Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
29. okt 2009

Leni idem este dokoncit motylikov,,,,,macko je taky krasny,,,, 🙂

lucxy
29. okt 2009

inak toto je uzasne pocasie,,,,fujjj nechcem ho 😠

jesing
29. okt 2009

Ahoj babeny, takže pre identifikáciu.... 😉 Som Veronika, s mojou skvelou dcérkou Nelinkou tvoríme pár už 17m. a akosi stále nenachádzam v MT nejaké zlaté osôbky na pokec a tak. Takže som rada, že rozširujeme komunitu Martinčaniek. Ďakujeme za uvítanie a zatiaľ prajeme všetkým krásny dník 🙂 🙂

zuzu13
29. okt 2009

hello
jesing dufam, ze si uz nasla .... tu su same zlate osobky...vsaak? 😀 😀 😀
teraz je to s tymi chorobami ako na beziacom pase...lucxy, veru aj u nas sa tocia bacily len taky fukot...ja uz mam navareny prieduskovy cajik...takze ideme sa preventivne dopovat...no a taka hruska, slivka v tekutom stave...noo... 🙂

nicolmt
29. okt 2009

no becherovka asi zabera...mne este tiez nic nieje 😝 baby co ste to vy vlastne pili 😕 😀
jesing vitaj, konecne aj daka mala sparingpartnerka pre saru 😉 nebudu ju lucka s lenkou gulickami po hlave mlatit 😀 😀 😀 😀
u nas divna choroba pokracuje, cez den ok, viac kasle (co som jej dala sirup na vykasliavanie 😝 ) ale v noci zas horucka, brutal rev pol hodky, horuca ako pekac, ani som jej nemerala teplotu bo by som bola este viac v strese, cely cas som ju chodila kontrolovat ci je ok, a prosim pekne este stale spi 😕 chudatko moje ☹
inak ako to riesite s dvanim liekov? lebo sice ma brat 3x denne kazdych 8 hodin, ale rano som jej nedala kedze spala, vsak o siedmej ked normlane vstava by jej stacilo ale takto 😕

petka035
29. okt 2009

ahojte som sa tu dlho neukázala,kedže mojej malej sa akosi nechce spávať a sama v postielke nevydrží,sú ťažké tieto začiatky🙂

ellab
29. okt 2009

Ahojte 😉
ja som si dala coldrex a celkom fajn 😉 deti majú prázdniny, len neviem čo s nimi v takom počasí, asi pojdeme poobede do McDonaldu 😝 lenka - doniesieme ti rolku? 😀 😀 😀
jesing - vitaj 😉

lenkamt
29. okt 2009

Ellab - dones mi rolku 😀 😀 😀

lenkamt
29. okt 2009

Nina - asi sme pili grepový džús a tonic alebo čo 😀 ani mne nič nie je dala som si teraflu 😀

lieky som dávala v spánku ak to tak vyšlo 😉

navarené, ožehlené, o 13 idem do mesta a potom fakt neviem čo, lebo ešte aj moja naj opatrovateľka si odišla do stovežatej 😅 😀

takže by mi bodlo keby nabehla Ellab s chalanmi a rolkou okolo 16 😀

adiku
29. okt 2009

chorobkam skore uzdravenie, no u nas uz mm takmer zdravy ja tiez a deti klasika kasel a kasel, vcera som bola s dankom aj u dr. zase mu robila vyter aj krcne sme absolvovali nosna mandla to nie takze si dr. mysli ze treba zvazit imunologicku liecbu, som zvedava co na to povie nasa doktorka a tiez aky bude vyter uz zajtra by sme mali vediet

ellab
29. okt 2009

lenkamt-sa nebojíš našej návštevy??? 😀 😀 😀 😀 rolku donesiem, ale asi skor, okolo 15 hod., moze byt?????????????????????

julyb
29. okt 2009

Ahojte,

Jesing vitaj 😉

Petka aj môj drobec bol taký, že zle spával a zostalo mu to až dodnes 😀

Nina, ja som lieky tiež dávala aj v spánku, nám to tak blbo vychádzalo o tretej, tak som zobudila naliala do neho a spal dalej 🙂

Tu sú fotky z Paríža, kto chcete kuk:
http://www.facebook.com/album.php?aid=42986&id=...

zuzu13
29. okt 2009

to co ste tu vsetci chori????
nicol, aj Lucka ma take stavy...cez den ok...a v noci sa dusi kaslom... fnuk...
a co sa tyka liekov, drzo a sproste som to dala vtedy, ked bolo treba...neriesila som ziadne spanie...ked musis, tak musis...xixixi

lenkamt....co???grepovy dzus a tonic????hmmm...zamyslim sa...hmm...tak tomu neverim... 😀 😀 😀
navarene, pracka perie, upratane...dieta ml. nespi,besnie so svojim surodencom...ale aspon mam pristup k netu 😀
adiku, treba ist...aspon si budes ista...ci alergia, alebo ... nic ma nenapada.... 😅
ellab, lenka...aspon mi prezvonte...a zakyvam vam z balkona... 😎

lenkamt
29. okt 2009

všetci nie sme chorí 😀 Zuzu - gin v tom grepe/tonicu ani nebolo cítiť tak neviem či nás tí barmani neklamali 😀

Ninuš - po zobudení dávaj sirup na odkašľanie /rozpustenie hlienov/ musolvan, solmucol, solvolan.... pred spaním treba dať zase na útlm ja dávam stoptussin a naposledy som jej dala aj fenistil a vôbec ju v noci nedrhlo. na prsia eukalyptovú mastičku, riadne vyvetrať na radiátor riadne mokrý uterák.
ak bude vysoká horúčka určite daj diazepam - aj bude spať aj je to stiahne, no a striedaj nurofen a panadol 😉

ja som bola v meste a chcem ísť do tulipu, ibaže teraz neviem či tá Ellab príde alebo čo 😀

Jesing - ešte nám napíš kde v mt bývaš a či sa k nám pridáš na stretká s deťmi prípadne bez detí 😉

Peťka - Ninka je ešte malá, neboj naučí sa poriadku 😉

petka035
29. okt 2009

lenkamt, no hádam sa naučí,teda bude musieť 🙂 teraz pýta jesť a potom hádam pôjdeme kočíkovať, ak nezačne liať 😠

jesing
29. okt 2009

lenkamt... jasnačka s ...aj ...bez 😀
Ako to tu sledujem, tak je boom chorôbok, no my sme ok už vyše týždňa, tak dúfam, že imunita je zasiahnutá.

jesing
29. okt 2009

inak som zabudla 😅 , lokalizujem sa na mč. Jahodníky

lenkamt
29. okt 2009

dobrý večer,

Jesing - no tak to máš nás ľadovčanky pod palcom, alebo my teba? 😀

dnes Lenisko vyliezlo na Verčin stôl pod oknom a otvorila si ho, skoro ma porazilo keď som ju tam zbadala 😔
Saskarisko , prosím ťa kde si zohnala tie poistky na okná????

a vyhlasujem Ellab za moju náj kámošku na dnes, bo mi až domov zadara doniesla kuraciu rolku 😀 má u mňa niekoľko ginov 😀

martina7905
29. okt 2009

AHOJTE ZIENKY CHCEM SA VAS SPYTAT MOJE DIETA MA 93CM A 16,5KG CHCEM VEDIET CI JE TO VELA NA JEJ VEK ALEBO NIE POVEDZTE PROSIM SVOJ NAZOR CHCEM VEDIET CI NIEJE MOC TUCNA DAKUJEM 😉

saskarisko
29. okt 2009

Ahojte,
hm, dnes ste to tu roztocili 😉

Ninus - ak Ti Sarka zvladne aromalampu, tak do nej kvapni eukalyptus alebo borovicu. a detska mast na prsia sa vola koalka. inak detto ako Lenka. a lieky podavam aj v noci v spanku. ale pri prisune hocijakych atb som uplne na toto obdobie vylucila mlieko, pretoze povacsine ho Risko vyvratil

Leni - Winktrade Prievidza. http://www.winktrade.sk/

Petka - pockaj, pockaj, vsetko pride. Ja som zacala davat Sasku spat do postielky len minuly tyzden (doobedie), poobedie vobec nehrozi, a vecer v pohode. inak obedny spanok spava na balkone

July - no foto perfektne. zaspominala som si na Pariz 😵

Bocmanka - mna osobne ten kocik moc neoslovil

ellab
29. okt 2009

Ahojte 😉
july-krásne fotky, hned by som isla 😉
lenkamt - na ten gin sa tešííím 😀 😀
dnes som stretla lucxy v akcii - odporúčam malé tesco 😀 😀 😀 sme ani v rade nečakali a manželovi som ukázala ďalšiu moju sympatickú kamarátku 😉 😉
zajtra odchádzame na víkend do tatier, tak všetkým prajem kráááásny víkendík 😉 papa

lenkamt
29. okt 2009

Kati - dík, idem to objednať.

aaaa zabudla som pochváliť Julku 😔 ja neviem čo som taká oťapená 😝

idem ležkať k telke a konzumovať rolku 😀

petka035
29. okt 2009

saskarisko,no moja malá spí v svojej postielke,ale sama nezaspí.Vždy kontroluje pootvoreným očkom či je niekto pri nej taká malá a už taká prefíkaná 😉

jesing
30. okt 2009

😀 lenkamt- no jasné, zo zákulisia ticho pozerám a zhodnocujem 😀 pekný deň všetkým

lenkamt
30. okt 2009

ahojte 🙂

Jesing no mala by si sa "odtajiť" 😉

dnes vyzerá že bude pekne, tak snáď vybehneme na chvíľu von 😵

lucxy
30. okt 2009

ahojte krasky,,umyla som okna vosla do mna daka nalada ze ich musim umyt,,,,a prave jem kapustnicu
vonku je krasne ale dost chladno

julyb
30. okt 2009

Boli sme vonku skoro dve hodiny, uff mám dosť, ale je dnes krásne 🙂

čo plánujete na víkend????????????

Lucxy asi si mala pocit že je jar, tak si sa dala na jarné upratovanie 😀

Martina no nevidela som tvoju malú, ale môj syn má približné rozmery, trošku menej asi a má rok aj pol 😀

Elle pekný víkend, užite si to v Tatrách 😵

anculka
30. okt 2009

aaaahojte!

anculka
30. okt 2009

julyb som Ti dnes mavala s auta.

adiku
30. okt 2009

ahojte tak nas vyter dopadol dopbre chvalabohu cize uz len asi tyzden brat solmucol a bude dobre teda dufam ale do skolky ze ho zatial nemam davat tak este teda tyzden vydrzime

inac vonku naozaj super len ten vietor je dost silny ale boli sme sa prevetrat aj my

Martina nas Danko ma tolko ako tvoja meria 98 a vazi 14,5 je tazko posudit podla toho co si napisala ci je alebo nie je tucna mne sa to nezda, ale ak mas pocit ze jej je trosku viac odkonzultuj to u dr. aj ked si nemyslim

a aj ja vitam nove kobylky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre