Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

katka0210
3. júl 2010

@lenkamt Aho Leni, kde dnes budete? Mám ešte Vaše tričulko...

katka0210
3. júl 2010

@saskarisko ahojte, kde sa dnes chystáte?

saskarisko
3. júl 2010

ahojte,
@katka0210 - Doobeda balim, a poobede ideme pre Riska k babke a dedovi. a v noci vyrazame 😉

katka0210
3. júl 2010

@saskarisko
ja sa na chvílku zastavím asi o16, vrátiť loptičku, stačí, keď prehodím na dvor ak nebudete doma?
Držte sa tam a šťastnú cestu 🙂

saskarisko
3. júl 2010

@katka0210 - ano, staci. a dakujeme pekne 😉

saskarisko
3. júl 2010

@katka0210 - inak nam ta lopticka ani nechyba, takze ak by sa ti nechcelo, zoberieme si ju az ked prideme

katka0210
3. júl 2010

@saskarisko
🙂 tak dobre, hlavne si nič nezabudnite, budeme na vás myslieť, idete na dva týždne, však?

katka0210
3. júl 2010

Bože baby ste počuli ako to dopadlo s tou malou Simonkou, čo sa stratila? ☹
Slzy mám na krajíčku... že ju nasnímala nejaká kamera ako ide s matkou popri rieke a že ju tam aj sotila, to nieje ani matka, to je hyena ☹

mimikuku
3. júl 2010

@katka0210 mala je mrtva ☹ nasli ju 2 km od Hlohovca pri rieke ☹

ukana
5. júl 2010

baby, kto má kontakt na opravára pračiek, pošlite IP..súrne 🙄 🙄 nežmýka tá sviňa 😠 😠 a tečie 😠 😠

bocmanka
5. júl 2010

@ukana...
skús zajtra ráno hore v priore sa spýtať, ten pán čo tam predáva nad bežiacimi schodami tie príslušenstvá do chladničiek, vysávačov..atď. myslím aj opravuje, aj našej pračke takto šiblo presne v lete pred rokom, tesne pred dovolenkou a spravil to hneď...
ale číslo nemám..

ukana
5. júl 2010

@bocmanka dík...jedno číslo mám, ale tí neopravuju náš typ práčky, tak skúsim tam 😵 ..keby bola stará, tak kašlem na to, ale má len tri roky 😖 ešte by mohla poslúžiť 😒

lenkamt
5. júl 2010

ahojte.
MARTIN – Servis pračiek, sušičiek, umývačiek, varnej techniky, Ferček Miroslav, Š. Šikuru 60, 036 01 Martin, elspofercek@globtelnet.sk, tel.: 043/4283 964, 0905/618 480

OPRAVOVŇA PRÁČOK A ELEKTROMOTOROV Junas Dušan Medekova 20, 03601 Martin elektro-
servis. Tel.: 043-430 01 15, 043-430 01 16 ...

a na záručnom nemáš uvedené nejakých opravárov, lebo ja som volala takému na ľadničku a prišiel aj mimo záručnej opravy 😉

Kati, neviem kde sa stretneme, keď je takéto počko, ale cez týždeň by sme sa mohli aj v parku pri moskve 😉

ukana
5. júl 2010

@lenkamt dik...ten prvy nerobi nase pracky, toho som nasla aj ja, ale skusim toho druheho.....a zarucny som nenasla 😔

lenkamt
5. júl 2010

idem do papierov pohľadať toho môjho 😉

lenkamt
5. júl 2010

0905 217 797 pán pohl - prišiel opravil, šikovný 😉

zuzu13
5. júl 2010

fíha tu sa perie...opravuje 🙂 no ukana, čo si čakala, že ti práčka vydrží dlhšie? 😀 😀 😀 ved dnes sa všetko vyraba tak aby vydržalo záručnu dobu a potom sa to pokazí... neviem ako to robia...ale nám sa v tomto darí poriadne... chvalabohu pračka perie a žmyka už 7 rok 🙂 ale mm ju už mal asi 5 x rozobratu 😅
cez týžden nám doslúžil vysavač...ale už zase ide...ešte dobre, že mám doma dvoch šikulkov 🙂

😉

lenkamt
5. júl 2010

ja mám práčku od 1999 😀 a pokazená bola len raz aj to preto že som zle zavrela bubon a on sa pri praní otvoril a zasekol 😝 inak nepoužívam žiadne calgony ani nič, raz za čak kúpim taký čistič na práčky a pustím práčku naprázdno len s tým. tak som zvedavá dokedy vydrží chúďa moje statočné 😀

zuzu13
5. júl 2010

lenkamt, to je super...my tiež nepoužívame žiadne prípravky...ale raz za 3 mes. dám na vývarku do prazdnej pračky 2l octu.... xixixi...

ukana
5. júl 2010

@zuzu13 aj ja tak čistím s octom, Lenka, už som sa dopracovala k opravarovi, zajtra ráno príde 😵

toto je naša tretia pračka, sme spolu 12 rokov, takže to vychadza tak priemerne jedna na 4 roky 😠 😠 😠 inak všetko ostatné funguje, telku sme mali 12 rokov, ladnička má 9r.
snád to nebude nič vážne ☹ a drahé 😝

doseti
5. júl 2010

@ukana akú zn.pračky máš ked neopravuje takú? lebo ja som tiež volala p.Ferčeka (zatial 1x)...my máme whirlpool a má 13rokov!!!..tiež som prekvapená že tolko vydržala 😕

ukana
5. júl 2010

@doseti, máme Indesit 😉 aj whirpool sme mali, tiež sa pokazila 🙄

doseti
5. júl 2010

@ukana tak som mala dobré tušenie že to bude indesit 😒 svokra ju mala a tiež boli s nou furt problémy...ale whirlpool som zatiaľ nepočula žeby boli problémy...možno tie novšie typy už hej...lebo fakt už teraz čo sa vyrába je všetko na 2-3roky ☹

tak nech ťa nestojí veľa tá oprava a hlavne nech sa to dá opraviť 🙂

julyb
6. júl 2010

Ahojte,
už sme doma z Chorvátstka, bolo úžasne, krásne počasie , teplé more, Matúško si to užil a aj cestu zvládol v pohode 😀
čo sa dnes chystáte robiť v tomto peku?

adiku
6. júl 2010

ahoj julyb tak Vas vitam doma a kde ste to presne boli??? daco sa mi mari ze Umag... daj nejake foto a co ideme robit?? to este neviem urcite vonku ale co a kam netusim...

ellab
6. júl 2010

Julyb - vitaaaaaaaj 😉 tešíme sa na fotky 😉
ja som dnes v robotke, feeest sa mi nechce, skoro po týždni voľna 😝

zuzu13
6. júl 2010

julyb vitaj 🙂

ellab,ja tiež prvý den...ale po 3 týždoch...uff...ale ostala som robit doma 😅 , no zajtra už musím ist do ZA 😖

Lucka je dnes po 3 týž. v školke...tak sa ráno tešila 😀 , za chvilku pojdem pre nu, nech ma nechytí nejaký lejak...teraz to trošku ustalo...tak to hádam stihneme 🙂
Syn je na poobednej...prvý krat na brigade a rovno poobedna 😀

Pekný den

😉

ellab
7. júl 2010

Dobré ránko 🙂
dnes je vonku ale hnusne 😒
pred 9 rokmi sme mali svadbu, boože ale to ubehlo 😅

ukana
7. júl 2010

@ellab , my máme o týžden 9 rokov, bolo asi 35C v tieni..... 🙂 😒

ideme dnes asi do DK do aquaparku,podám referencie 😎

bocmanka
7. júl 2010

čaute,
ja mám chlapcov tento tt v biblickej škole na dennom tábore, sú úplne nadšeníííí
🙂 🙂
sranda svadbové výročia, aj my sme mali v júli a tiež budeme mať o chvíľu 9 rokov..
že pozdravujem aquapark v dk...
a kedy dáme dáke stretko baby?..ja som vás ešte všetky ani nevidela?????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre