Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
1. sep 2009

v kazdom pripade mi napis aspom sms

julyb
1. sep 2009

Baby nebláznite, to idete všetky do roboty 😀 ale nie držím palce nech sa rýchlo zabehnete a deti sú zdravé 🙂
Kati, super tak Riško sa vie trojkolkovať, Matúš sa len odráža na motorke a aj to dozadu 😀

saskarisko
1. sep 2009

Julyb - gratulujem k Matuskovi, vsak dozadu ide vsetko lahsie, tak nejako zacat musi 😉

a ked bude Risko starsi kukne so mnou Na skle malovane, vsak to pocuval skoro stale, ked bol v brusku (ale v podani Arzenistov 😅 )

nicolmt
1. sep 2009

ahojte babule. konecne zajtra muz do roboty, si oddychnem 😝 sme boli dnes s lenkou v orei, tradicne skvelo, obzvlast ked tentoraz boli aj babysitterovia 😅
na zajtra vsetkym prvoskolkarom, prvoskolakom a cerstvym pracujucim vela stastia a kein stres 😉
mimochodom to je fakt mnoho dovodov na piatocne xmelove stretko ked kazdy (hadam len ja nie 😕 ) daco slavi 😅

pepies
2. sep 2009

ahojte,
a je po predlzenom vikende............ myslela som mimochodom, ze dnes je pondelok. 😝

matica2
2. sep 2009

hello 🙂
taaaak som baby odprevadila do školky a zrazu je tu ticho na ktoré niesom zviknutá 😒

ukana
2. sep 2009

caute, dieta uspesne odvedene do skoly, dam si kavu a idem na rodicko 😉 o 9.30...tiez som stale v tom, ze je pondelok 😅

adiku
2. sep 2009

ahojte tak aj Danielko v skolke rano 2 krat plac doma o tom co robil ked sme tam prisli ani nehovorim no bolo pre mna dost tazke z tade odist uz som si aj poplakala dufam ze ked pojdem poobede pre neho bude uz v poriadku ☹

matica2
2. sep 2009

adiku ja ked som dávala adku do školky som prišla domov a revala som ako tur a saška sa na mna pozerala s nemým úžasom že čo to maminka robý 😅 aj teraz mi je lúto ked si spomeniem že čo asi saška robý

pepies
2. sep 2009

adiku neboj, zvykne si, urcite je to tazke ......... ale bude dobre........... 🙂

ikulka
2. sep 2009

ahojky tak ja som už tiež sama saška je už v školke, teiž som si už porevala, asi vaic ako ona ...sašenka neplakala bola trochu vyukaná čo sa deje, ale plač nebol tak som zvedavá či to tak bude celý den že ak by niečo budu mi volať ....

lucxy
2. sep 2009

tak ako vidim zufajucich je nas tu viacej ☹

pepies
2. sep 2009

takze baby VY uz mate deticky v skolke, no teda ............
aj TY Lucxy?

lucxy
2. sep 2009

hej pepies,,,,no dovarila som polievku idem zbehnut do obchodu a pojdem po malu 🙂

pepies
2. sep 2009

aj si mala poplakala? alebo v pohode?
nech viem, co ma caka..........

pepies
2. sep 2009

buduce maminy, ak mate zaujem, mam na predaj hraciu deku ..... 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6550571

pekny den vsetkym 😉

ellab
2. sep 2009

Ahojte, my sme už aj doma 😉 Arturko trochu protestoval, ale pohoda, on síce už do škôlky chodil, ale po dlhšom čase, čo bol doma, sa mu dnes nechcelo... Adam by zase ešte ostal v škole, nestihol sa s kamarátmi porozprávať 😀 😀

zuzu13
2. sep 2009

ahojte placuce mamicky 😅 ...ja som dnes sla zbytocne do prace...nie je elektrika cely den, tak ma poslali domov... 😀

lenkamt
2. sep 2009

ahojte 🙂

Ellab - nakoniec nejdeme, lebo som stále seknutá + nám nevyšiel plán - ja s mužom sme mali ísť doobeda a segra s frajerom mali naobed zobrať verču a prísť za nami, ibaže on nemôže tak to nejdeme siliť, pôjdeme niekedy neskôr pokupkať sa dnu 🙂

bože mne je už teraz do plaču keď si predstavím ako nechávam deti v škôlke 😔 a ževraj v živote turca písali ako strašne išli škôlky hore s cenou, tak zraďte koľko platíte?

dnes branie krvi bez plaču, taká bola zlatá dôležitá celý deň všetkým ukazuje že má pichpich 😀

lucxy
2. sep 2009

lenka krasne fotos,,,poriadocek tip top

lenkamt
2. sep 2009

ale prd, všetko zachytané, obťabkané, kúpeľna na grc, ani ťa nevolám dnu 😅 pekne pôjdeme do krčmičky - Adiku, Zuzu a ostatok - prídte dnes do Katky 😀

saskarisko
2. sep 2009

Ahojte,
juj, to skoro vsetky deturence isli do skolky alebo do skoly ? 😕 no Lenka, nas to caka o rok.

ja som dnes dobrala atb, muza som vyhnala ku doktorke, a vysledkom je, ze je na pn s novymi liekmi. tak sa tesim, pretoze niekolko dni a noci idem byt na dietky sama. a to mame v sobotu privitanie mestom

saskarisko
2. sep 2009

Lenka - izbietka je krasna. ako dievcence zvladaju velku postel ?

lenkamt
2. sep 2009

Kati úplne v pohode 😕 síce Lucia zakaždým skúša loziť po Lenke a rehocú sa, ale to stačí prísť napomenúť rozdeliť a normálne zaspia samé, nevyliezajú v noci nepadajú no super, nad moje očakávania 🙂

tak sa rýchlo uzdravte a aj všetci chorúšikovia 🙂

ja asi zostanem doma kým nepôjdú do školy, však to je horor toto prežívať 😅

lucxy
2. sep 2009

leni si to dobre napisala 😅

lenkamt
2. sep 2009

čo???

stále mlčíš či ste ráno plakali či ako bolo, si nechávaš príbeh na osobné stretnutie? 😀

lucxy
2. sep 2009

no ze ostanes doma 😅

lenkamt
2. sep 2009

však aj tak nezoženiem robotu 😅

lucxy
2. sep 2009

no tak pribeh,,,,rano jedla doma a zrazu amok ju chytil ,ze nejdem do skolky a rev ,,,,potom sa ukludnila tak o 10 minut zase rev,,,,neskor hrala hrdinku ako ide doskolky a stale si opakovala, ze nebudem plakat uz som velika,,,,ste ju mali vidiet,,,cestou do skolky mi pilala usi,,,,ale som ju zakecala ze poobede ideme za dvojickami tak cela bola happy,,,,
no a ked sme prisli do skolky celkom vpohode dva krat povedala mami,,,mami tak lutostne,,,,ale zacala sa tam hrat s kocikom tak som hned zdrhla,,,,no a prisla som po nu a kucharka mi vravi, ze nemam ist dnuka lebo Laurinka papa a ja vskoku,,,,,ze im povedala, ze aj ona chce jest polievku,,,ty kokso a doma ju musim nahanat
no taka story

lenkamt
2. sep 2009

no vidíš ako dobre, som si myslela že Danielko od Adiku bude v poho a Laurika bude plakať a naopak 😨 tie deti sú nevyspi/ytateľné /fakt neviem aké i/y 😅 😝 / ja pôjdem do školy namiesto do roboty 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre