Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
16. aug 2010

ahojte...záhradka je ako tak OK...až na tú vodu...takže uroda ma tendenciu hnit...ale chatka aj prístrešok su v poriadku...

@ellab nič príjemné...

v kauflande bolo ráno cca 50 ludí, čo si každý myslí, že je zavretý 🙂

pekný deň...ja idem zavárat 🙂

abetka
16. aug 2010

ahojte. Nam mamina volala 22.30 , ze zatapa Benice. Peto tam utekal a vraj to bolo strasne. Zo vsadial voda, bralahydinu, nic jej nestalo v ceste. Aj nam sa skoro vyliala na stavbe. Chybalo 0,5m, ale Peto je z toho hotovy, lebo sa boji, ze nas tam bude topit ☹ . Sme blizko Turca a je to dostpravdepodobne 😢 . Nasi davali vrecia s pieskom, robila a pomahala cela dedina. A ak zacne liat, tak sa mame teda prichystat

ladywitch26
16. aug 2010

zeny, to co sa robi na slovensku? ked uz aj kosuty vytapa... 😨 😨 😨 vsak to hadam v zivote sa este nestalo. nenormalne extremy toto leto.

bzuco
16. aug 2010

žienky...myslím na vás 😖 😖 😖 😖 😖
ale predpovede sú dobré
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram

zuzu13
16. aug 2010

@bzuco dakujeme...momentalne je mesto uzavrete...pod vodou...čaká sa druhá vlna...nehovoriac o prilahlých obciach ktore su odrezane od sveta...
je to neskutočne...

bzuco
17. aug 2010

ahojte

tak ako? prišla 2. vlna????

ukana
17. aug 2010

@bzuco , vo Vrútkach sa vylial Turiec, naštastie zatial do neobyvaných častí, ale mám pocit že ešte bude horšie.... 🙄 🙄 🙄 , vyzerá to hrozne 🙄

bzuco
17. aug 2010

@ukana

nemá pršať.....verím, že už to horšie nebude...držkajte sa, je to fakt hrozné 😢

sorciera24
17. aug 2010

vo vrutkach uz je vyliaty?....idem kuknut k Tulipu....ale uz svieti slniecko,tak hadam, uz dnes burka nebude...
😒

abetka
17. aug 2010

Turiec kulminuje, v Pribovciach sa zdvihol o pol metra. Vsetci su v pohotovosti. Cakaju, co bude robit a ako sa bude spravat Jordan, ale vraj prikopa je ohrozena 😢

ladywitch26
17. aug 2010

otec vravel, ze rano bol v priekope cely lidl vytopeny. aj v necpaloch horny koniec vytopilo. a co nikto necakal, pri potoku nie, ale na opacnej strane, kde inak tecie jarcek, kde je tak zabe po pupok vody. co su dobrovolni hasici, tak ze celu noc hliadkovali pri potoku, otec bol o tretej rano. a sestra co ma priatela, tak su u jeho rodicov v bodorovej, ze ti maju tak meter vody vo dvore. ☹

saskarisko
17. aug 2010

ahojte,
pri tulipe to nie je take strasne, aj ked je Turiec vysoky a voda rychla (kacky mali problem). Akurat prechod pod mostami je zaliaty vodou. a priemyselna zona v Priekope je tiez v pohode (na poliach vidno vodu, ale inak OK)

saskarisko
17. aug 2010

vsak kuk sem

lenciatko
18. aug 2010

No baby ja som predvcerom sla na skok k nasim do kosut a ked som chcela ist domov - bohuzial, uz som sa cz vodu s autom nedostala, tak som spala u nich.

bibinka
18. aug 2010

Milá ELLAB- k dnešným meninám ti prajem všetko naj naj najlepšie 😉 😉 😉 😉

abetka
18. aug 2010

@ellab- vsetko najlepsie k meninam

matica2
18. aug 2010

aj ja sa pripájam a prajem všeeetko naj.......

ellab
19. aug 2010

ďakujem 😉 😉

lenciatko
24. aug 2010

Baby, tu je dako mrtvo!!!! Co porabate v uprsane dni???

bibinka
24. aug 2010

veru, je to tu umŕtvené, treba nás rozprúdiť 😀 😀 😀 😀 😀

keď sa tak lenciatko pýtaš, tak ja chodím do roboty a keď prídem, ideme s deckami vonku- okruh Vrútkami, a ke´d leje, tak im pustím rozprávku alebo si s nimi staviam so stavebnicou- teda robím rozbroje 😀 😀 😀 . ale celkom mi aj niekedy chýba také to celodenné hrajkanie sa s deťuchmi keď som bola na materskej 😎 .

matica2
24. aug 2010

no asi slovensko hladá talent 😎

bocmanka
24. aug 2010

lenka s ellab brádzia aquaparky..
ale sme to len tak tak stihli, dnes som už kupovala gumáky...

takže dáme stretko pod dáždnikmi, alebo sa ešte ku koncu prázdnin umúdri počasie ??????????

ladywitch26
25. aug 2010

uz si nepamatam, ktore baby ste to mali vtedy v maji zaujem o lacne oblecko, tak len oznamujem, ze uz to mam dovezene na sr, ak chcete, tak do IP. mam inak aj lacnejsie plienky

doseti
27. aug 2010

🙂 ahojte 🙂
a tu 2 dni nikto 😕 😕 😕 a už dávno nepršalo 😀 😝

jesing
28. aug 2010

jéj dlhá doba čo som sa tu nebola pozrieť a stále som len nováčik 😠
Tak pozdravujem 😉

saskarisko
28. aug 2010

Ahojte,
ja tiez pozdravim a 2 kockam chcem popriat
@terqa - gratulujem k tehu 😉
@ladywitch26 - gratulujem k Fabienovi, vela stastia do zivota mu prajem 😉

ladywitch26
28. aug 2010

@saskarisko dakujeme, maly je zlatusik, taky drobnucky. o rovne kilo lahsi, ako bola stanka, tak aj porod bol rychly. ani na salu som nestihla dobehnut 😀

matica2
29. aug 2010

jééé my sa tu rozrastáme aj ja gratulkujem 🙂

bibinka
29. aug 2010

ladywitch- gratulujem k Fabienovi 🙂 🙂 .hm super pôrod, čo? 😅

terqa- aj tebe gratulujem k tehu 🙂 🙂 Daj vedieť aspoň termín kedy, lebo si sa tu veeeľmi dlho neukázala 😉

ladywitch26
29. aug 2010

@bibinka no vzhladom k tomu, ze som polovicu porodu prespala, bol ozaj super 😀
kym som bola na pasoch na prijme, tak som im tam tak tuho zalomila, ze som ani nevedela o sebe. a pritom som spala celu noc, az rano o piatej ma to chytilo,tak sme sli. take bezproblemove babo to je, najskor nas nechal vyspat, a potom ked uz nas dali na izbu, tak bol za 5 minut na svete. papa pekne, spinka, akurat ma este prehodeny den s nocou, v noci kazdu hodinu a pol a cez den 4hodiny spi, ale zasa aspon sa mozem stanke cez den viac venovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre