Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
30. júl 2009

mne sa viac páči to druhé 😉

a dík, práve som tam našla nálepky aké zháňa švagriná 😀 nálepkománia vrcholí 😀

zuzu13
30. júl 2009

😀 😀 😀
vivm, ze je obdobie pretvarania...prerabania... 😀

zuzu13
30. júl 2009

jaj...a ja uz ani pisat neviem...myslela som ze vidim a nie vivm 😅

matja
30. júl 2009

aj mne sa viac pacia prve 🙂

zuzu13
30. júl 2009

na farebnu stenu sa mi to viac hodi...keby som mala bielu, alebo cervenu stenu, tak si dam druhu variantu...
no ale este nemam ani omalovane, ani nalepku, takze uvidime.... 😀 😀 😀

lucxy
30. júl 2009

vy maniacky 😀

saskarisko
30. júl 2009

Mne sa paci 1 😉

saskarisko
30. júl 2009

Inak Matja, da sa urobit s muzom aj kompromis. Jedna stena farebna, zvysok biele.
Sesternica to ma takto urobene - jedna stena ostro cervena, zvysok biele. zo sadrokartonu si dali urobit na strope take znizenie, do toho bodove svetla. tvarovo asi ako taka vacsia slza.a toto znizenie je tiez cervene. a ta izba vyzera super

saskarisko
30. júl 2009

a ta kvazi slza je urobena len nad sedackou, inak je tam normalny strop

matja
30. júl 2009

saskarisko, my mame tak v kuchyni - jednu stenu syto zelenu, ostatne biele... Lenze na tych bielych stenach je aj tak linka 😀

a v obyvke mame tiez taku znizenu vlnovku s bodovymi svetlami v rohu nad sedackou 🙂

zuzu13
30. júl 2009

no teda...fakt sme ako kutyil...s.r.o. 😀

lenkamt
30. júl 2009

v zime, budem chodiť obzerať 😀 tak len pekne maľujte a nalepujte 😀

zuzu13
30. júl 2009

lenka 😀 😀 😀
co ste varili? hodte inspiraciu

lenkamt
30. júl 2009

kuracia polievka pre deti - aj tak nechcú
makové rezance pre verču - aj tak nezjedla a už spučila dva suché rožky
ja mám francuzáky

zajtra nevarím a víkend asi segedín, kapustu mám 😀

zuzu13
30. júl 2009

hmm...francuzaky...no moze byt...sulance s makom mali min. tyz.... 🙂
ja som vcera robila vypraz. cuketu...a dnes bryndzove halusky a hraskovu pol. ...

lucxy
30. júl 2009

nikto nechce jest polievky,,,,no co uz,,,,a ja dneska kura s ryzou este a predtym cuketove placky,,,,a nato chilly con carne

lucxy
30. júl 2009

a povodne som chcela robit halusky s kyslou kapustou,,,ale nechceli,,,,ja by som si dala lasagne

ellab
30. júl 2009

Ahoojte 🙂
lenka - tie nálepky sú krásne 😉
my sme tiež prešli rôznymi štádiami nálepiek, začínali sme mackom pu, pokračovali bob the builderom a spidermannom, teraz už nič 😀 😀 tie nálepky sú super vec, že keď ťa omrzia, vymeníš 😝
Mne došla sestra z Anglicka, tak máme veselo, 4 deti na dvore 😅 😅 ale teraz sú u nej v dome, tak mám free 😀 😀 😀

ellab
30. júl 2009

Lenka - môj malý tiež obed nemusí a potom suchý chlieb alebo cereálky 😠 a ja sa môžem snažiť 😖

zuzu13
30. júl 2009

lucxy...u nas sa jedia vacsinou len polievky...ale druhe jedlo musi byt 😀 😀 😀...
ellab...tak si uzi chvilku volna 😉
idem pobalit veci, a ideme na zahradu...len este potrebujem aby niekto namontoval sedacku na bicykel ... synovi sa nejako nechce...ale bude musiet.... 😀
tak pekny zvysok dna....papa

lucxy
30. júl 2009

no zuzu aj unas sa jedli ale dako ich teraz maju na haku,,,,tak si spravim konecne paradajkovu kedze tu nemaju radi

saskarisko
30. júl 2009

u nas karfiolova polievka, kottbular a zemiaky. a Risko mi dal opat pri obede kosom, tak ako aj predchadzajuce 3. dni. 😖

bibinka
30. júl 2009

riešili ste varenie? my sme mali kuraciu polievku a rizotko z kuracinky, mňam
a ja som si urobila ešte tekvicovo mrkvové placky............zo zbytkov zeleninky,ale je to výýýborné

abetka
30. júl 2009

baby ako a co robite z mleteho masa. Mam ho vela od mamy a Mm neznasa fasirky a pod, veci 😠 . Mna nic nenapada 😲

ukana
30. júl 2009

abetka, plnena paprika, alebo len tie masove gulky a rozne omacky k nim 😉 ........ 😎 kolozvarska kapusta, muckalica, atd

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?id=6

inak caute...........dnes je kucharsky den 🙂

abetka
30. júl 2009

ukana/ dakujemmmmm 🙂

ikulka
30. júl 2009

aahojky no som to tu konečne prečítala a kochám sa tými krásnymi nálepkami ale ostanem iba pri kochaní lebo keby som niečo také mala doma asi už tu nebývam.... 😅 pretože moj muž je ešte horší ako mimozemšťan mne trvalo 5rokov kým som ho donutila malovať a o farebné steny bol boj najvačší....takže nálepky by už asi nerozdýchal...... ☹ 🙄
a čo sa týka varenia dnes sme mali guláš a zajtra nevarím idem k našim maminka niečo spraví 🙂 😉

lenkamt
30. júl 2009

ikul, takže ťa čakáme niekde v okolí 😉

my sme už boli na hodinku von, a teraz už spia 🙂

inak dnes tu bolo super kutilskovariaci deň 😀

nicolmt
30. júl 2009

tak my uz konence vymalovane 😅 este zajtra upratat a pekny tyzden dovolenky za nami 😝 😀

lenkamt
30. júl 2009

a čo ten zajtrajšok???????????????????????? idme do vrútok na dve-tri?????????? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre