Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
27. júl 2009

saska- je
😉

saskarisko
27. júl 2009

a kde ?

bibinka
27. júl 2009

ak pôjdeš smerom z poľského Tešína na Bialsku po diaľnici(je bez poplatkov), tak po pravej strane je veľké obchodné centrum Auchan. Ak pôjdeš ešte ďalej, neviem odhadom cca 500m až 1km je ďalšie obrovské obchodné stredisko,meno som nestihla prečítať. A tam na budove je veľká tabuľa H&M.Tak predpokladám, že sa tam butik nachádza.

saskarisko
27. júl 2009

jej no super. segra chce ist do auchanu, takze to by bolo na skok. dakujem

bibinka
27. júl 2009

áno, bude to mať cestou

matica2
27. júl 2009

ahojte 🙂
tento rok je malovanie akosi v kurze 😀

nicolmt
27. júl 2009

aj my ideme malovat...zajtra,pozajtra 😝 vsak co uz ked musime doma tvrdnut, inak ziadna slava len kuchynu do povodneho stavu - tj do toho predtym ako sara oplieskala steny jedlom, a v obyvke ma laka jedna stena na fialovo 😅
no a preco nas nechce dr vidiet 😕 netusim, nasa ma dovolenku a tato nas ma asi na haku 😠 uzliny ze je to normalne a do 3-4 mesiacov! po chorobe sa to strati 🤐 proste ked nasa dojde z dovolenky mam sa tam ist ukazat 😎 aj na ockovanie sme mali ist a tym padom este aspon mesiac-dva odklad 😎

adiku
27. júl 2009

no nicol neviem ci sa mozes spoliehat na to ze steny uz budu len ciste ked zacne kreslit pokresli aj tie a pri malom dietati sa pritrafi cokolvek tak ste mozno mohli este pockat

a neboj sarka bude uz len ok
dvojickam rychle uzdravenie

adiku
27. júl 2009

zuzu idete chatovat?? a kam?? ani si mi nestihla dnes povedat

nicolmt
27. júl 2009

adka to predpokladam, ideme rovno na umyvatelne farby na stenu 😝 😝 😀 😀 vsak kym sara zvladne samostatne jedlo este cosi pocistim 😝
dvojkam skore uzdravenie chudatka 😒 nedame dnes pivo?? ked deti budu spat 😉 som aj skrinu upratovala a potesim vercu, vyradila som zopar triciek co som zhodnotila ze to tak na jej vek uz skor a nie na moj 😀 🤐

adiku
27. júl 2009

tak dajme jedno 😀

zuzu13
27. júl 2009

jaj ale ste popisali 😀
obyvacku chcem jednu stenu na kriklavo oranzovo...a v spalni dve steny na jemnejsi odtien pomarancovej...
adiku, ideme chatovat do Krpelian...blizsie k ikulke a matici..a tusim aj martina tam niekde byva 😀

zuzu13
27. júl 2009

nicol...pozvanie plati...na jedno mozno dobehnem 😉

adiku
27. júl 2009

a ku komu idete??? a ja chcem niekam iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiist

adiku
27. júl 2009

musim uz dokopat muzicka k tomu aby si vzal par dni dovolenky a uz len to ze bude doma mi pride ako rozpravka 🙂

nicolmt
27. júl 2009

OK dnes 20.15 sviecka? 😀

zuzu13
27. júl 2009

adiku, veru...len ked bude doma...na to ze si denne 20 hodin sama s detmi....klobuk dolu...
ideme s kamoskou na chatu jej svokrovcov...idu prec na 3 dni....tak je chata volna 😅 a v piatok ma narodeniny...takze to rovno oslavime...a aj moj mangel bude oslavovat...3 dni sam chlap v chalupe 😀 😀 😀

zuzu13
27. júl 2009

nicol...ok...mozno budem meskat...{ ak nezaspim} pridem

adiku
27. júl 2009

zuzu pocitam s tebou 😀 no veru uz mi z tej samoty rastu rohy, pridite sa pozriet 😀

zuzu13
27. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adiku
27. júl 2009

si si nevsimla?????

zuzu13
27. júl 2009

hej...vsimla...uz minule si sa ledva vosla do dveri 😀

adiku
27. júl 2009

ved to, s rohami to nie je ziadna sranda

martina7905
27. júl 2009

zuzu a kde presne do Krpelian ides na chatu 🙂

adiku
27. júl 2009

takze nina ak bude vsetko ok 20.15 som tam 😉 zatial pa

zuzu13
27. júl 2009

jaj...martina...tazka otazka...akurat riesim problem kde vystupit z busu...asi budem musiet povedat soferovi, nech ma informuje, ze mam vystupit... 😀 😀 😀 ja som v Krpelanoch bola ako dieta...takze poznam to tam asi ako Londyn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je to zahradkarska oblast ale kde???to neviem 😀 😀 😀

matica2
27. júl 2009

zuzu záhradkárska oblast je medzi krpoškou a turanmi ak je to to čo myslíš. ale to sa dá tam aj s turian

matica2
27. júl 2009

a ta tu bude niekto čakat? lebo ja by som tam netrafila ked by som nevedela kde to je

lenkamt
27. júl 2009

ak ste šli na pivo, tak máme tichú domácnosť vážené 😠 😀

Zuzu - uži si chatičku 🙂

nicolmt
27. júl 2009

este sme nesli..ale ideme, nahod rifle, verca strazi a ide sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre