Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
10. jún 2009

Lucxy - a uznaju ti nejake predmety ?

lucxy
10. jún 2009

aha takze uz si bc? a tvoj kde chodil predtym? na tu informatiku? no vidis aka je sikovna

saskarisko
10. jún 2009

lucxy - ano na obe otazky. Janik mal hotove aj najhorsiu skusku, a potom sa na skolu vyflakol 😠

lucxy
10. jún 2009

a ako dlho chodil?

saskarisko
10. jún 2009

Lucxy - dlho, dlho 😀 4 roky, a skusky mal urobene niektore aj z vyssich rocnikov

lucxy
10. jún 2009

coze,,,,,a preco to nechal preboha ked uz bol v4tom

saskarisko
10. jún 2009

on nebol stvrtak. on jeden rocnik opakoval kvoli jednej matike (paradoxom, ze mal skusku z vyssej ako vyletel), a potom uz toho nechal. nemal ho, kto tahat.

lucxy
10. jún 2009

no proste ho to prestalo bavit,,,chapem 🙂 a co maly zvykol si ze uz ma sestricku?

saskarisko
10. jún 2009

Lucxy - Risko si zvykol celkom dobre, pomaha mi ako sa len da. chodi ju obzerat, ked ma nieco nove alebo nejake hracky, tak jej ich chodi ukazovat 😀 ale ma aj svoje chvilky, asi tak ako dospelak, a vtedy vymysla ... 😖

zuzu13
10. jún 2009

dam vam otazku...co myslite, mam uz pozehlene????

no odpoved je jasna...nie, nakolko sa Lucka rozhodla, ze sa jej nechce spat...takze sme si kreslili, teraz vytiahla lego....no asi bude najrozumnejsie obliect sa a ist von... 😀 😀 😀

lucxy
10. jún 2009

zuzu ani moja nespi 😠

nicolmt
10. jún 2009

ma neone, miro ide od septembra do ZA bo jedna vyska je malo ze ano 😝 to akoze sa mam aj ja dat znova na studium ci co 😝 😕
zuzu vsak si povedz kedy...ako sa dohodneme,mne je to v principe jedno, len pondelok sa budem este regenerovat zo stretka a potom uz hockedy

lucxy
10. jún 2009

zuzu a vonku sme boli od 8,30 do 12tej takze teraz nehrozi ze niekam idem

zuzu13
10. jún 2009

lucxy aj my sme boli von...cca o 8,45 - 11,30 ...no a ideme znovu...lebo o 18,00 uz bude haji...a ja budem zehlit...mozno... 😀 😀 😀

zuzu13
10. jún 2009

a to podotykam sa vkuse bicyklovala a ja za nou behala... 😀

lucxy
10. jún 2009

no to kebyze moja zaspi o 18tej tak o 3tej tusim je hore a to by ma slahlo

zuzu13
10. jún 2009

hello
tak uz spinkame....rano napisem kedy vstala...xixixi...dufam, ze to nebude o 4-tej 😀 😀 😀 😀 😀 😀
asi pojdem na pivko...co z nacatym vecerom...mangel chory, syn pride neskoro... 😅 😀 😀 😀

ikulka
10. jún 2009

ahojkajte konečne som vás dočítala 😵 no stretko vyzeralo super som sa aj ja chcela dostaviť nakolko je to bližšie ako do mt, aj auto som mala doma, len šofer mi odišiel ☹ tak zas z toho nič nebolo
lucxy aj naša zavíjala strááááášne pri vláskoch, ale išla som na nu s takou fintou, že kupime taký lepší šamponik čo sa pri nom neplače, šli sme do obchodu a ona si vybrala sama aký chcela...a teraz aj ked začne vymýšlať, tak jej vždy pripomeniem že je to ten neplačuci šampon a zatial to zaberá....
jooooj študentky moje vás obdivujem, ja som tiež bc a som si kedysi myslela, že si na materskej dorobím mgr, ale to asi nebude nikdy sa neviem k tomu dokopať a tak asi ostanem tým bacilom naveky....

lucxy
10. jún 2009

zuzu mne potom zaspala o tretej a nechala som ju do stvrtej,,,mna tak bolela hlava do siedmej ze az,,,,
ikulka a mame aj taky samponik 🙂

lenk30
10. jún 2009

ááááhojte. milujem tieto dni, keď sa dá tárať dlho vonku.
lucxy, ten odbor som skončila v ZA aj ja. tak veľa šťastia

V novom čase bola fotka toho nového ihriska na ľadovni /nejaké sťažnosti ohľadom bezpečnosti/, ale vyzeralo to fakt super. a ešte som videla niekde nové ihrisko, ale v tejto chvíli mi nejak vynecháva, tak si nespomínam.....potom napíšem. to ja si len obzerám do predu, veď ten môj malý šajo vyrastie coby dub.

keby ste videli ako som ho ráno našla zasa v postielke. rukami sa drží tyčičk, vyzuté ponožky a hniezdo z baldachýnu na bruchu a on vyškerený. Takéto psiekusy robí už 3. ráno, tak sa teším na zajtra čo sa mu zas podarííííí. potom pridám foto

nicol, aj kočíkačka môže ísť na chatu?

martina7905
10. jún 2009

ahojte baby a ja som dnes bola v polsku na nakupi ale veru bolo vela ludi same kolony no strach ale nakoniec sme aj tak tam prisli a pokupili sme co sme chceli aj slniecko ma opalilo a v piatok idem domkov do Krupiny a v sobotu naspet tak vas tu nebudem citat tak sa mi tu drzajte papa 😉

lamada181
11. jún 2009

AHOJTE MAMINKY Z MARTINA KONECNE UZ MAM DOMA NET A CHVILU CAS DOKYM SA MOJE ZLATICKA NEZOBUDIA ALE ASI TUý NENI ESTE ANI JEDNA

lamada181
11. jún 2009

AHOJTE MAMINY S MT JE TU NIEKTORA TAKTO ZAVCASU RANO

nicolmt
11. jún 2009

jasne leni30 aj kocikarka..vsak vies ako sa filipkovi bude paradne v zahrade spat.. 😉

lenkamt
11. jún 2009

ahojte 🙂

Nicol - čo si včera zaspala? 😀 aj tak dobre, lebo bola streda 😀

ja budúci týždeň môžem streda a štvrtok 😉 v utorok chceme ísť do bojníc, dúfam že vyjde počko 😅

zuzu13
11. jún 2009

dobreee raaaanko
lamada vitaj...
lenka, nicol...som vas cakala na pivku a vy nic....slubotechny...cloveku narobite chut a potom ostanete doma...ale ja som si dala... 😉
lucxy, Lucka vstala 7,10... 😀

zuzu13
11. jún 2009

bocmanka, mala "hiltonka" je super 😀

zuzu13
11. jún 2009

halo....kde ste???

idem dovarit a sup von... 😉

nicolmt
11. jún 2009

predavam "balkónový" kočík (tri nám ozaj netreba) keby ste niekto mali záujem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6007521

leni vcera som bola nakoniec v meste lebo to pocasie vyzeralo kadejako, takze som sa dost predzasobila na terasach 😝 mira som hned na jednej aj zamestnala 😀 brachova priatelka tam robi a prisli im nove stoly tak montoval a ja som behala za sarou a dozorovala nech ju nesejme daky cyklista, aj okupat vo fontankach sa stihla 😀

dobre takze predbezne streda u nas na chate
takze utorok bojnice 😕 uvidime 😉 miro ma este jeden den dovolenku co uz ju oficialne mal ale bol v praci, tak si ju musi este vybrat..ale ma byt dooost teplo 😎

lenkamt
11. jún 2009

chcem ísť už ráno 8.30 aby sme okolo obeda šli domov 😉 tak zvážte, prihlášky príjmam do nedele 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre