Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
16. jún 2009

dík 🙂

a u nás balí manžel, ja len spíšem zoznamy 😀 to vieš vojak to vie lepšie naskladať 😀

lucxy
16. jún 2009

😀 😀

lucxy
16. jún 2009

baby pekne fotky ste pridali 🙂

zuzu13
16. jún 2009

😀 😀 😀
no super to mas zariadene... 😀

zuzu13
16. jún 2009

...kujeme... 🙂

lenkamt
16. jún 2009

nestíham 😅

Lucka je zlatá v tej vani 😀

zuzu13
16. jún 2009

😀 😀 😀
dakujem

lenkamt
16. jún 2009

už sme hore, možno sa stretneme von 🙂

zuzu13
16. jún 2009

no my este spime...uz druhu hodinku...a von nepojdem...mala je trosku usoplena a ja po vikende nejako este nevladzem...stacilo mi doobeda hodinka...

saskarisko
16. jún 2009

Ahojte,
na zajtrajsie stretko neprideme, este stale sa nevieme zosuladit so Saskou. ale hadam na to dalsie uz prideme 😅

a mam dobry den, volali mi zo socialky, ze uz posielaju matersku. konecne, vsak od aprila este ziadna neprisla 😖 😠

Bocmanka - aky bol ten penzion, kde ste boli ? myslim sluzby, strava, ubytovanie
Lenka - Vam prijemnu dovolenku prajem 😵

matka26
16. jún 2009

ahojte,
chorobam skore uzdravenie 😉
baby super fotky 🙂 🙂 🙂

majkaa
16. jún 2009

Ahojte, prosim poradte, tento tyzden som v 13tt a bola som v centre preventivnej rakoviny na sone, myslela som si, ze ide o to specialne sono, kde budu zistovat napr dawnov syndrom. Vam to nerobili tiez?

bocmanka
16. jún 2009

😵
saskarisko..akurát to rozoberáme s kočkami..
severka???....no už by som tam nešla, strava dobrá, ale bolo nás tam 16 rodín, t.j. sme im obsadili pol penziónu, žiadne privítanie, žiadna spoločenská miestnosť, iba kaviareň a tam aby sme mohli sedieť aspon do polnoci, sme museli uplatiť čašníčku..
potom sme sedeli na schodoch a mali chodbovicu...
chlapi naši, teda manželia vonku na drevených sedeniach až do polnoci, a kosa bola teda riadna, aj keď oni popíjali, tak im možno zima nebola..
ale sme celkovo dosť sklamané z prístupu...

bocmanka
16. jún 2009

😵 majkaa...ide o klasické sono, čo sa chodí zvyčajne v 12tt, ostatné vývojové vady sa ešte len zisťujú..

majkaa
16. jún 2009

ja som si myslela, ze ide o to specialne sono, lebo jedna kocka je v tom istom tyzdni a ju uz poslali a aj som citala, ze sa to da zistit uz v 12tt. A teba to specialne sono sa robi potom kedy?

lamada181
16. jún 2009

majkaa mne brali plodovu vodu čiže robili amioncentezu tak okolo 15 tt

majkaa
16. jún 2009

no ja by som sla na odber az keby mi zistili nieco, ale takto to nemaju ako zistit. Lamada a tebe nieco zistili, preto si musela ist? Bola si na tom specialnom sone, kde sa meria nosna kost... a ak ano kde?

lamada181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkaa
16. jún 2009

su tam 2 peciatky doktor Jan Danko a Kamil Biringer. Bol to taky mlady doktor.

zuzu13
16. jún 2009

majkaa...ten mlady je Dr. Biringer...a nerozumiem preco chces specialne sono???mate v rodine geneticke chyby...alebo si po 35-tke??? no neviem...ale mne nikto nic specialne nerobil...

majkaa
16. jún 2009

mam svalovu dystrofiu, ale to viem, ze sa neda zistit, tak sa bojim, ze aby nemalo aspon tie ostatne chyby. Alebo sa mam na to vykaslat? Moznoze som moc opatrna, ja neviem.

lamada181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkaa
16. jún 2009

ja chodim ku krkoskovej, ale ta ma poslala na sono do centra preventivnej rakoviny a tam bol on, takze nemam snim skusenosti.

lamada181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamada181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkaa
16. jún 2009

lamada napisem ti IP

majkaa
16. jún 2009

ano ja ju mam tiez velmi rada, je to asi jedina doktorka, ktora nas podporuje, lebo nemame dobre skusenosti s doktormi.

lamada181
16. jún 2009

ok dobre

zuzu13
16. jún 2009

ja som bola velmi spokojna s nim...vzdy bol mily...vysvetlil co som potrebovala...dokonca manzelovi a aj synovi ukazoval dokaz, ze to bude baba 😀
majkaa...si moc opatrna...presne tak ako su opatrne vsetky tehulky...a ked budes mamina...tak sa priprav ze budes este opatrnejsia... 😉 a ver tomu, ze je vsetko v poriadku...tvoja dr. urcite urobi vsetko preto aby mala spokojnu mamicku 😉

lamada181
16. jún 2009

majka mas ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre