Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
7. máj 2009

no ved preto .......... 😎

zuzu13
7. máj 2009

😀 😀 😀 😀

kuk na link a cakam reakcie 😉

pepies
7. máj 2009

zuzu no tak to sa zasa mna netyka ........

zuzu13
7. máj 2009

preco sa ta to netyka???

lenkamt
7. máj 2009

čafte 🙂

ja vtedy idem piť so sestrou inžinierkou 😠 ale najprv by som mohla s vami a potom pôjdem za nimi 😅

Lucxy - už sa dohadujem s Jankou, že budúci týždeň idem aj ja s vami kočíkovať 😉

Pepies - ja som nakoniec skončila ako skoro úplne blond 😅 tak teraz neviem čo s tým 😅

nicolmt
7. máj 2009

vidis leni..ty si sikovnica 😅 ja by som mala tiez ist aj so svagrinkou dufajme ze inzinerkou 😝 a sara ma oslavu, ale cez den...no stiiiham to v pohode..do 22.oo som vasa 😀

pepies
7. máj 2009

zuzu Jakub je este malicky, nemozem ist vecer von, mame teraz nejake tazke obdobie, v noci som kojila kazdu hodinu zasa .......... ja sa toho asi nezbavim.................. Vlastne som si myslela, ze sa mi sniva, lebo som kojila aj o 2,50 potom o 3,10 a o 3,30h...................
asi mu idu zubky ..............
kebyze cez den nejake stretko kdesi, to ano................... 🙂

Lenka tak hod foto, som na Teba zvedava, aj ja hodim za chvilu moj uzasny ksicht, ked ste to tak velmi chceli, he he he 😉 teda moj uces, ale nie je to nic extra .............. mala som uz aj lepsiiiiii.........

lucxy
7. máj 2009

haloo halooo,,,,no nieco mi tu uniklo? pepies kde je photos,,,, 🙂
takze stretko jo,,,,no a to co ma byt ze chcete zdrhnut potom o 22hej to som dobre pochopila,,,najvacsia zabava a vy zduchnete to hadam nie,,,, 🙂

pepies
7. máj 2009

lucxy mame vybity fotak tak cakam, kym sa nabiju baterky........
muz ma fotil aj na mobil a chcel mi to poslat z mobilu na mail a nieco tam ma doserkane, tak mu to neslo.......
inac sa bohovsky smial, ked ma fotil .................... ze ci mi nesibe 🙂

bibinka
7. máj 2009

čaute, veľmi vám ďakujem za gratulácie, ešte som zo všetkého taká zošokovaná, že neviem ani kde som-čo som 😀 😀 😀 😀 😀 ale poviem vám, že už nikdy nebudem nič študovať 😝, len to čo mi prinesie úžitok a radosť 😀

zuzu- vidíš a ja som dnes bola celý deň na Ľadovni 😀 😀 😀. Kedy pôjdeš najbližšie do Vr? 😀

dnes sme mali besiedku v škôlke, tak som plná dojmov. ...hm.malý reve, idem kuknúť čo sa to deje v izbe....

lucxy
7. máj 2009

no vidis bibi ze si to zvladla si sikulka 😵
no ja dovaram jedlo ryzu a maso na hlivach 🙂

bibinka
7. máj 2009

lenkamt- ségre gratulujem 😉 😉 😉 😉

lucxy- dík 😉 ...hm, žeby som išla vykradnúť chladničku? také chute si mi narobila 😅

bibinka
7. máj 2009

ozaj, preberali ste tu Míľu pre mamu? neviete Vrútočanky, či bude aj v našom malom mestečku? 😀 😉

saskarisko
7. máj 2009

Ahojte,
Bibinka - gratulujemmmm 😵 😵 mna caka navrat do skoly buduci rok (teda taky je moj plan) 😅
Matica - na 90 percent som zbalena 😅 ale vsak do nemocky to mame max. 10. minut, a nas tatino bude mat aj tak stale pohotovost, takze v pripade potreby veci donesie 😉
Lenka - ta linka na tu kocku je fajn. ma tam pekne torticky

Ja a stretko - eee, skoda. ale raz sa pridam 😅

bibinka
7. máj 2009

saska- dík 😉

pepies
7. máj 2009

dobru nocku vsetkym

lucxy
8. máj 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 ja pijem kafco a idem upratat,,dneska vyzera ze bude krasne 🙂

zuzu13
8. máj 2009

krasne sviatocne ranko...my sme po ranajkach, ideme dat kafe a sup na zahradu az do vecera 😀 😀 😀
idem kuk albumy....

zuzu13
8. máj 2009

hej....som slepa, ci len nevidim....papies...kde je foto???baterky uz musis mat davno nabite 😀 😀 😀

pepies
8. máj 2009

baby uz sa na tom pracuje, donutila som sa stiahnut aj ine fotky z fotaka, len dlho trva, kym ich vsetky pozmensujem ........................ ☹

pepies
8. máj 2009
julyb
8. máj 2009

teda, teda aká kosť z teba 😀 pekné to máš...Kubko je zlatučký...
My sme v MT, dieta extrém nespokojné tak pozorujem či dalšie zuby alebo čo nejdú...

pekný den 😉

pepies
8. máj 2009

ajoj july,
uz som tam dala viac fotiek, tak neviem, ci to uz nacitalo .......
som Ti aj zabudla odpisat, ten kremik neponahla a pravdupovediac, mala som toho tolko, ze som nan zabudla .....
idete do BB?
aj nas je nespokojny, uz som pisala, ze kojim kazdu hodinu zasa .......... tiez asi zuby ........ ☹

zuzu13
8. máj 2009

no teda....klobuk dolu...hezkyyyyy...

pepies
8. máj 2009

inac chcem predat trojkombinaciu Quinny Speedy SX, keby ste o niekom vedeli ......
inzerat je nahodeny aj na konovi aj na MMB ..........

zuzu diky 😉 viem, ze sa Ti to auto paci ............. 😀

saskarisko
8. máj 2009

Ahojte,
Pepies - kocenda z teba 😉 , a Jakubko je tiez podareny 😉

Btw k autu - pozor, ked raz budete menit rezervu, na jej opatovne prichytenie. ma to blby system. ja som kvoli tomu mala nehodu, lebo mi rezerva vybehla spod auta 😅
A hod si inzerat este na babybazar - mozno tam sa postasti

pepies
8. máj 2009

hej hej, aj tam mam nejake vecicky, co predavam, myslim na Babybazare .....

preboha Katka, ani mi nehovor, ze budem menit rezervu, to som este v zivote nepotrebovala, tak to prosim neprivolavaj .... 😉

diky za kompli-mente 🙂

matja
8. máj 2009

baby, na uvitanie dietatka v galerii moze ist aj sirsia rodina? Urcite by chceli ist aj stari rodicia a krstna. Plus k tomu my dvaja, to by nas bolo 7.

matja
8. máj 2009

a je tu este niekto, kto ide na uvitanie 16. 5.? Mozno Terqa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre