Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
3. mar 2010

🙂
ja sa chystám na shopping jarno-letného oblečka hlavne pre mňa, deti majú plné skrine..
maminka v septembri nastupuje do práce, takže musím pomeniť šatník
ale momentálne som angínou zdochnutááá
😖 😖
a vďaka chorobe som zahájila zoštíhľujúci program, takže keby som sa zbavila pár kíl, ani by som sa nenaštvala..
zuzu díky za ten zázvor, vyskúšam, máme ho doma, to si mám nastrúhať do čaju?..a nevyvráti ma???

zuzu13
3. mar 2010

boc.. ja som si kusok zaliala do salky a nechala riadne vyluhovat...a potom pit. ...
skore vyliecenie 😉

zuzu13
3. mar 2010

apropo zostihlujuci program...dtto...prave som docvicila a verte mi, ze sa citim ako by som necvicila 5 rokov...hroza ako clovek zlenivie... 😅

bocmanka
3. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzu trefné sa tu rehocem..

to je presné pokračovanie témy o dianke...čítala si?, už ju uzamkli kukni si..

saskarisko
3. mar 2010

ahojte,
Leni - dakujem. a zo Sasky nemaj traumu, ona place aj v cudzom prostredi, to je taky moj pricucnik maly 😉
Boc - mam odtucnovacku zadara, Risko kdesi lapol crevnuc chripku, takze od rana 10x zvracal. este aj lieky isli von, aj ked vyzera, ze nakoniec pomohol diazepam
a do toho zazvoru med a citron

pepies
3. mar 2010

bocmanka ja som v nemocnici schudla 3 kg a ako som doma, muz vyvara o 106, tak som zasa tam, kde predtym 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Ella aj ja sa tesim na cvicenie, no ak uvidim na podiu chlapa, tak neviem, ci to dopredu nevzdam. Hoci som minule myslela, ze bude svalovica jak svina a nic nebolo 🙂

zuzu ja som necvicila asi 10 rokov .......... v podstate naposledy som cvicila na nadstavbe v PN. nemam ziadnu kondicku 😝

ellab
3. mar 2010

No takže som sa vrátila z cvičenia a pekne sa navečerala, k tomu červené vínko 😝 😝 no neviem, či niečo zhodím 😠 😠 a čím dlhšie cvičím, tým menej vládzem, tak neviem 😀 😀

lenkamt
3. mar 2010

zajtra marlenka 😀 ti stále vravím aby si namiesto cvičenia chodila ku nám, dnes som piekla pizzu aj bublaninu 😀

ellab
4. mar 2010

Dobré ránko 😉
lenkamt - nabudúce radšej tá pizza 😉 a dnes marlenka 😀 😀

lenkamt
4. mar 2010

ale to ja takú domácu koláčovú z kysnutého cesta 😀

inak čaute 😀

dnes o koľkej????? potrebujem si kúpiť široký opasok na piatok 😀

ellab
4. mar 2010

no ja neviem, povedz kedy stíhaš... ja ešte piatok neviem 😖

lenkamt
4. mar 2010

ma neser, lebo už ani nina nie, zuzka tiež nevie, bibinka sa neozýva, nakoniec tam budem sama s luciou 😅

lenkamt
4. mar 2010

stíham tak na 16.00 😉

saskarisko
4. mar 2010

ahojte,
dokedy potrebuje Ninus tie obaly ??

abetka
4. mar 2010

bibinke zhorel PC ci co, tak preto sa neozyvava 😉

zuzu13
4. mar 2010

no a kam to vlastne idete zurovat? prezradte ak to nie je tajomstvo.... 😀

julyb
4. mar 2010

Ahojte,
baby hodte nejaký recept na tú pizzu, nikdy som to nerobila a mám chuť 😀

lenkamt
4. mar 2010

Zuzu - kriváň, skupina homosapiens 😀

Julyb - sme ťa spomínlali v mc, dúfame že ste všetci ok

ja si rozrobím droždie v mlieku s cukrom, s hladkou mukou vymiesim, rozťapkám na olejom potretý plech a poukladám navrch čo dom dal 😀

julyb
4. mar 2010

Momentálne nám s Matúšom tečie tak z nosa že si môžme kýbel zavesiť na krk aby sme nemínali vreckovky, strašná nádcha ale inak OK 😉 My to nejak všetko zvládneme 🙂
Leni to dávaš len tak od oka, nejaké presnejšie čísla nemáš 😀

zuzu13
4. mar 2010

ja robim z kg hl. muky, + drozdie s lyzickou cukru rozdrobim do vlazneho mlieka, pol dcl oleja, lyzicku soli...vymiesat, nakysnut, rozvalkat oblozit...je toho ale vela...takze staci polovicna davka...

lenkamt
4. mar 2010

400g hladkej múky, 200ml vlažného mlieka, lyžička cukru, polka droždia, štipka soli. podľa potreby prisypam muku alebo dolievam vlažné mlieko 😉

skúsim s olejom nabudúce to bude asi také vláčnejšie 😵

julyb
4. mar 2010

dakujem Zuzu 🙂

julyb
4. mar 2010

no presne takto to potrebujem napísať ako hotentotovi 😀
dík Lenka a príjemnú zábavu v piatok 😉 idem žehliť 😝

zuzu13
4. mar 2010

ja mam chvalabohu pozehlene...takze nemusim...ale pracka perie...takze caka to aj mna... 😅
lenka, s olejom je to vlacnejsie...mas pravdu... 😀

lenkamt
5. mar 2010

ahojte 🙂

dnes mám rande s vedľajším mestom, tralalaaaaaaaaaaaa 😀

ellab
5. mar 2010

ahojte 🙂
lenkamt - to akože čo 😨 😨

lenkamt
5. mar 2010

si spievam tublatanku 😀 ibaže nemám rande so svojím mestom , ale s vedľajším, tým tvojím 😀
či kam to vlastne ideme hýriť? 😀

ellab
5. mar 2010

som myslela, že sa niekam chystáš 😀 😀 😀 a to ty do Vrútok, tak sa večer stretneme, zavolám aj tú kamošku, čo prišla z anglicka 😉

lenkamt
5. mar 2010

teším sa 😉

ellab
5. mar 2010

sniežik sa nám chumelí,.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre