Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenciatko
20. máj 2010

July - jasne, zajtra anglina, nezabudnem. 😉

Baby, normalne koketujem s myslienkou, ze si dam urobit laserovu operaciu oci. Neviete, ci to robi niekto aj v Martine?Pripadne v ZIline? 😕

petka035
21. máj 2010

ahojte.lenciatko ja som robila na očnom, tak by som Ti poradila BA ak to chceš mať kvalitné 😅 v mt sa to asi nerobí, skor RK

saskarisko
21. máj 2010

Lenciatko - v ZA pri Zilpe (Kaufland) mas mikrochirurgiu oka (ocne centrum). svojho casu to bola odnoz ba centra, teraz uz neviem, kedze som mimo fachu 😀

ellab
21. máj 2010

July -vitaaaj 😉
bibinka - aj ja som nejaká precvičená 😀 😀

lenkamt
21. máj 2010

pre Ellab a Bibinku dávam do pozornosti:
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matica2
21. máj 2010

ahojte 🙂 hurááá volnooo teraz ale neviem čo skôr od radosti gabat alebo prat 😅 , asi oboje 😉
pripájam sa ku gratulkám
lenčiatko a aké máš dioptrie plus či mínus?

bocmanka
21. máj 2010

🙂 čaute tak nám zase kráásne prší..
😒 super vízia na víkend
neviem či ste zaregistrovali v posledných dňoch sa na mk objavilo blokovanie užívateľov, ktorí vystupovali pod nepravými nick-mi resp. ich mali niekoľko a bol to stále ten istý človek, a všety jeho nicky boli nereálne osoby, ktoré narúšali diskusie..
stránku mi už nejde otvoriť,ale možno poznáte tieto nick-y tak ak ste sa s nimi stretli a nebodaj ste si ich pridali na fb tak mažte..
😒
anarida a jej všetky nick-y......
pepema,
dadka20,
saska_20
holcicka12
glizinka
stupidq6
vikykiss
elibetka
elibetka1
pipotka
mmyska
lujzatko5
juliq101
barboreta
soja01
maminkamajka
ika202
myshelus
barboreta
sinty
klaraa
lulilika
sniki
marhulka20
bejbyna
monkvid
donnama
Takže toto všetko je ANARIDA

askorka23 + jej dalsie nicky nanuska12 a andrejkaa23 - zavádzanie uzivatelov, vymyslanie si pribehov o svojom zivote + kradnutie fotiek deti z fotoblogov inych uzivateliek a vydávanie ich za svoje vlastne fotky

bocmanka
21. máj 2010

aj my sme dali kopec podnetov,
teda kočky, ktoré sme fungovali vo verejnej téme chcem tretie dieťa, ktorú založila istá vikykiss, čo je po včerajšku vlastne vymyslená osoba...
hnus...
stretli sme sa tam fajn kočky, čo túžili alebo túžia alebo majú tri detičky..
v istom okamihu istá andrejkaa23 tému presunula do súkromnej témy..
a keďže sme si s babami veľmi rozumeli, fungovali sme tam ďalej,
ale nonsens je ten, že súkromnú tému založila istá anarida,
po včerajšku opäť vymyslená osoba...
odzačiatku mi bola nesympatická istá andrejkaa23,ktorá sa na súkromnej téme premenovala na askorka23..
tak som s babami začala fungovať cez ip poštu, najprv sme si z nej robili v súkromnej téme srandu, potom sme chceli zistiť či vyjde s pravdou najavo...nestalo sa tak, tak sme ju odtiaľ rovno vyšupli...
keď si dáte na mk do vyhľadávača nick askorka23 alebo andrejkaa23
tak bola skoro v každej téme...
v albume mala fotky cudzích detí, neuveriteľne si vymýšľala...mala tam akože z netu stiahnuté fotky seba a vždy vyzerala inak...tak som na to vlastne prišla...
a potom tu bol šok
anarida...
ktorá si vymyslela akože svoje deti, v albume mala cudzie deti...a vždy s niečím prišla, že od nej odišiel manžel milenke,
potom sa vrátil, potom otehotnela, potratila, znovu otehotnela..a čakala dvojičky, zomrel jej brat, vychovávala jeho dcéru spolu s akože svojou, tá dostala epilepsiu...
akože baby, hroznééééééééééééé
ale odhalili ju, ale nechápem ako niekto mohol fungovať tak dlho pod toľkými nick-mi
a v každej téme..
ťažko povedať kto to bol a je, ale každopádne si myslí, že sa na mk znovu objaví a opäť niečo vymyslí...
preto som zrušila svoj fotoblog, a sme zamkli tému chcem tretie dieťa a tiež úplne zrušlil súkromnú tému chcem tretie dieťa, ktorú založil vlastne niekto nereálny, už spomínaná anarida...
máme úplne novú...
kde fungujeme ďalej...
pekný večer..

bibinka
21. máj 2010

lenkamt- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , funky beriééém, len či ma z domu pustia??? hm, musím byť dobrá celý týždeň 😀

matica- no vitaj, oboje porob, a vylož nožky na stôl a daj si pifčo 😀 😀

ja som dnes "strááášne" makala v práci, o druhej mi už padla, tak keď som došla domov, dala prať, ogabala som chodbu, wc,kúpeľňu, no a teraz si idem dať vínko 😵
decká majú akurát večerníček, tak aspoň chvíľu nehučia 😅

lenciatko- poradila by som ti Žilinu(nemocnicu) alebo RK. Ina moja kolegyňa si to dala urobiť na obidve oči v BA a je veľmi spokojná

bibinka
21. máj 2010

bocmanka- veru je to hnus, no ale každé diskusné fórum priláka úchylákov, psychopatov a iných debilkov, ktorí si takto liečia svoje komplexy. No na druhej strane sa tam spoznajú aj osoby, ktoré by sa v inak nikdy v živote nestretli. A potom sa nadviažu častokrát aj trvalé priateľstvá 😉 😉

ladywitch26
21. máj 2010

bocmanka, tak anarida bola zhodou okolnosti u nas v septembrovkach zakladatelkou temy, dokonca nam robila tabulku, takze sme teraz bez tabulky 😖 a teda zneuzila fakt dost udajov, pobrala fotky, potom sa dokonca jednej cez ip vyhrazala, no proste hnus. od stvrtku teda mame temu septembrovky uz len sukromnu a veru hocikoho tam nepustame, lebo po odhaleni anaridy a jej nickov sa zrazu na starej teme zacali objavovat nove nicky, co tam dovtedy neprispievali. a vysvitlo, ze anarida je v skutocnosti 16rocne decko. normalne sila 😠 tak teraz ked chce nova baba do sukromneho fora, musi jej totoznost potvrdit niekto, kto ju pozna. bohuzial, inak tomu asi nezabranime.

lenciatko
21. máj 2010

Fiiiiha, to co za zufale dievca musi byt, ze sa bavka takymto sposobom???? 😨 Nepochopitelne a neospravedlnitelne!!!!

No baby, ja neviem, nasla som si najblizsie tu Zilinu na nete...
http://www.vikom.sk/portal/
Do Blavy sa mi veru nechce. 😀

Inak dioptrie mam -3,75, zatial nosim sosovky. A uz mi to prekaza, tak premyslam nad tou opercaiou. Ale asi az tak na jesen, lebo potom treba hlavne v co najtmavsom prostredi a okuliare tmave nosit. Tak cez leto neviem, neviem. 😀
Dost dam na odporucanie, tak preto som sa vas pytala. 🙂

zuzu13
21. máj 2010

uff...bocmanka...tak toto je riadny úchyl...no takto sa zo všetkých tém stanú súkromné...no čo...

konečne piatoček...nedávno som dorazila domkov...manžel išiel uložit malu...a už idem len vegetit...

pekný večer 🙂

saskarisko
21. máj 2010

Lenciatko - ano, vikom je to, co som ti ja pisala 😉 . je to normalna jednodnova ocna chirurgia 😉
Boc - no ja som svojho casu kukala fotky vikykiss, bo sa mi tam pacili niektore fotky
a nedame sukromnu temu ?

bocmanka
21. máj 2010

🙂 a dopátrala som sa k osobe, ktorá toto všetko spôsobila...
inak, my sme založili súkromnú tému a kočky museli potvrdiť svoju pravosť, a originálnosť..
každá sa musela odfotiť so svojimi deťmi a plagátikom s včerajším dátumom..
samozrejme do súkromnej stránky...
a ujalo sa to, všetky nicky sú potvrdené, teda aj kočky samozrejme...

bocmanka
21. máj 2010

toto napísala kočka u nás v téme...

No síce som sa pýtala, kde to našla, ale neodpovedala, ale našla som to následne tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/tehotne-nastrocne/

bocmanka
21. máj 2010

a tiež toto..

- finalistka č.10 je dievčina - Simona Valčíková - majiteľka včetkých tých nikov
http://www.turiec.pua.sk/?Finalistky_2010

lenciatko
21. máj 2010

saskarisko - tak super, tak to potom myslime 1 a tu istu chirurgiu. No dobre, tak na jesen pojdem na to. 😉

ladywitch26
21. máj 2010

bocmanka, s tym plagatikom s datumom to nie je zly napad, asi vyuzijeme u nas v teme, lebo stale sa nam tam hlasia nove nicky, ktore moc nepozname, lebo neprispievaju casto, a ked ich nepridame, tak sa urazia. no ale opatrenia su opatrenia 😔

inak ja len zasnem nad tym, kedy to ta simona vsetko stihala, ved to musela byt na nete niekolko hodin denne. vsetok volny cas tomu musela venovat. to jej za to stalo?

julyb
21. máj 2010

Ahojte, no to teda musela byť riadna psycháčka tá baba... 😝
ja súhlasím so súkromnou témou....

Matúško dnes dostal na angline diplom, za ukončenie baby s best start, tak som na neho pyšná, chlapček môj malý....

Lenčiatko tiež ho máte vyvesený na ladničke?

matica2
21. máj 2010

teeeeeda ako sa niekto zabáva 😠 by som povedala že je poriadne zakomplexovaná a škaredá alebo tučná ale potom som pozrela foto tak neviem čo ju viedlo k tomu si takto vymýšlat.

zuzu13
21. máj 2010

no s takými ludmi treba rátat vo všetkých verejných forach...tak preto som aj ja za sukromnu temu...
aj ked tu už moc neprispievam...ale...sledujem vás 😀 😀 😀

bibinka
21. máj 2010

myslím, že dievčinka má poruchu osobnosti. a potrebuje sa liečiť. Totoo nie je normálny výmysel pubertiačky 😝 😝

matica2
21. máj 2010

no ale sa nás sem dnes zbehlo 🙂

ikulka
21. máj 2010

veeeru 😀 🙂

matica2
21. máj 2010

kinderko vitáááj

ikulka
21. máj 2010

a inak ešte k tým nickom v našej teme augustoviek vystupovala pod nickom juliq101alebo tak nejak sila ked sme sa to dozvedeli....

ladywitch26
21. máj 2010

teraz ma napadlo, ze ona si nahanala sama sebe hlasy na niektorych temach. prosila baby, aby dali hlasy c.10 v tej sutazi, ze to je neter nejakej jej dobrej kamosky. no vynaliezava je...

saskarisko
21. máj 2010

Boc - ale my sa hadam fotit nemusime, ved sa aj tak vacsina pozname osobne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre