Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
25. mar 2010

caute, my sme boli nakoniec pesi v Kosutoch u nasich, takze mesto sa nekonalo.
Ela ta sobota plati? Robo ma sice sluzbu, ale vsak ja budem pit 😝

petka035
25. mar 2010

Ahojte.Bola som tu kedysi dávno 😝 ked sa mi narodila malá,no akosi som nezapadala,kedže sme chodili von len kočíkovať a potom hajde domov 😅 aj teraz pozerám,že všetko sú tu už väčšie detičky.Tak hádam sa môžem ešte pridať, hm? 🙂

lucxy
25. mar 2010

cau petka,,,v ktorych koncinach byvas? 🙂 mala je zlata

saskarisko
25. mar 2010

Ahojte,
tak my sme nakoniec skoncili na zahrade, kde sme troska hrabali, a strihali (au, moj malicek 😅 ), a troska som fotila. a teda, niektore fotky by boli super, keby som miesto na Riska alebo na Sasku neostrila na okolie, vsakze 😠 no nic, musim skusat, skusat, skusat a ucit sa 😀 😀

Expertka - ja som najprv nevedela, ci to niekto na nas trubi, ale ked si zakyvala, tak som si domyslela. a prezradila ta tvoje vlasy 😉. a myslela som si, ze byvas vyssie na Podhaji

Petka - v klude sa pridaj
Baby, vy tak intenzivne cvicite, ze vas za chvilku ani nespoznam 😉
aj pre ostatne citajuce, nebojte sa prispievat, ved nehryzieme. a cim nas bude viac,, tym lepsie (ostatne baby mi daju urcite za pravdu) 😉

petka035
25. mar 2010

lucxy,saskarisko dakujem🙂 a bývam na ladovni

saskarisko
25. mar 2010

no, musim to dat aj sem
tak tomuto sa hovori dokonala marketingova strategia a reklamny tah. a hlavne si vsimnite cenu, a pocet objednavajucich
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6635426&tab=0

ellab
25. mar 2010

petka-vitaj 😉
pepies - jasné platí, ste vrelo očakávaní 😉 však super, že budeš môcť ty piť 😀 😀
my sme mali dnes peknú návštevu, manžel je namotaný na ružovú 😀 😀 😀
saskarisko - neboj, ja to cvičenie, hneď doma dož..... 😝
bibinka - držím palce nech ti to dobre dopadne 😉

ellab
25. mar 2010

saskarisko - taká peňaženka na rozmnožovanie eur by sa mi zišla 😀 😀 😀

saskarisko
25. mar 2010

Ella - mne tiez 😀 ale zatial mam pocit, ze sa rozmnozuju hlavne predavajucej (ako vravim, vyborny marketing baba zvolila. este ma v ponuke take styri)

saskarisko
25. mar 2010

Ella - a na tej ruzovej treba zacat pracovat, co najskor 😉

lenciatko
25. mar 2010

Petka - ahoj, aj ja som sa sem pridala len pred tyzdnom. 😉 Este sa vobec neorientujem v menach maminiek, deti,....

Cvicenie - ja chodim raz do tyzdna, ale aj to nie kazdy tyzden, ale doma to poriadne dozeniem. Denne zjem minimalne 1 velke balenie Kindercokoladiek alebo si upecieme s Vikinou kolac a este ten den zjem polku plechu a an druhy den dotlacim tu druhu. 😀 Ale asi vdaka kojeniu este moc nepriberam a tiez dost sa nabeham za Vikinou, takze pohyb mam. 😉

petka035
26. mar 2010

Ellab dakujem 🙂 Lenciatko ani ja sa neorientujem 😉 ale tak hádam sa to zmení.Ja som cvičila každý den ale doma,len teraz som nejak polavila a ako som skončila kojiť tak hned nabehlo dákych 5kil 😕 tak od dnes dieta(to si hovorím každý den 😅 )
Cvičiť by som niekam chodila ale neni s kým a samej sa mi nechce 😝

ellab
26. mar 2010

Dobré ránko 🙂
petka - tak sa pridaj k nám, my chodíme cvičiť v stredu o 17:30 do harmonie 😉

petka035
26. mar 2010

Ellab do harmonie to mám dosť daleko 😅 a kolko trvá to cvičenie?lebo o pol siedmej už kúpem malú a ide spať 😝

lenkamt
26. mar 2010

ahojte.

my sme boli včera na prepade v mexiku 😀 😀 😀 a veľmi sa nám tam páčilo 😵

Petka - vitaj, teraz sme tu jasná prevaha ľadovčaniek 🙂

musíme dať zoznamovacie stretko s deťmi v parku, potom dohodneme aj chmeľové 😀

petka035
26. mar 2010

lenkamt som rada,že som Vám zvýšila štatistiku 😀

ellab
26. mar 2010

petka - cvičí sa hodinu 😉 ja chodím do harmonie z vrútok, tiež nič moc 😝
lenkamt - aj nám sa páčilo 😉
dnes feest hic 😎 😎

petka035
26. mar 2010

No možno by som si to vedela nejak zariadiť, musím to premyslieť 🙂

saskarisko
26. mar 2010

ahojte,
Leni - raz si davala Boc link na nejake slavnostne jedlo, resp. jedlo, ktore by sa hodilo na oslavu. nemas ho este niekde ???

a vonku je fajneeee, ja rychlo upratujem, kym Saska bude spat, tak zbucham polievku. a potom fujazd von 😉

saskarisko
26. mar 2010

Petka - ja nechodim s babami cvicit, bo mi to casovo nevychadza (tiez nam tam v tom case pada kupanie, krmenie ...). takze cvicim doma, ked sa da

petka035
26. mar 2010

saskarisko no veru nám by vyhovovalo skôr doobedné,len kde dať deti 😝 teda ja len jedno

petka035
26. mar 2010

ja som si chcela dnes zacvičiť,ale čakám kým pride domov mm 😠 malá mi už plače tak jej idem dať presnidavku

lenciatko
26. mar 2010

No baby, tak dnes fakt krute prebudenie.....v obyvacke mam mravce!!!Nestiham ich hubit. Zo dna na den vela mravcooooov!!!!!Fuuuuuuuj!!!!!

saskarisko
26. mar 2010

Lenciatko - cerstva mata, alebo domceky pre mravcov

lenciatko
26. mar 2010

😀 Tak chovnu stanicu pre mravce prave neplanujem. 😀

saskarisko
26. mar 2010

Lenciatko - to nemusis. to su take domceky, na odchyt 😀 😀

petka035
26. mar 2010

bože moja herečka vyhadzuje cumel z kočíka a škrieka ako pterodaktyl,kto mi ju príde uspať? 😀

pepies
26. mar 2010

caute zienky,

Petka - moja menovkyna, vitaj .... Pterodaktyl? to je co preboha? 😀 😀 😀 😀 😀

Ela ja som namotana na ruzovu uz davno, staci, ked vidim tie krasne vecicky na oblecko pre babu trebars aj v Tescu, tak som schopna uz dopredu nakupovat .................... Takze zajtra Ti volam, jo? ked sa maly vyspi, prisli by sme ........ okolo 14-15. 😀 Dufam, ze Robertino nebude mat vyjazd. Myslim pracovny .............. Lebo vacsinou to tak je, ze ked chceme niekam ist, tak mu volaju ..........

Ja mam od rana migrenu sprevadzanu grcavymi javmi, maly na mna kukal, ze co to robim, ale bolo mi hrozne, tak ma svokrusa odbremenila a zobrala maleho k nim domov ................... tak si idem lahnut........

tak pekny dnik vsetkym 😉

petka035
26. mar 2010

pepies dakujem 🙂 pterodaktyl..hm...nejaké lietajúce zviera z čias dinosaurov čo vydáva zvuk ako moja malá 😀

pepies
26. mar 2010

čo poviete? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre