Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
5. apr 2009

saskarisko- ešte dodatočne všetko najlepšie Riškovi k meninkám 😉

zuzu13
6. apr 2009

krásne dobré ránko 😉

lenkamt
6. apr 2009

ahojte 🙂

Bocmanka - 😢 strašné, chúďa jeho žena so synčekom 😢

dnes okolo 16.00 budem na ihrisku /ak nebude pršať 😀 / dúfam že sa niekto pridá 🙂

pepies
6. apr 2009

ahojte,
v Bojniciach bolo super, len straaasna rada na listky bola. bolo vidno, ze neboli este pripraveni na sezonu, bo ani moc bufetov nebolo pootvaranych, ale inac sa nam pacilo, WC-ka ciste, dokonca aj s papierom a prebalovacim pultom !!! Jakubko prespal vacsinu v novej bugine 😉 a maminka sa fotila s prasiatkami, kozickami, somarikmi ... 😉

moj tip na vylet - jednoznacne Ciernohronska zeleznicka Hronec, 30 km od BB, smer Brezno, krasny vyletik na uzkokolajnej zeleznickej, vyrastala som tam u starej mamy, tiez sa tam chystame, ale sezona je od maja myslim, fakt pekny vyletik .... 😉

http://www.vydrovskadolina.sk/Article:22

zuzu13
6. apr 2009

bocmanka, ty kokso....to nemyslíľ vážne....bože, táto doba neprináša nič pozitívne, všetko je kvôli prachom ☹

bocmanka
6. apr 2009

☹ zuzu to fakt....treba už chodiť von s revolverom...
lenkamt....kde je to ihrisko na ľadovni?

saskarisko
6. apr 2009

Ahojte,
teplotu sa nam podarilo zrazit o 2.00 v noci, tak aspon nieco. a 16.4. ideme na komplet odber krvi.

Bibinka - dakujeme 😉
Bocmanka - hrozne ☹ , teraz je fakt jedno, ci byvas v mensom ci vacsom meste, uz je to nasilie vsade 😔

lenkamt
6. apr 2009

Sari - dúfam že už budete v pohode 😉

Boc - pri gymnáziu 😉 teda ako ideš od konečnej ku gympľu/škôlke po výškovým panelákom 😉

bocmanka
6. apr 2009

😀 ako to že ľadoveň včera v skanzene absentovala????...bola tam veľká noc...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bocmanka
6. apr 2009

lenkamt dík..možno dôjdeme kuk..a čo je tam pekné???? 🙂

lenkamt
6. apr 2009

preliezky 😀 také fajné len stojíš a striehneš z ktorej šmýkačky ti letí decko dole hlavou 😀

matica2
6. apr 2009

dobré ránko 🙂
diky za tipy na vylet
pepies ten vláčik to by bol dobrý výlet zo školky 😉 určite to dám ako návrh 😀

nicolmt
6. apr 2009

ja dnes ca 16.00 budem tiez striehnut na ihrisku 😉 takze sup sup dojdite, nie ze tam len ja s lenkou budeme o pivku snivat 😀 😀

zuzu13
6. apr 2009

no nicol...ako sa z teba stala nekojaca matka...tak si sa priam utrhla...že snívať o pivku 😀 😀 😀 pivko by som si veru dala 😀

zuzu13
6. apr 2009

nejako sa nám oblačí...žeby prvá jarná búrka?

lucxy
6. apr 2009

zuzu hlasili burky 😕
bocmanka pekne fotos 🙂

zuzu13
6. apr 2009

viem, že hlásili...ale tiež by mohli byť v noci...a nie cez deň 😅

lucxy
6. apr 2009

no co uz,,,,,ja len dufam, ze ma n ezastihne niekde vonku dalej od domu 🙂

zuzu13
6. apr 2009

no tak musíš byť len pri dome 😀

bibinka
6. apr 2009

čaute, tak zase je krásny deň, aj ked mraky to trošku rušia, hlavne, že neni zima 😎 😎
dnes som bola s malým v MT a bolo tak fááájn, Alexík behal okolo každej sochy,aj po trávniku, mu to bolo jedno. Mohli by už pustiť aj fontány, že?

zuzu- má Lucka tie kiahne?

lucxy- si už OK, myslím s tým zubom-hojením?

zuzu13
6. apr 2009

bibinka, nemá...chvalabohu 😅

bibinka
6. apr 2009

zuzu- super 😉

inak, baby, máte nejaké info o dr. Štillovi- je to zubár, že či je dobrý a tak. Hľadám si nového zubára a dnes som narazila na ambulanciu tohto dr, má to aj s manželkou za gekom. Tak ak niektorá viete akékoľvek infošky, budem vďačná.alebo ak poznáte niekoho fakt dobrého, ktorý by bral aj nových pacientov (aj deti), tak napíšte.

bibinka
6. apr 2009

akurát sa chystám pre Filúcha do škôlky a beriem plnú výbavu na piesok+poriadne jedlo(dopiekla sa pizza), takže na koňa dôjdem až večer. Tak pekný dník si ešte užite 😉

bocmanka
6. apr 2009

😖 tak dnes pozerajte správy, budú hovoriť o tej vražde toho mladého muža, môjho suseda..
chytili aj vraha a nebolo to 15 bodných rán ako som písala, ale vyše 70...je mi z toho na grcanie...

saskarisko
6. apr 2009

Bibinka - manzel a svokor k nemu chodia. je dobry, ale vsetko si u neho platis. vyhoda, uz nikam nemusis chodit lebo ma komplet vybavenu ambulanciu 😉

v dobrom Vam to stretko zavidime, tak si ho aj riadne uzite.
Riskovi zase stupla teplota na 39,1. takze uz mal aj neplanovane vlaznu sprchu

zuzu13
6. apr 2009

bibi, mangel chodi k jeho mangelke...a je spokojny....
ja som stretko nestihla...mangel ma tento tyz. dovolenku...{ide riadit byt 😅 aby bolo vsetko tip-top na velku noc 😀 😀 😀 }...prisli ma vyzdvihnut z prace....tak sme sa presli mestom...kupili Lucke topanky....no a chystame sa haji...
ale este kuknem tie spravy 😒

zuzu13
6. apr 2009

uz som kuk...a idem spat...nemam slov...chcela by som nadavat....ale nema to vyznam...ten hajzel sa za par rokov dostane von...ale syn, otec.....uz nie...ja by som dala za takyto cin dtto...t.j. smrt za smrt...vynimka samozrejme neumyselne zabitie...
nie som sadista...ale co ine si taky clovek zasluzi....2O rokov bude ziveny z nasich dani...a este aj zarobkovo cinny...nech ide do riti.cely zakon...

sorry...ale mam na to nervy...takze koncim...radsej... ☹

ukana
6. apr 2009

tie spravy o vrazde.....no comment 😢 😲 😲 😲 zuzu, suhlas 😠 😠

dakujeme Bibinke za pizzu, ktoru upiekla a moje dieta zjedlo 😔 😅 zahajili sme chmelovu sezonu, musime viac trenovat, lebo po malej desinke som bola naxmelena 😎 😎 😎 😎 😎 asi idem spat 😝

lenkamt
6. apr 2009

čafte 🙂

stretko bolo nakoniec také že sme si povedali ahoj a potom sme len naháňali deti 😀 Nicol my sme potom išli domov, lebo dvojky pokračovali v hučaní a ešte sa aj strašne ochladilo 😅
my už len bez detí na pive 😀

hlavne že som videla Adiku so Zuzkiným chlapom, najprv ma dosť prekvapilo že Viktor s Luckou tlačia kočík, ale potom sa ukázala aj Adiku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre