Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
9. júl 2009

zuzu no teda to ako som ta nevidela 😲 😲 na mna treba mavat alebo kricat 😝 😀 😀 a fest rozmyslam kde som bola v pondelok 😀 😀 😀
aj mne treba pozehlit leni donesiem ked uz budes vo svungu 😉 a co robime poobede? sa vycasuje 😅

lenkamt
9. júl 2009

nevycistene, normalne som zlenivela a robim len zakladne ukony 😀

Nicol - co si, uz mam oprate 3 pracky a este dve sa nejakym zazrakom nazbierali takze do nedele zehlim ako splasena 😝

poobede ideme asi do mesta kupit cumle 😝 chceli sme po dovolenke oducat, ale nehrozi Lenke idu spodne ocaky a bez cumla by revala cely den no a Lucia musi mat tiez, lebo vsak nie je horsia. na dovolenke sme 4stratili a tie ostatne su uz uplne splasnute 😝

nicolmt
9. júl 2009

leni no dobre, ja mam len 2 pracky nazbierane ale sara ma este co nosit tak vydrzime 😝 😀

do mesta? moze byt 😉 stejne som nieco chcela len si musim spomenut ze co 😎

lucxy
9. júl 2009

ja som si spravila kavu dufam, ze uz mala zaspi,,,mam uz toho dost,,,,ako vsetko hovori to je fakt des,,,ako jasne, ze je to krasne ale ved viete ako to myslim,,,,,a idem zmyt dlazky,,,,

zuzu13
9. júl 2009

nicol...pohodicka...stretli sme sa pri domove dochodcov...ja som prichadzala chodnikom medzi st. cintorinom a skolou...a vy ste stali na chodniku...bola som s mangelom, ten mal kocik a v nom Natalku...a ja som sla s Luckou...pohoda... 🙂
ja pozehlene mam...ale uz idem zase pradlo vesat na balkon, takze zajtra mam zas nepozehlene 😀 😀 😀

zuzu13
9. júl 2009

lucxy...klidek... 😀 😀 😀

lucxy
9. júl 2009

preco zuzu?

nicolmt
9. júl 2009

zuzu no jasne..ako ta mam zaradit ked mas dve male deti zo sebou 😲 😀 😀

lucxy
9. júl 2009

nicol tak dame stretko aj uvas na vasej suprovskej chate? 🙂

zuzu13
9. júl 2009

nicol...ved preto som to neriesila 😀 😀 😀 😀
lucxy...to bola reakcia na tvoj posledny prispevok...citujem:"dufam, ze uz mala zaspi,,,mam uz toho dost,,,,ako vsetko hovori to je fakt des,,,ako jasne, ze je to krasne ale ved viete ako to myslim" 😀 😀 😀

lucxy
9. júl 2009

zuzu tu by pomohli niake slova utechy 😀

nicolmt
9. júl 2009

stretko na chate buduci tyzden aj kazdy den 😉
do nedele ma este prsat hockedy 😠 a to sa tom potom neda ked je mokro 😒

nicolmt
9. júl 2009

ozaj kde kupim take male gumaky cca 20tky 😕

lucxy
9. júl 2009

dobre nicol vsakk sa este dohodneme,,,,gumaky no neviem 20tky ze kde skus v deichmane,,,,

bibinka
9. júl 2009

čaute, kočandy,

julyb-Matúškovi prajem k prvým samostatným krôčikom veľa zdraru a tebe veľa úspešných kolimetrov.....no už máš doma chodca 😀 😀 😀 😀

nicolmt- my máme 20-tky, ale sú malému ešte pasent. také krpaté čižmy nemajú často, skús aj u ťamanov(číňák). my sme ich dostali normálne v obuvi ,ale v čechách, u nás sme márne zháňali 😅 😅 😅 (kupovali sme ich ešte Fifkovi)

expertka8
9. júl 2009

..cest praci babule.....nezbuxame "plaxtove" stretko??????? 😅 😀 😀 😀

zuzu13
9. júl 2009

ahoooooooooooooooooooooooooj expertka.....plaxtove? s tebou???hocikedy...prezvon a ideme 😀

expertka8
9. júl 2009

....zuzu...nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaareeeeeeeeeeeeeek... 😀
...ber plaxtu a ideme xliiiiiipat.....capovane.....xladene....oroseneeeeeeeeeeee.... 😅 😀

...extra pozyvam ....anculku...bibinku...adiku.....u tyx mam odlozene plaxty........staci este vystrihnut 2 diery...a cestou si to strihneme do banky... 😀 😀 😀

bibinka
9. júl 2009

kedy?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

abetka
9. júl 2009

beriete aj bez plachty???

zuzu13
9. júl 2009

ty kokso...to tu riadne ozilo...staci spomenut plachty...a vsetky ste tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolmt
9. júl 2009

vsetky 😉 😀

matica2
9. júl 2009

a čo tie plachty ideme žehlit či čo 😀 😀 😀

zuzu13
9. júl 2009

matica....bingoooo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nie...to je nova zvolavacka na stretko ...xmelove...aby nam socialka nevzala deti 😀 😀 😀 😀 ...takze heslo> plachty 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie...exp. potrebuje na nieco stare plachty...a za kazdu odovzdanu plachtu slubila pivko 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

matica2
9. júl 2009

zuzu díky za vysvetlenie lebo by som ani nespala čo nad plachtamy uvažujem 😀 😅 idem si radšej chmelaka otvorit

bibinka
9. júl 2009

tak už hoďte termín, lebo chcem muža pripraviť nato, že bude varovkyňa 😀 😀 😀 😀 .Krpca už odstavujem(zatiaľ neúspešne, čiže sme stále v štádiu že už začneme 😅 ), takže môžem chlastať 😀 😀 😀

matica- ty koky, že nebudeš spať kvôli plachtám, by som si nikdy nebola myslela 😀 😀 😀 😀

zuzu- chmeľ je chmeľ 😀 😀 😀 😀 😀 stačí aj pol slova a všetky sa tu zhŕknu ako kury na zrno 😀 😀 😀

lenkamt
9. júl 2009

ja mám xy plácht, a väčšina úplne nových lebo požívame tie froté naťahovacie, ja sa s ex ožeriem 😀 😀 😀 a zadara 😀 teda za plachty 😀
poďme budúci piatok, poďme,poďme,poďme 😀

abetka
9. júl 2009

podme

bibinka
9. júl 2009

háááá, len či expi opäť nezabudne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolmt
9. júl 2009

takze si pisem buduci piatok 😉 fuu som bola aj minuly, idem vybavovat priepustku 😝 alebo ma lenka pride vypytat 😀 😀 😀 😀
bibinka no mas extra motivaciu zacat odstavovat...vsak zas na sucho 🤐 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre