Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
15. mar 2009

dobre ranko vsetkym, rychlo som nakukla, tak prajem vsetkym pekny den 😉

matica2
15. mar 2009

ahojte 😉 bola som niekolko dni mimo ale uz som doma.

zuzu13
15. mar 2009

hello
kde to viazne? 😀

tak prajem peknu nedelu... 😀 😀 😀

abetka
15. mar 2009

no fakt zuzu viazne to tu 😒
Musis viac pisat 😀

adiku
15. mar 2009

baby to co je zase vonku??? ma porazi myslela som ze to bude poobede lepsie ale nic esteze sme vcera boli dva krat dost dlho vonku

adiku
15. mar 2009

chcem teplooooooooooooooooooo slnkoooooooooooooooooo

lenkamt
15. mar 2009

ahojte, ja som sa včera tešila že dnes umyjem okná a prd z toho 😝 😀
tak som piekla - kuk fotky 😉

no a tiež chcem teploooooooooooooooooooooooooooooooooo a slnkooooooooooooooooooooooooooooo 😀

zuzu13
15. mar 2009

ahojte...co je vonku?nasej Lucke nevysvetlis...my sme boli doobeda 2 hod. von.,..a poobede dalsie 2 hod. s dazdnikom....lebo ona musi vyskusat novy dazdnik....tak sme mali prechadzku v dazdi... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prave sa kupe ...a zaroven veceria vo vani... 😀 😀 😀

matica2
15. mar 2009

pozrela som počasie a je to prúúúúser 😠 som sa nemohla na to pozerat ta rosnicka to má u mna nahnuté za tie kraviny čo trepala. ja uz mám na sneh alergiu 😒

zuzu13
15. mar 2009

😀 😀 😀 matica....kliiiidek...este nie je ani april... 😀 😀 😀

matica2
15. mar 2009

no ved by nevadilo keby napadol a aj sa celu zimu drzal ale to zasnezovanie a odmek a to dookola ma privadza do zúfalstva 😝 a vyzeralo tak nádejne že je tomu koniec ale zaseee napadlo 😖

saskarisko
16. mar 2009

Dobre ranko,
uz je april ??? 😕 😝 , bo podla pocasia to tak vypada.

Teplo, a slnko chcem uz aj ja. sice teraz aspon Risko daleko na prechadzke nezdrhne, ked je nabambuseny, ale uz chcem teplo.

Ja som uz zacala velke big pranie Saskinych veci, tak sa potom tesim na to zehlenie 😝

Lenka - dam Ti upiect v juli tortu pre Riska, ked sa tak nudis (len nie zo srdieckami)? 😀 ale tvoj vytvor sa mi
paci.

saskarisko
16. mar 2009

Ozaj, a co sa kupuje ako darcek na 1. sv. prijimanie pre 9 rocnu slecnu ? 😲

lenkamt
16. mar 2009

čaute 🙂

Matica - nahnevala ťa rosnička? 😀 ja už počko ani nepozerám, lebo by ma švihlo , no a uznajte bola by ma škoda 😀

Sari - ja by som kúpila retiazku zlatú 😉 a tortu neviem, to bol prvotný výtvor potiahnutý z cukríkovou hmotou, takže ešte sa to musím naučiť nafarbiť, možno by sa dal aj nejaký vláčik namiesto srdiečka 😀

nicolmt
16. mar 2009

cisty april toto pocko 😠

zuzu hodim ti dotaz do IP 😉

ozaj a kde sa stratila Julyb 😕 ci uz su prestahovany?

lenka no kraaasna ta torta, veru skoda by ta bola..len trenuj sara ma v maji narodky 😝 😉

sasi sa to uz krati, chvalabohu ze 😉 ak by ti potom dake vecicky chybali staci povedat 😉 plne karbice tu mam 😲 zatial cakaju na kamoskyne babo..ale kedze sa dako nevybera ani len na cestu ☹ zapoziciavam komu sa zide, vsak take krpate sa ani neobnosi 🤐

nicolmt
16. mar 2009

leni a tie bycikliky-trojkolky co maju dvojky..ako si spokojna? chcem cosi take kupit sare na narodky..ze ci to vyuzijeme..sa mi zda este taka krpata na to 😲 😀

pepies
16. mar 2009

ahojte,
krasne aprilove doobedie prajem................

july je uz prestahovana ........... asi nema moc casu na forum ....... 😉

bocmanka
16. mar 2009

😵 matica....že alergiu na sneh...no ja som ešte v nedeľu lyžovala v jasnskej doobeda s markom a potom akoby uťal, pršať doteraz neprestalo, to fakt mieni byť celý týždeň takýto????
ma švacneeeeeeeeeee...už nech je teda jar...lyžovačky stačilo....
spokojné?
bocmanka už nelyžujeeeeeeeeee, tak prosím jaaaaaaaar!!!!! 😎 😎 😎
😎
a slnkooooooooooooooooooo
aby sme sa mohli parádiť....
krásna foto...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

bocmanka
16. mar 2009

http://eshop.babyportal.sk/catalog/product_info...
chystám sa romy kúpiť okuliare a klobúk, máte s nimi niekotrá skúsenosť...prídu mi praktické, ke´dže sú posúvateľné...a na leto ako stvorené, chcela by som byť pri mori aspoň mesiac......júúúúúúj aj leto chcem

pepies
16. mar 2009

boc.... krasne foto............

aj my sme boli v Jasenskej, ale v sobotu, bolo krasne, konecne sme vytiahli sportovy kocik, len maly bol z toho taky vyteseny, ze vobec nechcel spat ............ 🙂

nicolmt
16. mar 2009

a my sme boli v sobotu na chate https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... postavili sme snehuliaka, pofotili tak teraz len tu jar privolavat 😎

bocmanka
16. mar 2009

nicol, sárinka je nádhernáááááá a v bundičke od nás ako princeznička....len teraz neviem neviem či nie je zamrznutá princeznička pri snehuliakovi alebo tá ja sa to volala z filmu mrázik????

nicolmt
16. mar 2009

boc ja by som to videla na marfusku 😀 ked jej svieti do tvare, sa presne tak ksichti 😀 😀
no a budicka je super truper, celu zimu sme sa zmestili a este stale je dobra a aka krááásna k tomu 🙂 i ked od vas mame vsetko krasne 😉

lenkamt
16. mar 2009

Nicol - minulý rok to bolo fajn, lebo len sedeli a nechali sa voziť, tento rok sa bojím že to už nevyužijeme, lebo už chcú samé,samé 😀 teraz by sa nám zišli klasika odrážadlá, tak skúsime tie opierky nôh a tyče odmontovať 😀
Sárka je šikovníček ona by už od roka zvládla odrážadlo 😉 v sobotu sme boli na návšteve a "vozili" sa po byte dve hodiny 😅

saskarisko
16. mar 2009

A ja som aj rozmyslala, ci sa uz Julyb prestahovala, ked nevidno ich auto pred domom
Nicol - Sarka je na fotecke krasna 😉
Mne sa minuly rok celkom trojkolka osvedcila, a tento rok ideme dat dole tiez opierky noh, ale rucku si necham pre istotu 😅 , a odrazadlo musime zobrat od rodicov - minuly rok bol zaujem 0 bodov

pepies
16. mar 2009

nahadzujem nejake nove fotky, takze nech sa paci fotky z minuleho vikendu v Tatrach, moc sme toho nenafotili, bolo otrasne pocasie, prsalo ....... ☹

http://picasaweb.google.sk/petra.job/Tatry#

matka26
16. mar 2009

ahojte,
som tu sto rokov nebola a teraz som vas dllllllho citalal 😀
pepies super fotecky, maly sa mi hrozne podoba na teba 😉
veru pocasie je hrozne, aj ked soboticka bola naozaj nadherna, co sa slniecka tykalo 😉 a dnes nas von poriadne prefukalo 😠

pepies
16. mar 2009

matka myslis ze sa podoba na mna? praveze cely tatino - aspon tak hovoria, len neviem, po kom ma rysave vlasy a modre oci, doniesli sme si ho z Egypta, tak sa ma muz pytal, ci som predtym nahodhou nebola niekde v Irsku ...... 😀
ale je to jednoznacne mix nasich genov 😉 myslim ze ma nieco aj zo mna aj z mangela ......

bocmanka
16. mar 2009

pepies...jak keby som tvoju mamu videla, fest podobaaaaaaaaaaaaaaa..a tie parohy 😀

pepies
16. mar 2009

boc..... to myslis mna,ze sa na nu podobam, to ano, som cela mama, segra zas zevraj cely otec 😝
tie parohy dufam ze v rodine nemame 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre