Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
25. feb 2009

Peti ja dávam babydent, to nie je gel skôr taká vodička tak si to tak nezlíže, ale je už na predpis 😒
Zatial sa chystám, budíček sme mali o pol šiestej tak som teraz este dospávala 🙂

pepies
25. feb 2009

july s Tebou pocitam na 100% !!!!!
hoci sa mi nechce, keby som mala ist sama, urcite sa budem sama pred sebou vyhovarat, ze preco nejdem, takto sa aspon dokopem nieco robit......................... vsak muz to hadam zvladne bezomna, idem si aj pre istotu odstriekat mlieko, keby maly chytil amok 🙂

julyb
25. feb 2009

aj ja s tebou počítam 😀 poobede este napíšem sms, idem sa dat dokopy som KO 😖

pepies
25. feb 2009

jasne, a mam ist s Tebou aby si trafila alebo s tou kamoskou?
ja vyzeram hrozne, kruhy pod ocami, vyrazky, ach tie hormony 🙂

julyb
25. feb 2009

pod so mnou nech trefím, vieš blondína 😀

pepies
25. feb 2009

jasne, dohodnute, o 17:45 Ta cakam na zastavke MHD tam pri nas, vies kde? keby nieco, volaj

julyb
25. feb 2009

oki poobede ti este pre istotu napísem ale budem tam, inak ja tiež vizerám hrozne, už som to tu písala prvých 18 rokov je najhorších potom je to už v pohode 😀

bibinka
25. feb 2009

baby čaute, viete mi niektorá rýchlo pomôcť? kto sa vyznáte do počítačov a rôznych trikov? kde je chyba ,keď dám usb kľúč do počítača a on ma "kopne", je chyba v počítači alebo v tom usb-kľúči? ten kľúč je úplne nový, 1x použitý a hneď "kope"? díky za rýchle odpovede... 😉

terqa
autor
25. feb 2009

ahojte, tak co je nove?
my sme boli cez vikend na vychode... no a tak mi teraz cas leti, ze sa ani nestiham divit a kukam, ze dnes je uz streda...

lenkamt
25. feb 2009

no čaute 🙂

vy idete fakt cvičiť??? 😕 to vás obdivujem, ja už nemám silu vstať od počítača a ísť na wc 😀 😀 😀

nám na nervozitu pri zuboch najlepšie zaberali homeopatické čípky viburcol 😉

kristina.ruzickova
25. feb 2009

tak baby strasne sa na vas tesim....

uz som na vas ready .-)) nic tazke, vyskusame co to da .-))) a dame si do tela 🙂)

paaaaaaa

pepies
25. feb 2009

no ved toho sa bojim, ze si dame do tela, he he he 🙂
dufam, ze budem vladat odpochodovat domov 🙂

matica2
25. feb 2009

halooooo čo ste sa zodrali pri cvičení 😎

ikulka
25. feb 2009

veru nikde nikoho

lucxy
25. feb 2009

ja som tu

julyb
25. feb 2009

Ahojte nezodrali ja som tu 😉
Zajtra máme očkovanie, tak sa teším...... ☹

zuzu13
26. feb 2009

...brééé rááánko...

pepies
26. feb 2009

ahojte, nastastie ziadna svalovka ...

lucxy
26. feb 2009

dobre ranko ,,,,,no a zase nam sneziiiii...................

anculka
26. feb 2009

ahojte! nemamam kedy dobiehat co ste popisali.Bo som velmo zaneprazdnena zena na materskej 😀 . Obieham kamaratky a tulam sa pomeste! 😀 😝
Pepies som Ta vcera nevidela!? Alebo sme sa nespoznali???

anculka
26. feb 2009

mam rada sneh, ale uz ho mam plne zuby! 😠 nech uz je jaaaaaaaaaaaaar, pomooooooooooooooooc!!!

lenkamt
26. feb 2009

no čaute.

tak aj tu : Viktorkom všetučko naj, hlavne nech ich poslúchajú baby doma 😀

pepies
26. feb 2009

anculka ja som si isla oci vyocit, som sa rozhliadala, ale nikde som Ta nevidela, no snad nabuduce, teda ak nabuduce bude, bo som Ti pisala, ze som bola trosku sklamana .....................
ze pre zaciatocnikov..................... presne toho som sa obavala, ze bude mat na haku a vyvali hned cele choreografie, pretoze tam budu sami "profici".
skoda 🙂

lucxy
26. feb 2009

kolko bab chodi nato cvicenie? 🙂

pepies
26. feb 2009

no dost nas tam bolo, okolo 40? sme sa tam tlacili v satni 🙂

pepies
26. feb 2009

babenky a dnes ma nas Kubko polroka, huraaa !!!!! 🙂

lenkamt
26. feb 2009

Kubkovi všetko naj - okolo pol rôčka sú detičky najzlatšie 🙂

pepies
26. feb 2009

lenka dakujeme !!!!!!!!!!!!!!!!! ked bude viac casu, nahodim aj nejake fotky, uz 2 mesiace som nenahadzovala 🙂

julyb
26. feb 2009

jéééJ Kubkovi všetko naj, teraz pozerám že už má 6, my sme mali včera 10, ako to letí 🙂
Anka ja som včera zase prehliadla Lenku, no hádam na budúce sa už všetky spoznáme, Peta bola hned pri mne,
takže kobylky boli na kope 😀

pepies
26. feb 2009

july dakujeme, aj Matuskovi vsetko naj, za chvilu bude mat rocik, tak to oslavime uz v novom byte - tak rovno aj kolaudaciu 🙂
no july riadne hopsala,islo jej to super, to iba ja som bola uplne mimo, ale ten chalan, co bol predomnou, to mu to teda islo dobre, tak som sa podla neho riadila................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre