Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
11. máj 2009

ok...idem offfffff.....takze rano sa ozvem...sice neviem kedy, lebo si idem pokupit kvietky na balkon a posadit paradajky a papriky....ale ozvem sa....pa a pekny vecer 🙂

ikulka
11. máj 2009

ahojky no ste toho popísali
som dnes už prišla domov a hned sme sa išli previesť na bikoch a potom sme pred domom byciklovali, motorkovali a podobné záležitosti 😀 až kým burka neprišla...
jooooj mexiko to ja znám dennodenne som tam bola kým som robila....

matica2
11. máj 2009

adke vypadol prvý zúbok to bolaaa tragédia tak plakalááá ako keby ju rezali 😉

lenkamt
11. máj 2009

Zuzuľka, my sme nakoniec šli hľadať havov na starú ľadoveň a skončili sme v tej krčme pri policajtoch 😀 vzadu majú také dvere do mini záhradky - je tam iba tráva - tak sa deti "vyšaleli" 😀

Matica - no tak šupky zúbok pod vankúš a zúbkova víla nech donesie zo 5euro 😀

zuzu13
12. máj 2009

ahojte
lenka pohoda...ved ja len tak 😀
veru matica...sup s nim pod vankus
ikulka ako? vybrali ti znamienka? nebolelo? aj ja musim ist... 😔

pepies
12. máj 2009

ahojte,
v Mexiku mi byva kamoska....... He he he - Sanghaj - preslaveny gay club po celom Slovensku, chodia tam kadejake celebritky zblizka i zdaleka ... 😉

Ikulka a kde Ti vyberali znamienka, myslim v nemocnici alebo na nejakej klinike?
Aj ja by som potrebovala ist, na chrbte mam take zrolovane, furt mi ho niekto zaskrabne ...... A okrem ineho mam ich tolko, ze az ......... Len sa bojiiiiim......

Baby ze na Ladovni je nejaka klinika, kde to robia, neviete kde? 🙂

zuzu13
12. máj 2009

pepies...ja som na tom tak ako ty...ale uz som sa trosku vyrovnala s tym, ze tam pojdem...nakolko ak by nahodou...tak lepsie skor ako pre strach neskoro...takze mozeme sa dohodnut a pojdeme dvaja bojkovia 😅 😀 😀 😀
na Ladovni to robia v heliose

matica2
12. máj 2009

dobré ránko 🙂 no zúbok by som aj dala pod vankúš keby ho od šoku neprehltla 😅 ale zúbková víla bola 🙂 a poobede sa ide na nákup 😀

matica2
12. máj 2009

zuzu a v heliose to ako robia aj vymenny lístok treba a ako dlho sa čaká

pepies
12. máj 2009

Zuzu mne uz pred 10 rokmi vyberali na dva krat po 5 znamienok, cize 10 znamienok, robili mi to v nemocnici na plastike tu v MT a poviem Ti, tam by som uz nesla - nikdy viac !!!!!!!!!! tak ma dokatovali, ze muz ked videl jednu moju jazvu, si myslel, ze ma niekto bodol nozom, len sa ma bal spytat ..... 😀
povedala som si, ze radsej pojdem na sukromnu kliniku, hoci jedno znamienko stoji 1000,- Sk ci kolko, ale aspon Ta tam nezjazvia.... Teda urcite si daju viac zalezat .........
Lenze na tie moje znamienka by som si musela zobrat asi uver alebo co ......
Len toto potrebujem fakt surne, vyzera to zle a strasne sa bojim ........ ☹
Mozme sa tam ist aspon opytat alebo objednat alebo co???????? 🙂

pepies
12. máj 2009

matica dlho sa caka? preboha, to mi ani nehovor !!!!!!!!!! ja krava, neviem, na co cakam .....

matica2
12. máj 2009

ja tiež blbec čakám asi kým mi samé zmizne 😠 moja mama čakala pol roka

ukana
12. máj 2009

baby, aj ja sa hlasim na vyber znamienok...........zuzu, hod info, ci sa v heliose caka a kolko sa plati.......to mi aj zistia, ci to znamienko bolo nejake zhubne, ci to len vyberu? 😕 ja by som potrebovala zistit, ci este mozu byt, alebo maju ist von 😅 niektore..............ine su hotove na vybratie 😀

saskarisko
12. máj 2009

Ahojte,
my sme chodili na znamienka do ZA, do sukromnej ambulancie MUDr. Petrasovej - vybratie jedneho stalo 400 Sk pred 2. rokmi, ale myslim, ze az tak radikalne urcite ceny nezdvihli.
a tie jazvy zavisia od miesta vybratia, ci sa nahodou nevytvara koloidna jazva (alebo tak nejako). mojmu muzovi brali jedno z hrude, a vytvorila sa mu tam hnusna jazva 😝 , a nechce ist vobec prec

Matica - to, kde boli take pekne postavicky, co mas v albume ? 😕

Ja cakam, kedy sa Risko nadesiatuje a ideme do mesta, zabit trosku cas

pepies
12. máj 2009

matica ale do Heliosu ze by sa cakalo polroka????

ukana znamienka Ti vyberu a poslu na hystologiu a potom Ti oznamia, ci je zhubne alebo nie......
Je to horor .............. Myslim, ze sa tam platilo okolo 1000,- Sk / znamienko ..........

Zeby tam bolo tolko ludi, ked je to take drahe? to sa mi fakt nezda .....

matica2
12. máj 2009

saskarisko take postavičky majú v Lubochni. ked pojdeš smerom na Ružomberok tak po lavej strane je to vidno

matica2
12. máj 2009

nie do heliosu sa čaká tak dlho

saskarisko
12. máj 2009

Pepies - nie, je to sukromne centrum. jednodnova chirurgia, to su normal ceny. a budes sa cudovat, patria aj medzi tych lacnejsich. taka nitra ma ceny za jedno znamienko 1500

zuzu13
12. máj 2009

no aj ja som pocula o 1000,/ za kus...ja pojdem pekne do nemocnice...presne tak ako pise saskarisko, zavisi to od toho kde je znamienko...a aj o celkovom hojeni ran...ako na tom telo je...kolegyna bola s synom, vyberali mu 5 a nemal po 2 tyz. nic...ani jazvicku

zuzu13
12. máj 2009

idem si dat kafe a potom von...lebo ide nejaka ciernava...tak nech sme aspon trosku von...zatial papapapapapa

matica2
12. máj 2009

no 1000 je vela ked ja potrebujem tri dat von ☹ ked mna odrádza že muším íst naprv po výmenný lístok a tam zabijem pol dna

matica2
12. máj 2009

a ozáj ideme zajtra do polska a bereme aj sašku a ked idem s dietatom tak mi stačí rodný list?

zuzu13
12. máj 2009

no nestaci...musis ju mat zapisanu v pase, alebo musi mat svoj pas...myslim si... 😅

pepies
12. máj 2009

ano zuzu, ale zavisi to aj od toho, kto Ti to robi !!!!!!!!!! mne robila len na chrbte uplne malicke znamienka a to ste nevideli tie jazvy, co po nich ostali .................... a ta starostlivost, ach jaj......
bola som sice mlada, 19 rocna, ale pamatam si, ako som sa tam v chodbicke prezliekala a otvarali mi tam dvere kadejaki a vsetci z cakarne ma videli. Po zakroku som si ani nemohla dat podprdu,nikto mi nepomohol, hned ma tam vyhodili do tej chodbicky, a ja mlada, hanbliva, v gatkach, bez podprdy, dojazvena a kazdu min. sa otvorili dvere a z cakarne na mna kukali vsetci ako nejaki puci......
brrr, uz nikdy viac.........
hovorim, berem pozicku a idem do Heliosu ..............
Teda aspon to jedno by som si tam chcela dat urobit......

ukana
12. máj 2009

matica, na pockanie ti ju zapisu do pasu 🙂

pepies
12. máj 2009

ano, aj my sme vybavovali pas pre istotu, ked sme sli do Polska, teda zapis do pasu ......

zuzu13
12. máj 2009

von je hrozna kosa...brrr...prave sme prisli...

julyb
12. máj 2009

Len taká poznámka ohľadom znamienok, je dobré dat si ich vybrať do leta, potom cez leto to už velmi robiť nechcú, ked je telo odhalené a vystavené slnku...
Ja chodím do BB, jazvy sa mi hoja zle, preto aj miesta po znamienkach trochu vidno...

matica2
12. máj 2009

trocha sme sa prebehli ale von je zima 😒 zamrznutý prišli

abetka
12. máj 2009

cafte kocice. Jak sa mate. ?
JA som vas prisla len kuk. Ozaj nemate niekoho , kto predava starsiu mikrovlnku v dobrom stave. Potrebujem pre MM do prace a novu si nechce kupovat, ze na co 😅 . Je tam sam a obcas by mu bodlo mat ta,m nieco na prihriatie jedla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre