Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
2. okt 2009

Julyb - pekné fotky, my sa ideme fotiť budúci týždeň, už nejaké fotky máme, ale teším sa na ďalšie...
saskarisko - my sme chodili k logopedicke, co je pri detskej pohotovosti, myslím, že sa volala Ollerova?, my sme boli spokojní, vedela si získať Adama, ktorý pekne polupracoval, ale je pravda, že bol starší a neviem, či pracuje aj s menšími deťmi....
My sme mali dnes tenis a ja som si bola zacvičiť 😝 😝

ukana
2. okt 2009

saskarisko, my chodime k Zmeskalovej, je v budove byvaleho Alianzu, vedla je obchod Puma............. 😉

saskarisko
2. okt 2009

Dakujem za info

July - krasne fotky.
baby kolko teda realne stoji to fotenie ? a kolko mate tych fotiek ?

julyb
2. okt 2009

Ella a tie vyplazené jazyky tam čo majú znamenať hádam úsmev 😀 takýto

A prečo zhánate logopéda Kati?

petka035
2. okt 2009

ahoj ikulka, v centre som bývala ako je hotel turiec tak oproti soc.poistovni

saskarisko
2. okt 2009

July - chcem ju poprosit, aby ma naucila nejake techniky ako pomoct Riskovi troska sa rozrozpravat. uz je na tom ovela lepsie, ako pred dvoma tyzdnami. ale mam obavu, ze aj tak v troch rokoch ju budeme musiet navstivit kvoli vyslovnosti, takze to rovno spojim v jednom

ellab
2. okt 2009

julyb - vyplazené jazyky znamenajú, že som dušu pľula 😀 😀 😀

julyb
2. okt 2009

Kati, dobrý nápad ale neboj on sa rozkecá 😉

Ella aj ja som plula dušu, ale to už bola skoro profi úroven, ved si to videla 😀

matja
2. okt 2009

ahojte dievčatá, nájde sa tu niekto, komu by som mohla darovať dve vzorky Beba 2 Premium (32 gramové)? Už som asi dve vyhodila, lebo boli po dobe spotreby, tieto vzorky sú do 12/09.

lucxy
3. okt 2009

dobre ranko,,,dieta vyspate uz o 5tej ja zase nervozna ztoho,,, 😠 az teraz somsa prebrala
saskarisko mam kamaratku co jej mala mala v auguste 3no a az teraz zacala ako tak trosku rozpravat lebo chodi do skolky 🙂
petka vitaj 🙂 mala je zlatucka

petka035
3. okt 2009

ahoj lucxy dakujem 🙂

saskarisko
3. okt 2009

Ahojte,
ja idem pockat do dva a pol roka, a potom by som sa chcela s tou logopedickou len porozpravat, a uvidime, co povie

dnes je od 9.00 burza pri kniznici, idete kuknut ?

petka035
3. okt 2009

ahoj saskarisko, inak moje krsna Lukáško má 3roky a rozrozprával sa až teraz,inak v dvoch rokoch volal každého jojko,vedel povedať mama,ham,háha a pod. takže myslím že to bude tým že chlapci sú lenivejší a určite to príde zo dna na den

matica2
3. okt 2009

ahojte hurá máme dva dni volna 😎
petka vitaj v klube 🙂 🙂 🙂
saskarisko včera v dámskom magazíne na jednotke akurát rozoberali deti čo nerozprávajú. možno by to bolo niekde v archýve stv 😉

matica2
3. okt 2009

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/damsky-ma... tu som to našla ale mi to nejde spustit

abetka
3. okt 2009

JA som uz stihla malemu trepnut po zadku, lebo vcera mi hodil kvapky do nosa do kosa a to som ich hladala cely vecer a on si to poriesil, kedze kvapky do nosa neznasa a rano som ich mala na stoliku , tak ich zobral a povylievala to detailne, ze do kazdej izby troska.
Potriedila som veci maleho a tolko toho ma. Je na tom lepsie ako Alzbeta so satnikom

saskarisko
3. okt 2009

Matica - dakujem. viem o tom, ja som tam tej logopedicke aj pisala. a aj na zaklade tejto relacie som chcela Riska zobrat skor ku logopedicke.

Abetka - u nas tiez na tom Saska lepsie s obleckom ako Risko 😀

zuzu13
3. okt 2009

ahojte
ellab, super, ze si si isla zacvicit...aj mne by bolo treba...ale som leniva 😠
Lucxy, nezavidim....ze o 5-tej budicek...my sme si dnes pospali do 7,30...konecne...
matica...veru, huraaa...ja mam volny vikend po mesiaci...normalne neviem co s casom... 😀
Lucka nam zacina soplit...takze uvidime, co bude...dojedla, vstala od stola a ze dobru noc... 😀 ...a uz aj spinka....ja som zamiesila na buchty...lebo mm mal strasnu chut...no a asi spravim aj mrezovnik...nech je aj na zajtra 🙂
pekny den 😎

ellab
3. okt 2009

ahojte
my sme si ráno pospali skoro do osmej, ale vidim to tak, že Artur už poobede nezaspí 😖
zuzu13 - si mi narobila chuť na sladké, ja moc nepečiem, tak budem musieť ísť na čokoládu, niekde 😀 😀

matica2
3. okt 2009

zuzu ja som akurát dopiekla orechové rožky a makový závin 😀 tiež som mala chut na dačo 😅
saskarisko a nedaj sa odradit dr na tú logopédiu lebo oni neradi posielajú menšie deti aj ja som si musela lístok vydupkat na logopédiu a tiež ma prehováral že to stačí o rok ked pojde na petročnú prehliadku a nelutujem že som šla lebo by sa aj tak nenaučila lebo jej aj jazyk nastrihovali. a teraz vidím aké pokroky má a vela sa naučila. 😉
aj na očné som si musela výmenný vydupkat a tiež ma prehováral že načo a ked som prišla s očného s tým aké má dioptrie tak hned že ako dobre že sa na to prišlo teraz a nie až v škole. ja neviem čo im to urobý niaky lístok vypísat a radšej nech je to zbytočne ako by malo byt neskoro

bibinka
3. okt 2009

čaute, konečne som sa sem dostala, idem si vás prečítať 🙂

bibinka
3. okt 2009

tak, to bola rýchlovka, te toho moc nepopísali.
vítam petku035 ....vitaj v klube 🙂 🙂 🙂

ad choroby - Fifko sa ledva vylízal z jednej , a už od polnoci zase horúčkoval 😝 😝 😝 , tak sme šli na pohtovosť, trepalo ho od horúčky, slabý ako mucha, normálne som ho musela doniesť na rukách a "pani dr.", že veď on teraz nemá teplou 😠 😠 😠 😠 kua, som jej skoro oko vypichla 🤐 . predpísala megamox- no ten nám skoro nikdy nepomohol, tak budem musieť ísť meniť atb ku svojej dr. v pondelok. no načo sú také vraždy na pohotovostiach pre deti??? keby to bola moja pediarička, tak k nej nechodím 😠 😠 😠 😠
všetkým chorúšikom prajem skoré uzdravenie

náš Fifko začína už pekne rozdeľovať č š ž v slovách, hoci niekedy to dáva dokopy, napr. miesto sypať, povie šipať 😅. ked sa to nepolepší do pol roka, tiež budem uvažovať nad logopédiou

matica2
3. okt 2009

ahoj bibi 😉 to je normálne ked namiesto s povie š ked sa š adka naučila tak ho dávala všade namiesto s a logopedička povedala že niaky čas to tak bude hovorit a veru potom ju to prešlo a už ho dá len kde treba 🙂

bibinka
3. okt 2009

si ma potešila, lebo ked sa Fifko sústredí, tak hovorí veľmi pekne 😉 , ale ked sa už začne ponáhľať, tak mu práve tie tri spoluhlásky splývajú c s z 😅

lucxy
3. okt 2009

no moja hovori vsetko skor mam problem stym ze vkuse melie,,,,,ja mam problem ze skoro vstava ide ma porazit,,,,ztoho,,,,
a adetka mne mala dneska schovala moje dva prstene a neviem kam,,,,naposledy mi schovala tampony a predtym kvapky do oci ale tie som uz nasla betarka jedna 😀

pepies
3. okt 2009

caute baby,

fotenie realne stoji 100 EUR.......................

July, Ella - tak ste si zamakali 😉 Ja som dnes vstavala o 5, boli sme v tom Polsku a predstavte si, ze maly dnes vydrzal bez prsnika 13 hodin............................ to su pokroky ......... jedol piate cez deviate, 5x kakal, a vobec som mu nechybala .....................
Prvy krat po 13 mesiacoch som bola bez neho prec ............. Huraaaaaa

Dobru nocku, mam nadchu a som dead 🙂

pepies
3. okt 2009

July Matusko je kraasny na tych fotkach, ale len 2 som tam nasla od Petuly ..... A zvysok? 🙂
Ja mam zatial len 7 kuskov, ale dala som ich u nej urobit teraz format A4 - z kazdej po 2 kusy.
Aj Ty si si dala?

zuzu13
4. okt 2009

krasne slnieckove ranko...
my popijame kaficko...obed sa vari...Lucka si pustila krtka...tak mame doma kliiidek...tichucko...
bibinka, skore vyliecenie...tusim ste natrafili na tu dr. co nas poslala na det.chir. peso... 😀 no co...
pepies...super vydrz.. 😉
choroby liecte sa...aj mna zacina boliet hrdlo...deti obe usoplene...takze parada... ☹

adiku
4. okt 2009

ahoj zuzu aj u nas uz chora tiez Natalia take ma sople ze si ani nejdem predstavit co bude dalej ledva dycha a tak jej davam kvapky odsavame a nasadila som aj fenistil, neviem vsak ci neskocime zajtra k dr.

zuzu13
4. okt 2009

adiku, jasne...treba ist k dr...uz len kvoli tomu dankovmu vysledku...z vyteru 😒
moje deti tu maju preteky na kolobezkach...takze mame to tu ako v cirkuse... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre