Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
20. feb 2009

to je pravda...my sme to tiez nezazili...to su len take babske rady.,...
inak pepies...na tu kozmetiku a kadernictvo sa mozeme dohodnut...to by bola riadna sranda...dve nachmelene, ale upravene 😀 😀 😀

pepies
20. feb 2009

zuzu jasne, ked prestanem kojit, kedykolvek......... mozno pridem domov zo zelenou hlavou a bude pokoj

lenkamt
20. feb 2009

aj ja chcem ísť na kozmetiku a pivo 😀

pepies
20. feb 2009

vsak hadam dame nejake stretko kozmeticko-pivne, len nech uz pominie tato hnusna dlha zimisko ....

bibinka
20. feb 2009

pepies- zatiaľ najlepšia podľa ´ňa je Alena Pavlová v Turanoch a potom jedna Sučianka, volá sa Janka,ale priezvisko ti nepoviem- tá sídli oproti Jednote vo Vrútkach- nad Kriváňom urobili poschoie, na ňom je-je tam jediná kaderníčka, takže sa nepomýliš,je tam aj kozmetika a pod. ak chceš tel.č.napíš. ip.
Inak, iba oni dve mi dali vlasy do pucu- momentálne chodím k tej Janke, a vie aj poradiť "čo so senom a niťami" 😀 😀 😀

abetka
20. feb 2009

pepies ja chodim na Podhaj do tej modrej budovy, co su tam ij byty a je tam sikovna baba, vlastne dve. Aj predlzuju vlasy 😉

julyb
20. feb 2009
saskarisko
20. feb 2009

Ahojte,
jej Bibinka, ze by som zabehla do Vrutok ? Ja mam vzdy len jednu poziadavku, urobte mi uces tak, aby bol lahko udrziavatelny, a to bohuzial vie maloktora kadernicka 😖
Ale Zuzu dala vyborny tip na kozmeticku. na zaciatku mesiaca som u nej hodinku oddychovala 😉

Julyb - pekne fotecky 😉

Lenk - ak ma Matusko koliky, tak je dobry aj infacol. ale ste v obdobi zvykania si na seba, takze treba skusat vsetko mozne, a nieco Vam urcite sadne 😵

lucxy
20. feb 2009

pepies ja chodim do kadernictva do vrutok,,,janakova emilia ja som fakt uplne spokojna s dnesnym melirom,,,,ak pojdes zajra na cvicenie do haly tak ma uvidis ako to mam 🙂

bibinka
20. feb 2009

saska- kľudne tam zbehni, ja mám také hrozné vlasy, že jedine tieto dve kaderníčky mi ich dajú do účesu.A nie je vôbec drahá. v tých Turanoch som aj za melír+strihanie+vyfúkanie a všetko okolotoho platila 220,-(sk-ešte 😅 ) a vo Vrútkach umývanie, strihanie, výživa, fúkanie, tvarovanie cca 90,-sk 😉

lucxy- kde vo Vrútkach si bola na tom melíre?

julyb- pjenkné fotečky 😉 , Matúško je zlatučký

baby, mne zajtra cvičenie padlo, aj som sa nažhavovala, ale mrcja došla a tak som 😝 blé....

abetka
20. feb 2009

ten infacol je fakt dobry 😉

lucxy
20. feb 2009

baby hodim foto 🙂 tak kuk

nicolmt
20. feb 2009

ani ja nejdem zajtra 😒 musim robit aupair choremu ockovi a zdravemu akcnemu dietatu 😎

bocmanka
20. feb 2009

😵 lucxy, máme rovnakú kaderníčku.... 😵
😵 ani ja zajtra zrejme nepôjdem...uvidíme, ale bojím sa veľkej kopy ľudí s kopou vírusov, takže najskôr ma nájdete von...chlapi idú na lyže, má dôjsť svokra, tak si asi spravíme výlet po obchodoch a malú dám k mamine...

lucxy
21. feb 2009

dobre ranko,,,,sme hore od 5tej,,,,takze nakoniec nikto dneska nejde cvicit? no uvidim, ze co mozno sa tiez pojdem lyzovat 🙂 dneska vyzera ze bude v pohode pocasie,,,teraz je -6
boc takze aj ty chodis do vrutok? hm a ja ze preco mas tak dobre spravene vlasy 😵 ja milke chodim uz vyse roka som si ju oblubila 🙂

abetka
21. feb 2009

ja tiez nejdem riskovat este virusy a ked sa to ukludni , tak urcite pojdem. Vcera som si chcela kupit rifle a som sa ufrflala a nadavalaa sama na seba ako vyzeram 😝

bocmanka
21. feb 2009

😵 k emily chodím už..fúúúúúú..od výšky , teda nejakých 15 rokov???...česala ma aj na svadbu či plesy a zatiaľ až na zvyšovanie cien som s ňou spokojná a hlavne s upravenými vlasami rastie aj sebavedmie, takže aj manžel vie,že keď som nervózna, kaderníčka to istíí
abetka, ako vyzeráš...aj mňa ide poraziť, som si chcela kúpiť lyžiarske oblečko a ide ma švacnúť, lebo do gatí mi chýba asi 1cm, aby som sa v nich cítila dobre, no čo mám robiť??????????
lucxy..choď lyžovať, moji chlapi už brázdia martinky a vraj je úžasne, hoci sa im ráno nechcelo...

lucxy
21. feb 2009

no ja som cvakla 27 eur,,,mam dlhe vlasy,,,lenze chodim kazde 3mesiace takze to nie je az take hrozne,,,,hlavne je ze som spokojna,,,
malu som dala spat a okolo 1nej chcem vyrazit do valce,,,juj ako sa tesim ako male decko,,,, 😵
no stym chudnutim jedine upravit stravu a cvicit a ked chcete schudnut tak jedine aerobne cvicenie 🙂

nicolmt
21. feb 2009

aj aj chcééém..
nie chudnut, ale cislo na tu vasu kadernicku do vrutok 😉 a popis ze kde to je...bo moja je na MD teraz sice chodim k inej, no ale...nie je to celkom ono 😒 a vasa podla toho ako dobre vyzerate 😉 by mohla byt 😝

erika.30
21. feb 2009

ahojte tak konecne som sa dostala k pc vidim ze sa tu skrasluje a chudne aj ja chceeeeeem 🙂 no aj ked mi to moc nepomoze 😀 ja chodim do Gestilu je tam draho no ale som spokojna 😉

lucxy
21. feb 2009

cau erika,,,,ako sa mas? co mala uz je dobre?
potom napisem cislo o.k,,,,idem pokracovat v riadeni 🙂

lucxy
21. feb 2009

ozaj julyb maly je zlatucky,,,,podoba sa nateba 🙂

erika.30
21. feb 2009

ahoj Lucxy no mala je uz konecne ok tak dufam ze to nezarieknem ale dr mi odporucila 3 mesiace bez skolky tak sa idem zblaznit ale inac ok

julyb
21. feb 2009

Ahojte,
ja som tuším bola v tej budove kde je tá kaderníčka tvoja Lucxy, bola som tam ale na pedikúre, ked budete chciet na leto pekné nôžky tú zase odporúčam ja 😉 je to v takje bočnej uličke pri stanici, netuším ako sa to volá, nepoznám Martin nieto ešte Vrútky 😒
Lucxy dakujem za malého, peknučký je ale črty má skôr po mužovi sa mi zdá ,ja mám také hranaté, nosaté, no totálne neslovenské 🙂 ale vlasy má po mne 😀
Uži si lyžovačku a napíš ako bolo 😉

bocmanka
21. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
my sme si to dnes s romy takto užili..
má rešpekt chodiť po snehu...
😀

zuzu13
22. feb 2009

ahojte krasky...
lucxy...pekny melir...
julyb, bocmanka...pekne foto
my sme vcera mali navstevu, tak doobeda som bola s luckou von asi hodinku, potom upratat, navarit...tatulko bol v praci...nakoniec slecna nespala cez obed a vecer sme mali o 18-tej klidek...a vstali sme 7,15...
idem vypit kafco, pobalit zakladne veci a ideme do skanzenu na fasiangy...vcera sme si s luckou aj masky spravili...potom hodim foto...tak peknu nedelu....papa

saskarisko
22. feb 2009

Ahojte,
Lucxy - pekny melir, aj ja chcem ciselko

Ja som tiez chcela ist do Skanzenu, ale mam obavu, ze Risko sa ich bude bat. tak by sme skor odisli, ako by sme tam prisli. 😅 A este neviem, ci to nezrusia, ked je statny smutok, a vtedy by nemali byt ziadne muziky a nic taketo.

matica2
22. feb 2009

ahojte my sme si na výkend naplanovali že sa budeme sankovat aaaale bacily nás navštivili ☹
adka má sopliky a začína pokašliavat a saška mala dve noci vysoké teloty a teraz som našla v ústočkách afty ☹
tak my už máme prázdniny a aspon je doma aj manžel tak na ne nebudem sama

zuzu13
22. feb 2009

no uz sme doma...v skanzene nic nebolo...nakolko je statny smutok...ale sme sa aspon poriadne presli...posankovali...
idem hodit foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre