Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenk30
3. jún 2009

čavéééélo.

my zas nespávame. asi malého začali trápiť ďasienka. celú noc mrnká, prehadzuje sa........tak už 3. deň u nás v posteli a aj tak je stále hore. Nie je to ale zavčasu na zúbky?
Včera som si umyla ruky a tak zohnutým prstom som mu po tých ďasienkach a držal akoby mu to robilo dobre.
Chúďatko moje, len sa konečne naučil prdnúť a koliky odišli, tak hneď začnú srať zúbky.

lucxy
3. jún 2009

lenk mojej vysli uz v 4roch mesiacoch hned dva a som neverila ze tak skoro

zuzu13
3. jún 2009

ahojte
prave som si zaliala kafe , Lucka este spi a ja ide precitat co ste popisali

adiku
3. jún 2009

caf zuzu som na Vas myslela ako Lucka???
no to je super ze este spinka aspon bude rychlo fit

zuzu13
3. jún 2009

lenk30, Lucka mala 2 mesiace a 2 zuby 😀 😀 😀 takze to moze byt zo zubkov 😀
lenka, co to ideme mat za vikend???hroza pocasie... 😅

zuzu13
3. jún 2009

adi caf....v noci nemala teplotu, a ani rano....no a este spi, takze si myslim, ze uz je to ok...

adiku
3. jún 2009

zuzu aspon sa nebudete flakat po vonku a pekne sa budete venovat len alk.napojom 😝

zuzu13
3. jún 2009

no ideme varit gulas, tak neviem ci nezakurime rovno v peci...nech nam nezmokne...a alk. napojom sa urcite budeme venovat... 😀 😀 😀

zuzu13
3. jún 2009

no uz pocujem Lucku...tak idem...ale pridem... 😀

adiku
3. jún 2009

no ved to je jasne ale kedze bude pocko o nicom tak urcite este viac xixixix

adiku
3. jún 2009

ja zatial koncim pekny den Vam vsetkym zelame pa

zuzu13
3. jún 2009

adi, ja ani nie...vecer idem zo stretka na chatu, kde ma budu cakat deti s mangelom...takze nemozem prist ako rura 😀 😀 😀 ....ale do nalady si dam... 🙂

lenk30
3. jún 2009

čooooo? že v 2 mesiacoch? a lucxy v 4. hneď dva? no tak aspoň viem, čo nás straší................

tie géliky ste dávali, alebo niečo?

ja už som si dopila kávičku a už mám naplánované ďalšie dve na dneska - to moje malé chlapiatko bude iný narkoman.........ale pijem aj bezkofeínovú

zuzu13
3. jún 2009

lenk ja som davala gel...a masirovala som jej to takou kefkou...naprstok so stetinkami...a vtedy drzala hlavku ani sa nepohla...
ja uz mam tiez kafe vypite a moje dieta stale spi 😀

lenk30
3. jún 2009

má také dobré slniečkové hryzátko - ale sú tam také 2 dlhšie lúče na chytenie a práve tie si pchá stále do pusiny, tak ho len naťahuje z toho 😀 😀 takže bez efektu.

zuzu13
3. jún 2009

😀 😀 😀 to poznam...tak skus si kupit v lekarni ten naprstok...

lenk30
3. jún 2009

zuzu, dík

tak idem niečo porobiť, kým drobec ešte dospáva noc. tak vám prajem pekný dník

saskarisko
3. jún 2009

ahojte,
chorusikom skore uzdravenie 😉

kavicku uz mam aj ja za sebou 😉 aj navstevu doktorky s Riskom, zajtra nas caka alergologia.

dufam, ze buduci tyzden uz s Vami vybehneme aj my kocikovat 😉

nepoznate niekoho, kto by potreboval kupit bebu ha 1? mam doma 5 krabic pod polskym nazvom, a predavam ju za cenu, za ktoru sme ju kupili v Polsku

zuzu13
3. jún 2009

saskarisko ahoj...

baby, provokacne vam oznamujem, ze moje dieta prave vstalo... 😀 😀 😀

tak sa lucim...papa 😀

matka26
3. jún 2009

ahojte,
no hadam sa nam trosku vycasilo 😎
zuzu, idem vam tisko zavidiet to chatovanie 😉 uz aj ja by som veru niekam vypadla ☹

nicolmt
3. jún 2009

caute baby
nahodou mne sara tiez vstala o 9..ale to bol uz jej prvy spanok..budicek 5.oo 😝 ale zas ma to svoje vyhody..pasujem ju teraz na spanky vacsich deti nech mozem s vami chodit trajdat 😅 teda toto..kocikovat 😉 druhy spanok uz mame ako vacsina deticiek od 12.30 do ca 14.3o ..teda skusam to len druhy den tak..
sari akurat som na teba myslela vcera ze kedy uz ta a malicku uvidime 😅
ja by som buduci tyzden dala tie sucany-orea..to by bolo fajn ..deti v uzatvorenom priestore 😀 😀

ikulka
3. jún 2009

aaaaaaaaahoj
no dnešné počasie bolo také aprílové chvílu dážd a zima hned zas slnko a horuco..... 😠 dufam že buduci týžden bude lepší....
lenk ja som používala dologel calgel mundisalgel ale veru nejaký velký rozdiel som v nich nevidela akurat dologel jej najlepšie chutil 😀 a mali sme aj také chladivé hryzátko to bolo dobré to rada obžuvala.....

abetka
3. jún 2009

Ahojte. Baby nemate niektora na predaj lahky sportovy kociar , pripadne golfac aj s nanoznikom.
Pohravam sa z myslienkou nejaky malemu zaobstrat
Dakujem

bibinka
3. jún 2009

u nás na zúbky pomáhal len prsník 😀 😀 😀 😀 a u Filipka Babydent na kvantá- chutil mu teda veľmi ,ale aj zabral..... 😉

saskarisko
4. jún 2009

Ahojte,
my mame za sebou zatial najlepsiu noc,co je Saska doma 😵 keby takto chcela spinkat, a este pridala troska denneho spanku tak by to bolo uplne super 😀 😅 ale inak sme hore od 5.15, cela family

vsetkym Lenkam vsetko najlepsie k meninam prajeme 😉

Nicol - tak sme sa uz vcera v tom meste stretli 😉 inak Risko si teraz strasne oblubil tu knizku od Vas

Lenk - na zubky sme mali dologel, babydent, mundisan a teraz sa mi najviac osvedcil Dentinox. a na pribalovej info k takymto liekom je, ze dieta by nemalo ten krem prehltnut - teda dost cudne, kedze je to na zubky, a zmiesa sa to so slinami 😅

ja uz som vypila aj kavicku, a vy nikde 😅

zuzu13
4. jún 2009

dobre raaaanko...mile Lenky, Lienky, Lienocky....tu je versik k vasim meninam....

Vase meno je dnes v kalendári,
tak nech sa Vam vždy všetko darí.
Pekný kvietok, dúšok vína,
nech Vam sviatok pripomína.
Šťastie, zdravie, lásky veľa
to Vam dnes zo srdca želám.

vsetko naj....cmuk

lenkamt
4. jún 2009

jéééééj ďakujeme 🙂

aj my prajeme ostatným Lenkám všetko naj 🙂

dnes je zase aká kosa 😕 včera to už vyzeralo nádejne 😖

zuzu13
4. jún 2009

lenka, no uz len zima a dazd.... 😒

lenkamt
4. jún 2009

Lucka sa mi pokakala 😝 aj v noci, tak asi ten druhý spodný očák 😝 teraz neviem či jej nechať gaťky či dať plienku 😅 no a obidve chcú chodiť na wc, čo by nebol problém, keby to nechceli naraz 😠 súrne potrebujem byt/dom s dvoma weckami 😀

zuzu13
4. jún 2009

lenka, mame jedno wx-ko v pivnici....ak chces, donesieme dame do chodbicky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre