Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
17. nov 2009

Ahojte,

Peti ako ste nakúpili, prosím ťa kukni tento komplex:
http://www.boscocanoro.com/

Bibinka mňáááááááám 😀 😎

ellab
17. nov 2009

julyb - to ubytko vyzerá dobre 🙂 u nás doma, chce ísť každý člen rodiny na dovolenku niekde inde 😀 😀 😀 😀
ideš zajtra cvičiť???????????? mám pre teba foto od Petuli 😉

julyb
17. nov 2009

Akurát teraz som s nou písala 😉
Cvičiť by som šla, tak zatial o pol šiestej v harmonii, napíšem ti sms 🙂

abetka
17. nov 2009

baby a co chodite cvicit. ? Ja som tam chodila na pilates, ale v lete som to skoncila a teraz by som nieco na schudnutie a vyformovanie. Nieco ako body building, ak sa to tak pise 😝

julyb
17. nov 2009

chodíme zajtra je body building o pol šiestej ale este neslubujem že tam budem, príd Abet, máš to na skok 😉

bibinka
17. nov 2009

julyb, je to ozaj mňamka. to ubytko vyzerá ozaj super, chceš tam ísť?

cvičiť už usím ísť aj ja, kua, hlavne, že som hovorila, že ako ja idem cvičiť 😖

baby, popíšte mi lopatisticky cestu do hotela Viktória na Stráňach 😅 😅 😅, aby som tam v piatok netrapasila 😝

julyb
17. nov 2009

a čo máte v piatok Bibi?
Z kruháča ideš rovno hore a na pravo máš tabulku, Hotel Viktória, odbočíš tam, potom do lava a si tam 😀
Chcem íst do Talianska v lete, ale niekde kde je tichšie, neznášam hurhaj 😝

bibinka
17. nov 2009

dííík 😉

ja tiež chcem ísť na nejakú letnú dovolenku, len verím, že ukecám muža na more 😕

cairka
17. nov 2009

ahojte martinčanky. ja som sa vás už raz pýtala to isté asi pred polrokom, ale medzičasom sa možno situácia zmenila 😅 poznáte niekto v martine detského lekára/rku, ktorý/á by mala v ambulancii CRP prístroj? Totiž malá v piatok dobrala 2balenia ATB a zas je chorá 🤐 a už teraz naposledy som jej nechcela hned nasadiť ATB, tak sme spravili výter a kým bol výsledok výteru, tak malá mala zápal pľúc, mimochodom potvrdeného streptokoka - preto tie ATB. len by som nerada, aby zas, kým budú výsledky výteru sa jej tak zhoršil stav ☹ a jediný spôsob, ako čakať s kľudným svedomím je dobrý výsledok CRP 😒 dík

adiku
17. nov 2009

cairka myslis to vysetrenie co sa robi z kavpky krvi a hned sa vie ci je zapal a ci treba nasadit ATB???? No tak to urcite robia lekarky tu na ladovni. Dragulova a Gundova obe su detske lekarky a maju to vypisane v cakarni.

cairka
17. nov 2009

adiku, dík, a nevieš, či to robia aj ked nie sme v ich rajóne? skúsim tam zajtra zavolať

adiku
17. nov 2009

uff tak to netusim ved si zavolaj

abetka
18. nov 2009

dobre ranko.
Julyb, no dnes nie, lebo som o tom nerozpravala s MM a nepride urcite dovtedy z prace, ale asi budem musiet xzacat, lebo som jak jaternica 😝
Pekny den 😉

zuzu13
18. nov 2009

dobre ranko, kava vypita, chystam sa do mesta na nakupy masa a sus. ovocia na sviatky...som nachladnuta, citim sa akoby ma presiel parny valec...ale co uz...
pekny den 😀

lucxy
18. nov 2009

dobre ranko vsetkym....az teraz pijem kavu,,,,dako som sa rano nemohla vytreposit z postele,,,bolela ma fest hlava
zuzu pekne fotky 🙂
cairka tak to mi je luto, ze co je malinkej 🙂

ellab
18. nov 2009

Ahojte 😉

zuzu13
18. nov 2009

ahojte 😀

zuzu13
18. nov 2009

kde ste kto???nik? nic? 😖

adiku
18. nov 2009

caf zuzu tu to v poslednej dobe vyzera takto nikde nikto....

bocmanka
18. nov 2009

😲 ani nohy adiku...

zuzu13
18. nov 2009

no nejako to tu flakate... 😀 😀 😀

adiku
18. nov 2009

veru lebo tu nie si zuzu

adiku
18. nov 2009

uz nas veru ostalo malo co sme doma

ellab
18. nov 2009

krásne sa nám vyčasilo 😉
adiku, ja pracujem a vzorne prispievam 😀 😀 😀 keď som bola na materskej, som mala menej času na pc 😵

adiku
18. nov 2009

ved hej ale dakedy som nestihala citat

nicolmt
18. nov 2009

caute, dnes to MC ci zajtra 😕 😕 ja planujem ist o 15.oo pozriet na hurbanku lebo je meating ohladom plavania a potoooom 😉

lenkamt
18. nov 2009

zajtra do mc 😉

inak čaute 😀

ja som tu bola ale každá len čaute a čo a nič, takže debata o ničom 😀

Bibinka - neprídem, len si pekne všetko nechaj po pár mesiacoch budeš zase 36, v práci z teba čoskoro spravia prútik 😉 niežeby si teraz nebola 😉 a ja som si tiež utekala kúpiť to netopierie tričko do billy 😀

zuzu13
18. nov 2009

tak ahojte
po treti krat
liecim sa prevarenym cerv. vinkom....Lucka sa pri mne hra s plastelinou co som jej dnes kupila... 😀
mangel porcuje masko do mraziaku a synator ma normalne bez slov pustil k PC...no komu lepsie...xixixi...
idem naspat do hajan...nech som zajtra k svetu... 🙂

adiku
18. nov 2009

ahooooooj ja idem zase plavat tesim sa ako mala, sa mi to strasne paci musim dodrziavat aspon takuto teda tyzdnovu periodu je fajn sa ist trosku odreagovat

a isnpirujte ma co kupujete vasim ratolestiam k Vianociam???? lebo ja pre tu nasu Nataliu nejak neviem nic vymysliet, sice chcem magnetky ale zatial som nezohnala neviete kde by mohli mat take ze cisla alebo abecedu a podobne ona je furt pri chladnicke a tam sa hra s takymi starsimi co mame doma, inac naozaj neviem co

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre