Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
2. sep 2009

no asi tak leni fakt nevies co mas cakat,,,,a ked som prisla po nu tak v pohode mi tam zacala ukazovat, ze scim sa hrala a ze ako krasne papa,,,,,a ze robili kolo kolo mlynské 😀
nevyspytateľné bude s tvrdým ,,,,pretoze je to od pýtať 😀

nicolmt
2. sep 2009

joj baby ja sa tesim ze uz pojde krpana buduci rok do skolky 🤐 zla mama 😕
tam ju naucia aj spavat aj jest 😝 😀 😀 😀 nik ju nebude furt obskakovat 😎 teda ak si samozrejme ako najmladsia a najmensia nevydobije postavenie ucitelkinej babiky 😎
berte ale ohlad na to, ze mi dnes pred spanim pol hodinu! revala v postielke a cely! cas pri tom vyvreskovala mamiňa mamiňa mamiňa ...
poobede Katka, o kolkej? my este skocime k nasim po vrtacku (ano, viacerim oteckom skoncil termin an dokoncenie izby 😝 ) a sme tam 😉
ozaj leni kedy sa idete fotit? aj ja chcem 😅 teda sa nie ist fotit ale pozerat bo ja to zerem 😝 😀

lenkamt
2. sep 2009

si dobrá 😉 🙂

idem si dať tabletku a nachvíľu sa natiahnuť, inak ak budem trocha mimo tak kvôli tým tabletkám , ktorými sa od piatku dopujem 😀

aaaaaa čo ten piatok?????????????????????????????? kto ide + poprosím návrhy kam, malo by to vyzerať zhruba takto:

1.idem
2.sviečka

alebo

1.idem
2.kriváň

alebo

1.idem
2.jakub

atď 😀

nicolmt
2. sep 2009

plnim ulohu 😉
1. idem
2. je mi to jedno, len nech je to dnu, bo uz je zimaaa 😎

lucxy
2. sep 2009

no tak ja rada Leni idem 🙂 krivan 🙂

lenkamt
2. sep 2009

už sme hore, tak som doležala 😀

asi zajtra, von ti poviem 😉 okolo 15.30 my už budeme pre panelákom a budeme čakať na zbiehajúce sa osoby a osôbky 😀

a som rada že si promptná, ale tá 2. NEMALO byť je mi to jedno, ale názov krčmy 😀

lucxy
2. sep 2009

dobre Leni zavolam cauki tesim sa aj na teba nicol 🙂

lucxy
2. sep 2009

idem si dat 20minutovku rychleho upratovania,,,,dam si sprchu a zobudim malu

zuzu13
2. sep 2009

fiha...co to citam???dnes pivecko v katke???hmmm...a kedy???o ktorej??? 😅

lucxy, super...som rada, ze Laurinka to zvladla... 🙂

zuzu13
2. sep 2009

PS> keby nieco, info cez mobil...na nete uz nebudem... 🙂

adiku
2. sep 2009

cafte tak ak budete u katky ozvite sa oki?? mozno tam skocime uvidim ako sa bude tvarit Danko ked pre neho pojdem do skolky

a v piatok no veru neviem lebo vo stvrtok ma k nam prist svokra a to viete svokra je svokra a nebola tu veru od Vianoc tak netusim ci by sa hodilo odist ale uvidime

ianc ja by som najviac brala hoc aj Kuba je to blizko a rychlo mozem prist domov keby daco

ellab
2. sep 2009

Ahojte 😉
Lenka - aj ja som seknutá, už dosť dlho, led´va hlavou otáčam 😒
Ako trafím do katky? prišla by som 😉

adiku
2. sep 2009

leni a tu katku dnes o kolkej myslis? s detmi ci az vecer??

abetka
2. sep 2009

takze. Aj u nas skola celko ok. Expertka ju ide mat v druzine, co som neskutocne rada, lebo nasa Alzbetka typ expertky zboznuje.
Maly ide zajtra po dlhsej dobe do sanatoria, tak to bude rev, ale snad to prezije. No musi si zvyknut, zial je to tak.

lucxy
2. sep 2009

no stretko bolo super,,,,idem si asi uvarit kukuricu 🙂

abetka
2. sep 2009

vy sa ti stretavate, ze to nestiham ani sledovat 😒

lucxy
2. sep 2009

no abetka malo tu chodis,,,hihi ale to bolo stretko na ladovni sdetmi,,,bola lenka, ellab, nicol a ja 🙂

ikulka
2. sep 2009

ahojky no čítam že prvý den v školke/škole uspešne za sebou... lucxy tebe malá chodí len na pol dna? od kedy pojde na celý
no naša saška bola hnedna celý bvraj je to lepšie, no že celkom sa dalo vraj trochu poplakala hlavne ked mala ísť spinkať naobed aj ked som pre nu prišla a zbadala ma vo dverách tka hned slzy v očkách....len neviem ako dlho jej to vydrží lebo našu baví všetko len krátko a potom treba zas zmenu
zato ja som to niesla stráááášne zle celý den som ani jesť nemohla,....
zajtra idem na vyberanie stehov joooj konečne už sa neviem dočkať

expertka8
2. sep 2009

...caute zveri.....co noveho???? 😅
...som absoluuutne mimo... 😅 ...
...1.skolsky den s krasnymi prvacikmi uspesne za nami....vsak abetka???? 😀 😀 😀

expertka8
2. sep 2009

...abetka...co to ciiiitam???? 😅 ... 😀
....prepac...ze som sa Ti nemohla viac venovat....ani neviem..kedy si presne odisla....ja som bola bombardovana rodicmi... 😅 ...a z prace som sa dostala az okolo 15.00... 😅
...jooooooj.....tak sa na tyx malyx cervikov tesiiiim... 😵 😵 😵

ukana
2. sep 2009

aj my chceme tetu expertku druzinarku 😀 😀 my mame tetu XY, len som ju zhliadla, bola s detmi pocas rodicka na prechadzke, tiez mlada a pespektivna ako expi 😉 😉 😀

my sme este absolvovali nakupy podla zoznamu zo skoly, nebolo toho vela, vascinu pomocok mame zo skoly objednanych, ale nech mam vsetko z krku 😝

nicolmt
2. sep 2009

jooj bambule tak som si vas na stretku ani neuzila ked ta moja vrtula sa musi ist zasadne hrat na ihrisko ZA tym kde sedime my 😎 starnem 😝 😀
adiku drzim silno palceky nech mate zajtrajsiu skolku uz pohodovu 😉

julyb
2. sep 2009

Ahojte, ste mali stretko, no ste zlaté, mohli ste mi poslať sms 😝
Ja sa tiež teším ked pôjde drobec do škôlky, ja som tam chodila rada, tak dúfam že aj on si zvykne aj ked bez revu to asi nepôjde 🙂

abetka
2. sep 2009

ex- moja , ved to je normal, ze si sa musela rodicom venovat. Ved nas tam bolo ako maku a kazdy mal nejakych par otazok 😀
Uz mame veci do druziny podla papierika pripravene, len bol boj o vankusik 😀 😀 . Co si chcela zobrat, tak jej Tomas nedovolil a bitka bola na svete. No, ale esteze mame viac 😀 😝

bibinka
2. sep 2009

čaute, idem vás len pozdraviť a padám do postele. prvý deň v práci mi dal celkom zabrať, toľko nových vecí, úúú, som ani netušila, že aké všakovaké nástroje (chirurgické) existujú 😅 😕 😕

všetkým začínajúcim škôlkárom aj školáčikom prajem veľa úspechov a vytrvalosti a rodičom pevné nervy aby to spoločne s dietkami zvládli 😉 😉

ad stretnutie- nejdem, som chorá,letela som včera na pohotovosť a mám atb a po fyzickej stránke sa cítim asi takto 😝 😝

expertka8
2. sep 2009

....pockajte....abetka tu bude coskoro referovat moju pracovnu napln...... 😅 ...ved informatora bude mat
z 1.ruky... 😀
...milacikovia lucim sa.......zajtra aj ucim....tak cest praci a robote pokoj...nex sa ma deti nezlaknu 😉

...pozdravujeeeeem cele MK osadenstvo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu13
3. sep 2009

dobre ranko, veru mohli ste aj nam poslat sms...cely den sme boli doma....ale na skok by som prisla... 🙂 no nic...idem do prace...pekny den...
bibinka, u mna je to dtto so zdravot. stavom...ja som ako odstaveny citron...fyzicky i psychicky... 😖
exp...cest praci... 😉

pepies
3. sep 2009

dobre ranko .........
ake bolo stretko?
kde to je ta Katka vlastne? nie je to ta byvala Terka? 😉 /ci ako sa to tam volalo/?

ellab
3. sep 2009

Dobré ránko, ja už z robotky 🙂
stretko bolo fajn, deti sa pohrali, my sme pokecali 🙂 ešte teraz mám všade piesok 😝 😝
Katka je pri ceste do skanzemu, neviem, či to bola Terka...

saskarisko
3. sep 2009

Ahojte,
my sme vcera pre istotu nesli na stretko, a dobre sme urobili, lebo Riska vecer drapla choroba a dnes rano bol uplne hrozny. takze mame atb,a spolu s muzom sa liecia. 😔

uz si len fakt prajem, aby to nedostala Saska. este ju idem dat skontrolovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre