Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
28. aug 2009

ahojte
tak ja uz mam za sebou navstevu neurologie, zase kopec liekov, ktore samozrejme kojace nemozu.
dnes to vyzera zase tak pekny az moc teply a slnecny den ..... 😉
pride ku mne kadernicka - takze dnes mam full-service - aj au-pairku /svokrusu/ 😉

lenkamt
28. aug 2009

Sari - doobeda nečakala, poobede chvíľu, všetky deti na 5rokov odtiaš vyháňali, len Verči nikto nič nepovedal - asi že taká mušia váha 😀

Peti - sa máš 😵

zuzu13
28. aug 2009

kuknite markizu...je tam teplicke kupko...

zuzu13
28. aug 2009

no pekne...pepies...super dnik ta caka... 😀

adiku
28. aug 2009

hej zuzu pozerala som 🙂

ellab
28. aug 2009

No hlásim sa z roboty, usilovne pracujem 😀 😀 😀
AD Teplice, je to tam určite menšie, nie je tam toľko atrakciíí, ale ja to beriem len ako poldenný výlet, je to bližšie, takže z tohot hľadiska nedám na ne dopustiť 😉 Čo je ešte super, pri detskom bazéne je aj tieň, detské ihrisko je tiež v tieni a je tam aj mini skákací hrad, taký, aký je občas v centre a je tam vždy prázdno 😉
Bešňová je už výlet na celý deň, ale určite je tam super 🙂

ellab
28. aug 2009

Pepies - tak to sú služby 🤐

pepies
28. aug 2009

takze sobota uz vyzera lepsie ako nedela, no chapete to?

http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/martin

julyb
28. aug 2009

Ahojte,
tak ja neviem tu je to stále rovnako 😀
http://pocasie.pozri.sk/

pepies
28. aug 2009

july to treba asi pozerat tu moju stranku - ta mi vyhovuje viac, kedze v sobotu mame tu oslavu 😀
mala som byt meteorologom - ked im nevyjde pocasie, nikto sa nestazuje, kazdy to berie normalne, no nie????? 😕

pepies
28. aug 2009

babenky tak kadernicka super baba, pekna farba aj ma dobre ostrihala - presne ako som chcela a za neuveritelnych 15 EUR aj s farbenin - takze som usetrila 30 EUR a to sa nemusim trepat do ZA .... 😀

tolko spravy z Podhaja ..... 😉

abetka
28. aug 2009

pepies a co si to mala za kadernicku??? JA byvam momentalne na podhaji a tu co mam som celkom spokojna, ale zmena padne niekedy vhod 😉

pepies
28. aug 2009

odporucila mi ju kamoska, ktora ma vzdy super vlasy, tak som skusila a aj ja som spokojna.................. nema vlastny salon, ale navstevuje zakaznicky osobne, ak budes chciet, kludne Ti dam kontakt, mozes vyskusat....

julyb
28. aug 2009

aj mne daj kontak Peti, please 🙂

saskarisko
28. aug 2009

Peppies - a nevola sa ta kocka nahodou Andrea ?

zuzu13
28. aug 2009

ahojte
dieta spi a ja idem vegetit...
pepies, hod foto, inak super sluzby za super cenu...parada...kontakt mozes hodit aj mne... 😀

saskarisko
28. aug 2009

ozaj Zuzi, nevies, ci uz robi ta kozmeticka, co si mi na nu raz nechavala kontakt ?

abetka
28. aug 2009

pepies, no jasne, ze chcem kontakt

pepies
28. aug 2009

nie, vola sa Mata, kontak VAM hodim do IP.......
foto neskor, nestiham, varíííím, periem, upratujem - vyuzivam cas bez maleho, aj to stale striehnem na telefon, lebo akonahle bude chciet prsnik, budem musiet rychlo utekat do mesta ku svokrovcom 😀

lenkamt
28. aug 2009

hlasenie z ľadovne:

ožehlené, navarené, upratané, jedna práčka vyvesená 😀 najem sa a idem s Verčou do mesta.
s Lenkou ideme na krv v stredu 😖 a v pondelok jej budú brať zase v bystrici 😔 chúďatko 😔

Peti - super že si spokojná 😵

pepies
28. aug 2009

leni vsak zajtra mame oslavu, nemozem tam prist ako strasiak - aspon vlasy budu dobreeeeeee

chudiatko Lenka - budeme jej samozrejme drzat palce 🙂

zuzu13
28. aug 2009

zienky teda sikovnice ste poriadne...
my sme boli od 9-tej von do 11,15...takze som nic nerobila...ale upratane je, navarene tiez...ta co viac treba??? 😀 😀 😀
zaliala som si kavicku, prida sa niekto?

lenkamt
28. aug 2009

ja by som rada zajtra umyla okná, ale ako vždy keď umyjem tak prší 😝 asi to kvôli Kubkovej oslave odložím na utorok 😀

kávu eee, ja by som si dala vineu 😕 😀

pepies
28. aug 2009

ja uz mam po kave - vynimocne, inak pijem iba poobede ....
ale odkedy ma ta gebula bolieva, pijem uz kofeinovu - niekedy aj 2 x za den..........
chudak Jakub 😒

zuzu13
28. aug 2009

ja pijem kafe len rano...ale zacina ma pobolievat hlava...tak som si spravila... 😀

zuzu13
28. aug 2009

saskarisko, kozmeticka pracuje... 😀

pepies
28. aug 2009

zuzu len si daj ...... 😉
ja som popritom zozrala aj celu Milku-cokoladu 😉

saskarisko
28. aug 2009

Tak to som tu len ja taka lemra lemrava - ja som sa dokopala akurat k vysavaniu, vyprala mi jedna pracka. ale za to som riadne vyvetrala Sasku.

Zuzu - no super, tak ku nej konecne nabehnem 😅

zuzu13
28. aug 2009

no cokoladu ja nemusim...staci, ze mam lyzicku cukru v kave 😀

lenkamt
28. aug 2009

bože ja by som kávu bez 4kopitých lyžičiek cukru ani nevypila 😅 a ja vyžieram deťom brumíkov, zase 😝 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre