Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
3. apr 2009

pridávam aj ja gratuláciu k meninám...
lenka, keď skončíš, prebehni vedľa...tam treba tiež poumývať 😉

lenkamt
3. apr 2009

no vtipná dievka si ty, a ani si sa zo začiatku nezdala 😀

asi to odložím na zajtra - Verča mi zobrala môj mobil namiesto jej, tak musím skočiť do školy, lebo som ako bez ruky 😀 čo ak mi budú volať nápadníci??? 😀

zuzu13
3. apr 2009

😀 😀 😀

anculka
3. apr 2009

ahojte! my sme sa prave po preplakanej noci vratili od Doctorky, a ideme na usne(lebo ze ich ma zapalene).
Neviete nahodou dokedy su na usnom a ci tam byva vela ludi? 😉

anculka
3. apr 2009

aj my zelame Riskovi vsetko najlepsie!!! 😉 🙂

zuzu13
3. apr 2009

ancul, ahoj...Laurinke prajem skore vyliečenie...moje maličke... 😉

nicolmt
3. apr 2009

okna? to myslite vazne? vsak toto last week som prala zaclony, to by hadam aj stacilo nie 😝 😀
u nas je este zima..slnko svieti az okolo obeda takze nemozem 😎 pockaju zajtra na ocka 😝

julyb
3. apr 2009

Ahojte,
Richardom všetko naj a Laurinke skoré uzdravenie.....čo sa dáva ked bolia ušká ani neviem, ževraj je to riadna bolest 😒
Baby nasprostastá otázka, zajtra ideme na Donovaly, môžem malému ráno spravit obed a preniest mu to v nejakej nádobke???nepokazí sa to???? tam už variť nestihnem a kupované mu velmi nechutí.....
No k upratovaniu záclony nemám a nikdy ani nebudem mat a cez okná este vidno, ale umývali sa nedávno pri stahovaní...
Peti v ktorej cukrárni si bola????

zuzu13
3. apr 2009

ja som davala na uška aloe...odlomila som z kaktusu, vytlačila šťavu na tampon a na noc dala do ucha...
julyb, nepokazí...pokiaľ nespravíš niečo s mliekom...to by som neriskovala, ale mäsko, zeleninka, ryža resp. zemiak, cestovinka...vydrží 😉

julyb
3. apr 2009

dík Zuzu 😉 no kaktusy doma nemáme ale raz som dala kaktus na Valentína jednému chalanovi a potom som sa dozvedela, že ten kto dostane kaktus sa neožení, ooooops.... 😀

lucxy
3. apr 2009

julyb kludne si mozes pripravit,,,,ja som to vzdy takto robila aj ked sme niekam isli shopingovat do ziliny tak som si zobrala zdomu,,,a tam kde robia papanie tak mi to vzdy prihriali,,,,,
ja som bola dneska natom vybrati stehov,,,,takze minimalne mesiac sa mi to bude vsetko este hojit,,,,jaj vonku je krasne som sa presla pomeste sama samucka,,,,,
no a ani ja nemam zaclony a umyvat som este nestihla tak uvidim kedy sa zadari,,,,mozno vecer ked budu vsetci spat,,,, 🙂
bibi ozvi sa oki? kludne aj cez vikend alebo zajtra rano ak neupratujes 😀

ukana
3. apr 2009

ahojte, dnes je kraaaaaasne....

julyb, ja som davala este horuce jedlo do flasky s vieckom, dala hore nohami a ono sa to zakonzervovalo 😉 urcite ti vydrzi, aj v miske 🙂 jeden den urcite 😉

pekny vikend ..... 😵

pepies
3. apr 2009

taka som nakopnuta tym slnecnym pocasim, od rana sme boli vonku, teraz mensia pauza a potom zasa - huraaa s muzikom na pivko hore na Strane !!!!!

pekny vikend vsetkym !!!! 😉

nicolmt
3. apr 2009

hlasim v ramci regionalnych sprav 😀 cerstvo otvorene nase ladovenske ihrisko 😅 sup sup testovat..

my sme ho uz aj pokrstili, inteligentna ja som roztala sare obocie na smykacke ☹ 😠 kym sa vyda zahoji sa 😎

ozaj a to stretko s detmi teda kedy bude kedy? kde to uz tusim 😉

anculka
3. apr 2009

Ahojte, tak Vam teda poviem ze sme este stale nobili vysetreny 😠 Ide ma porazit.
Dieta malo horucky, a my behali hladali doktorku, nakoniec zistili ze neordinuje ze musime ist do poliklinkiky. a tam nam po 45min cakania, povedali ze prepacte ale mame vela naobjednavanych, nezobereme Vas! Pockajte si si do 15.30 do nemocnice!
Tak super, nie!?

julyb
3. apr 2009

No to súteda riadni debili, by som ich žalovala, svine hnusné 😒 😠
Nicol,to je v poho moja mama ked som sa učila chodit išla so mnou na škvárové ihrisko a hádaj čo ? hned som si rozrila tvár, odvtedy som taká pekná 😀

saskarisko
3. apr 2009

Ahojte,
Risko vsetkym dakuje za zelania 😉

Laurinke - rychle uzdravenie, ked ju konecne vysetria 🙄 toto uz nema obdoby, aby ste cakali na pohotovost 😠

Julyb - ak budete takto viac krat rozcestovani, a budes bravat Matuskovi doma robene jedlo zo sebou, tak je mozno dobre zainvestovat do takejto termosky . Je mensia 300 ml, alebo vacsia 500 ml. a maju aj u nas v tescu, alebo na stalke v tom detskom obchode. mne v tom jedlo vydrzalo aj 5 hodin, ked som ho tam dala horuce
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2034791

saskarisko
3. apr 2009

Nicol - joj tak Sarka uz testla ihrisko ☹ , nech sa jej to rychlo zhoji.

a kedy bude to stretko ?

nicolmt
3. apr 2009

waw super termoska 😲 asi pojdem zakupit..diky 😅

no stretko maniacka je este v praci 😝 ale iste ked dorazi da daky termin...ja sa prisposobim vacsine, my spavame este 2x ale ten druhy moze dat aj vonku takze mne je to jedno...

sa navrhnite 😉

no a smaozrejme riskovi vsetko naj 😅 ja co mam doma len cesky kalendar uplne ze neviem kdo oslavuje 😕
laure rychle vysetrenie a uzdravenie...ja nase zdravotnictvo nekomentujem...radsej 😠

julyb
3. apr 2009

super Kati, no to som potrebovala, hádam este stihnem kúpit, ak nebude v Tescu šialenstvo 🙂

anculka
3. apr 2009

nooo, uz sme doma z vyletu! 😠 Mame zapal stredneho ucha! ☹ a hadajte co mi povedali v nemocnici, ze on nieje povinny ma vysetrit, ze oni robia posudky len pre polikliniku. Tak som ho teda pekne poprosila a vysvetlila situaciu ze co a ako, a on ze no dobre ale ze to je jeho dobra vola! 😕
uz sme konecne doma horucka nam poobede uz klesla a hadam aj bolesti v uchu, kedze zaspala a neplace zo sna! 😨 😵
takze telko z moji strany a Vam ostatnym zelame krasny vikend a uzite si poriadne slniecka aj za nas! 😎 😎 😎 😀

anculka
3. apr 2009

a Sarka ma ako vazne rotate to obocie!?

anculka
3. apr 2009

ozaj, a Dakujeme za podporu!!!

lenkamt
3. apr 2009

ahojte 🙂

Ancul - ☹ bože akurát teraz keď sa oteplilo 😢

Nicol - v pondelok okolo 16.00 na ihrisku pred vaším domom??? 😨

nejdeme zajtra večer na 2-3 pivá niekde na ľadovni????????????????????????????????????????????????

zuzu13
3. apr 2009

anculka, to je normalne na TV pribeh 😠
lenka, ideme 😀 😀 😀 ja som uz bola aj dnes...s adiku sme si dali v A/cku...no a cestou domov som sa dozvedela, ze neter{s ktorou sa lucka vcera hrala a krmila}dnes dostala kiahne...no a Lucka sa vysypala okolo pusy, na krku ma nejake 2 ks...a medzi prstami na ruke...tak som ju dala do teplej vody, obliekla tepele pyzamko, ponozky a do rana sa uvidi...ci to bolo z piesku, kriedy...alebo kiahne...uff...ale to pivko by som si aj tak dala 😀 😀 😀

saskarisko
3. apr 2009

Anculka - teda to je uzasny pristup. a ze dobra vola ☹ hlavne sa liecte, nech ste rychlo fit

Zuzu - na hlave nema ziadnu vyrazku ? mna dokina upozornovala, ze pri kiahnach bude min. 1 vyrazka na hlave.

Lenka, Nicol - aj my chceme ist na stretko, a to kde mame potom prist v pondelok o 16.00 ? 😕

lenkamt
3. apr 2009

to by chytila nejako skoro , nie?
ešteže sme sa pri vás nepristavili 🤐 😅 😀

ja som myslela že tak okolo 20.30 by sme šli vypiť a bafnúť 😉

zuzu13
3. apr 2009

saskarisko, no ma len na tvari...licka a okolo ust...a prva vyrazka? to uz davno neplati...poznam ludi, ktori mali 1 ks kiahne...a bola na bruchu, alebo na chrbte... 😅

zuzu13
3. apr 2009

leni, ani nie, ved su spolu dost casto...

zuzu13
3. apr 2009

lenka, mozeme aj dnes, nie?...adiku je doma sama...spravime prepadovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre