Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
6. okt 2009

adiku, Vito v pohode...zvlada to
bibinka, to poznam...kolotoc doma...kolotoc v praci...
a spachtos tak zavcasu isiel spat???
Lucka veceria a za 15 min. ide do hajan 😀

ellab
6. okt 2009

Moje deti sa ešte hrajú na dvore 😀 😀 😀

abetka
6. okt 2009

Natalke vsetko najlepsie 😵

zuzu13
6. okt 2009

moje dieta uz spi...druhe je von...mm pred telkou...tak idem sa venovat 😀

ukana
6. okt 2009

ahojte 😵
zuzu aj ja som bola na rodicku 😅 .......mne dieta este nespi 😠 😠 , zatial nevylieza z postele, len vykrikuje 🙄

bocmanka
6. okt 2009

😵 ja po dlhšej dobe, ale predsa...
dnes všetkým natálkam všetko naaaaj...
mali sme fázu úrazov a "psov", ale už je dobre...

zuzu13
7. okt 2009

dobre ranko
Lucka este spi, synator uz isiel do skoly...ja upratujem...
pomalicky idem budit slecnu, a sup do skolky...dnes ma caka maraton vybavovaciek po uradoch...a v tomto pocasi, sa mi moc nechce...ale musim...
pekny den 🙂

adiku
7. okt 2009

no zuzu veru to pocasie nie je bohvieco ale aspon nie je nejaka kosa, takze vela sily pevnych nervov a pod ho na urady, a bezabudni ze tu mas uvarenu kavu 😀

adiku
7. okt 2009

dievcata a dakujem za Natalku

zuzu13
7. okt 2009

apropo...vcera oslavovala Saska{ikulka} 3 rocky...takze vsetko naj... 😉

petka035
7. okt 2009

ahojte,no ja tiež dnes musím behať po uradoch, na socialku a tak, ešteže má moja mama poobednu,lebo potrebujem postrážiť kočík,kedže všade sú len schody, žiadny výťah ani bezbarierový prístup,a myslím že ten kočík by sa vonku dlho neohrial 🙂

ukana
7. okt 2009

dobre ranko 🙂
Natalke a Saske vsetko najlepsie 😵 😵

zuzu, ty upratujes rano o pol 7? 😕 🙄 🙄 .......poslem ti nejake sedativa, ak nemozes spat 😀 ...

ellab
7. okt 2009

Ahojte 🙂

julyb
7. okt 2009

Ahojte, oslávencom všetko naj 😵 😵 😵
Ela dnes idem kuknuť do športovej haly či je to cvičenie o šiestej a zajtra Rruky Nílu 😀

ellab
7. okt 2009

julyb - akurát som ti chcela písať 😉, že ruky nílu 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀 😀

saskarisko
7. okt 2009

Ahojte,
Natalke a Saske - vsetko najlepsie 😵

Petka - urad prace by mal mat bezbarierovy pristup, ak stihneme, tak ho chcem doobeda vyskusat 😅

zuzu13
7. okt 2009

ukana...dakujem...sedativa nemusim...ja upratujem, kym vsetci spia a potom mam pokoj...prave som prisla z mesta, cestou som nakupila na 3 dni, nakolko som v praci a ide varit aspon 2 chody, nech maju co jest... 😀

adiku
7. okt 2009

no zuzu ked ides tolko varit navar aj nam xixixixixixi aspon budu hody 😀 a to akoze budes v robote non stop 3 dni??

zuzu13
7. okt 2009

adiku, neviem...este mi maju volat...no a menu nasledujucich dni...gulas, a slivkove knedle 😀

adiku
7. okt 2009

mnaaaaaaaaaaaaam slivkove knedle aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem

petka035
7. okt 2009

saskarisko, no ale ja som bola na socialke kde sa vybavuju pridavky a tak, tam ako je pošta a tam bezbarierový prístup nie je,len kopa schodov a nechať kočík vonku ked je dnu aj oddelenie v hmotnej núdzi-no neviem neviem 😉

adiku
7. okt 2009

petka bezbarierovy tam urcite je, nachadza sa z boku budovy uz som ho par krat vyuzila 😉 asi si si ho len nevsimla

petka035
7. okt 2009

no asi viem, len ked ja som potrebovala ísť potom ešte o poschodie vyššie,ale tak dnu by mi ho hádam neukradli 🙂

saskarisko
7. okt 2009

Petka - bezbarierovy pristup je zboku, ALE dostanes sa az ku vratnikovi, ktory Ti povie, ze vytah nemaju a ani mat nebudu 🙄 🙄 . a na otazku,preco teda maju bezbarierovy pristup, ked sa na druhe poschodie aj tak nedostanem, som dostala odpoved, ze mam kontaktovat riaditelku 😠

ellab
7. okt 2009

saskarisko - fakt ustretovy pristup 😀 😀

ukana
7. okt 2009

chudaci vozickari 😒 😒

zuzu, sikulka 🙂 ja som robila cez vikend pirohy so slivkovym lekvarom 😝

abetka
7. okt 2009

no tak toto sa stalo tam aj mne, ale vratnik mi aspon bol ochotny postrazit kociar a ked som prisla, kociar som sice nasla, ale vratnik tam nebol, tak ho naozaj velmi postrazil 😠

lenkamt
7. okt 2009

ahojte 🙂

konečne mám pc 🙂

dodatočne všetko naj oslávencom 🙂

zajtra by som vás rada videla v parku pri moskve, okolo 16.00 má byť teplo 🙂

saskarisko
7. okt 2009

Leni - skoda. my uz asi na zajtra program mame, inak by sme dobehli

pepies
7. okt 2009

ahojte, aj ja sa hlasim, ale nemam nic nove, iba to, ze sa mozno budeme stahovat, ale este nic nie je iste, tak drzte palce, nech na to vyjde 😉

Oslavencom vsetko naj 😉

Lenka, aj my by sme dobehli, ale pre nas je to nic moc - tie atrakcie su iba pre vacsie deti - ani s prepacenim pokakana hojdacka pre najmensich tam neni 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre