucxy jana no to som aj ja rada ze je vsetko ok

zuzu13
17. jún 2009

lamada, super, ze u dr. vsetko OK...
baby cakam na foto zo stretka... 🙂
aj keby som bola fit, tak nemozem ist s vami...volali mi, ze nam idu vymenit okno v kupelni, kt. sme reklamovali...tak by som aj tak trcala doma...mamina isla s Luckou von aspon na chvilku a ja mam vegetik...

lamada181
17. jún 2009

jaj ale vam je baby mne konecne zaspal a mozem dat prat kocik a mozem varit inac medzi recou sa opytam nepotrebujete kupit kocik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre